LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

San Vito Lo Capo

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Itálie
 Kraj 
Sicílie
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport, 3 - 8b+ (⌀ 8-)
 Jištění 
nt. bh.
 Klasifikace 
800 cest
   
 Okolní oblasti
 Castelluzzo
 Custonaci

 Přístup 
Skály:
Nejlépe z malého letiště Trapani Birgi či většího Palerma. Pak buď vlastním autem či autobusem do turistického centra San Vito Lo Capo.
 Popis oblasti 
Kvalita oblasti


Krásná zimní jarní a podzimní sportovní oblast s několika sektory i s více-délkovým lezením. V oblasti San Vito Lo Capo se nachází téměř 1000 cest ve zhruba 30 sektorech. Některé z těchto sektorů se ještě dělí na pod-sektory většinou pojmenované podle nejvýznamnější cesty. Ty však v tomto průvodci jsou zanedbány.

Styl lezení:
Charakter lezení je velmi rozmanitý, najdete zde téměř všechny typy lezení i když v centrální části San Vita převažují spíše kolmé až položené stěny a tudíž převaha spíše lehčích a technických cest.

Vybavení:

Cesty jsou moderně odjištěny nýty nebo bohrháky, s bezpečnými rozestupy. Výjimečně lze použít vklíněnce a smyčky, ale ty spíše jen na dojištění či na vícedélkách. Lano stačí 60 m mimo San Vito v Castelluzzu a Custonazi je lepší mít 70+. Na vícedélky je vhodné mít lana dvojitá.

Klima:

Hlavní stěna je orientována na jihozápad. (odpoledne na slunci). Je zde však i několik stěn, které nabídnou i nějaké to lezení ve stínu.
Například Rocca Firriato, Nuove Osessione, Catedrale Nell Deserto, Parco Cerriolo.

Potraviny a voda:

Nejlepší nákupní možnosti jsou v městečku San Vito Lo Capo, které se nachází nad skalami asi 2 km. Hned na hlavní příjezdové silnici na okraji San Vita se nachází nový supermarket Mio Mercato s ideální dostupností od skal. Dole v městečku jsou restaurace a malé obchody s potravinami. Voda se kupuje balená, voda v kempu je pitná, ale není příliš vhodná pro dlouhodobé pití.

Kemp bivak:

Spaní je nejlepší ve vyhlášeném lezeckém kempu hned pod skalami - El Bahira. Lezeckým kempem se ovšem stává až v mimo sezóním období. Jinak v okolí jsou asi ještě dva další kempy a mnoho apartmánů, které v období mimo hlavní turistickou sezónu nabízejí ubytování za rozumné ceny.
Spaní mimo kemp je trochu problematické, ale při zachování základů slušnosti jsou prý “carabinieri” jen v kontrolním módu a ne ve vyhazovacím či dokonce pokutovacím.

Ostatní:

San Vito Climbing Festival se každoročně koná v listopadu a již proběhl VII. ročník.
Zajímavým může být i tradiční Cous cous festival. Skály nejsou přímo součástí, ale místní pohoří je národním parkem.
Koupání v často rozbouřeném moři je asi nejlepší dole na pláži v San Vitu, nebo v malých zátokách na jinak nepřístupném pobřeží.

Varování:
Lidský odpad je jedním z hlavních problémů, které trápí území v okolí lezeckých oblastí. V případě potřeby neváhejte dojít si na záchod do kempu. Případně odpad zahrabejte a nepoužívejte vlhčené ubrousky.Skály:

Těchto 32 níže vypsaných sektorů obsahuje neustále inovovaný průvodce (6. vydání) na San Vito Lo Capo. Zahrnuje jednak lezení přímo u San Vita, ale i lezení u Castelluzza a Custonaci (Scurati). Castelluzzo i Custonaci mají na Lezci své vlastní průvodce.

San Vito Lo Capo

1. Rocca Firriato 25 cest
2. Nuova Ossessione 35 cest
3. Mt. Monaco Sperone
4. Cattedrale nel Deserto 54 cest
5. Mt. Monaco Parete Nord
6. Pizzo Monaco
7. Il grande Occhio 14 cest
8. Cala Mancina 76 cest
9. Grotta Cala Mancina
10. Fakirella Beach 39 cest
11. Parco Giochi 8 cest
12. Grotta del Cavallo 41 cest
13. Grotta dei Santi 11 cest
14. Grotta di Atze 4 cesty
15. Fakiros beach 16 cest
16. Bunker 64 cest
17. Grotta dela palma 5 cest
18. Two caves 14 cest
19. Terra media 24 cest
20. Portella delle vacche 15 cest
21. Il giardino dell’Eden
22. Nowhere 14 cest
23. Salinela Camping 61 cest
24. Sinistra pietraia 60 cest
25. Pineta 78 cest
26. Pineta Grota
27. Scomparto rifiuti 30 cest
28. Torre Isulidda 58 cest
29. Seagull cest
30. Far side 9 cest
31. Garden 10 cest
32. Valanga 22 cest

Zhruba 700 cest.

1. Rocca (Cala) Firriato

Dlouhý pás skal s několika podsektory a cestami v hodně převislém ostrém vápenci. Zatím je zde zatím 25 cest a stále se dělají nové, potenciál je nezměrný.

2. Nuova Ossessione

Vysoká stěna, která se nachází na druhé straně San vita a je ideálním terénem pro horké dny. Trochu rough lezení.

3. Mt. Monaco Sperone
Velká stěna s asi jen dvěma popsanými sportovně horskými průstupy.

4. Cattedrale nel Deserto

Stěna je součástí velké stěny s více délkami. Nabízí kvalitní lezení ve spíše vertikálních stěnách.

5. Mt. Monaco Parete Nord
Velká stěna lezení více-délkových cest v super vápenci.

6. Pizzo Monaco
Velká samostatná stěna s pěkným lezením. Najdete zde několik více-délkových cest v super vápenci.

7. Il Grande Occhio
Il Grande Occhio (což znamená "Velké oko"). je to nádherná stěna na západní straně Monte Monaka, která se tyčí přímo nad městečkem. Je těžké uvěřit, že tato stěna již nebyla odjištěna mnohem dřívěji. Tento sektor byl odjištěn díky spolupráci mezi lezci San Vito Horolezeckého festivalu, Horolezecké základny v San Vitu a Bobo's Extreme Teamu, úzké skupiny sicilských horolezců, kteří se dohodli, že budou pracovat na vybavení této stěny.
Cesty jsou velmi dlouhé, až 45 m a vedou v nádherné skále. To je oblast vysoce obtížného lezení; technicky dochází k neustálému střídání kolmých úseků s převislými, lezení po malých nebo ještě menších, případně po krápnících.
Pouhých 10 minut chůze od parkoviště.

8. Cala Mancina

Cala Mancina - to je malá chráněná zátoka uprostřed pobřeží, která také dala jméno hlavnímu sektoru. Těsně předtím, než se dostanete na parkoviště v zálivu, projíždí malá kamenitá silnice prvním úsekem kde jsou již nějaké lehčí cesty. Některé cesty v kompaktním bílém a hrubém mramoru nabízejí docela pěkné lezení. Dále za rohem dosáhnete absolutního vrcholu této části stěn, kde se nachází mnoho úžasných cest. Jsou zde cesty té nejvyšší kvality. Vedle je podsektor Grotto di Cala Mancina (také nazývaný sektor Gare) a nejde zde nádherné cesty v rozmezí 6a po ohromující 8b+.

9. Fakirella Beach
Fakirella Beach je částí pobřeží podél zdí Scogliera di Salinella, která se rozprostírá napravo od Grotta di Cala Mancina a která je více než několik stovek metrů rozbitá, některé části zdi jsou však kompaktní a vyzývají k rozvoji. Zde je sektor Scotties World s aktuálně 12 cestami. Stejně jako jméno naznačuje, že to byl Scott Titt, který zde začal bouchat, potenciál pro nové cesty v tomto odvětví je stále obrovský. Vedle toho správného je další vynikající sektor, který byste neměli nechat ujít - Campo Base. Délka 20 až 30 m dlouhých tras je bohatá na rozmanitost. Od 5a do 8a najdete všechno. Pokud máte zájem riskovat delší pády a můžete vylézt do třídy, měli byste zkusit Ragazzo e 'proprio stupido (8a). Trasa začíná v zadní části jeskyně a byla od zemského zámku zachycena impozantním způsobem s pády dlouhými 15 m, dokud nebyly všechny šrouby na svém místě. Ale žádné starosti, ostatní cesty jsou mírnější.

10. Parco Giochi
Parco Giochi je velmi příjemně situovaný sektor o několik set metrů dále za Fakirella Beach, kde si můžete vybrat z 8 cest, po stěnách s malými chyty.

11. Grotta Cavallo
Grotta del Cavallo je název jeskyně ležící asi 100 m dále, vpravo, kde lze nalézt cesty o délce až 30 m. Už z dálky uvidíte obrovský portál jeskyně, která vypadá jako velká ústa ve stěně Salinely. Před ním je obrovská hromada štěrku, která dává představu, že střecha jeskyně musela být než před časem mnohem větší. Zde si můžete vychutnat tufa lezení po více či méně vertikálních stěnách.

12. Grotta dei Santi
Grotta dei Santi je nedávno otevřený sektor. Dosáhnete středně velké jeskyně asi 50 m dále po cestě podél útesu. Je zde jen pár cest.

13. Grotta di Atze
Grotta di Atze je název malého sektoru se 2 cestami a 2 projekty. Ale takřka všude na celé útesu jsou volné směry pro prvovýstupy, zejména v nižších obtížnostech.

15. Fakiros beach
Horší přístup.

16. Bunker 64 cest
Rozsáhlý co do velikosti, sektor.

17. Grotta dela palma 5 cest
Je to malý sektor zleva ohraničený širokou průrvou a zprava navazující stěny s dvěma jeskyněmi. Osamocenost a kvalita cest

18. Two caves14 cest

19. Terra media 24 cest

20. Portella delle vacche 15 cest

21. Il giardino dell’Eden

22. Nowhere 14 cest

23. Salinella camping
Salinela camping - jsou stěny ležící hned nad kempem El Bahira. Také je tento sektor někdy označován jako El Bahira. Lezecké cesty zde jako první začal vrtat Brit Scott Titt. V současné době je zde více než 60 cest. Jedná se o poněkud nenápadný sektor, s několika podsektory, které jsou skryté za stromy podél zadní hranice kempu. Jsou tu spíše menší a i méně zajímavé stěny, které jsou od sebe odděleny zarostlými části stěn. Budou zajímavé asi pro všechny, kteří pobývají v kempu a ocení velmi krátké přístupy. Nejvíce vlevo se nachází podsektor Silenzio, je v klidné části nad nepoužívanou částí kempu mezi zadním plotem kempu a následujícím oplocený soukromým pozemkem. Silenzio je 20 m vysoká stěna s převislou horní částí. Najdete cesty od 7a až 7c od Karstena Oelzeho. Vpravo od něj je pěkný pod sektor Pizzerie. Tim Titt zde udělal 2 cesty v malé jeskyni. stěny následující právo jsou cesty Orchid, Mad White rabbit, Kloboučník, ution, zrzka, Anita a White walls. Na tuto poslední stěnu se někdy svítí silnými reflektory během noci. Pro přístup do celého sektoru El bahira se prosím zeptejte na recepci!

24. Sinistra Pietraia
Sinistra Pietraia je asi lezecky nejzajímavější sektor, který se nachází hned napravo od sektoru Salinella camping. Cesty zde jsou ve všech obtížnostních stupních a jedná se o cesty různých stylů, některé jsou až 30 m dlouhé. Z cest, které stojí za přelezení jsou to hlavně pěkná vytrvalostně boulderová 7a až 7b, které se nachází vpravo od nápadného kýlu s cestou Kingline, která stále čeká na volný přelez. Pak je plotnová část s cestami po ostrém vápně. Ještě více napravo, kde je černé vodní potrubí zásobující kemp, je pár skvělých cest. Respektive všechny cesty jsou perfektní lezení v kompaktní stěně po dírách a krápnících. Nevynechte ani obrovský komín, kudy vede cesta . Kdo má silné prsty na mělké dvoudíry nechť se pustí do místní dream cesty Wonderworld (8a+/b).
Naopak pohodáři pro vás bude skvělá dlouhá Rosso e Nero (6a+).

25. Pineta 78 cest
Je také krásný a velmi rozsáhlý sektor s místy i cestami kde využijete celou délku lana. (30+m). Lezení je ve víceméně kolmých a položených stěnách a krásném drsném vápenci.

26. Pineta Grotta 21 cest
Zastrčený a před sluncem ukrytý sektor
The wish, 7c

27. Scomparto rifiuti 30 cest

28. Torre Isulidda 58 cest
Krásný sektor s lehkými cestami a i několika těžšími. Vysoké stěny.

29. Seagull 25 cest

30. Far side 9 cest

31. Garden 10 cest
Zastrčený sektor se spíše podprůměrnou kvalitou cest, dobrý je na dni s vyššími teplotami, je totiž odpoledne ve stínu.

32. Valanga 22 cest
Sektor se nachází nad hlavním pásem skal nad silnicí spojující San Vito s Castelluzzem.
Najdete zde lehčí a pak v boční stěně i několik moc pěkných těžších cest.

Průvodce Sicily-Rock přináší popisy 110 nových cest, to znamená, že v oblasti by mělo být nyní více než 800 cest.
Vedle tohoto průvodce existuje ještě konkurenční průvodce od Versante Sud zahrnující celou Sicílii (nákresový). A také nedávno vydaný od Vertical life (na foto podkladu).

Dalším foto průvodcem po celé Sicílii je od Vertical Life průvodce Sportclimbing in Sicili.

Oblast je, podle mého názoru, nejlépe popsána v posledně vydaném průvodci Sicily-Rock z nakladatelství Gebro. Sestavil ho Karsten Oelze a Harald Rocker. A je z roku 2016. 

Rocca Firriato


   Název  Klas.  Charakter     
1Coldstarter’s Warm-up7a+převislásíla
2The Farthest Shore7bpřevislásíla*
3Garefield8apřevislávytrvalost**
4Roof Rabbit8apřevislávytrvalost****
5Archmage1převislávytrvalost
6Il Pandoro7a+převislávytrvalost***
7Soffice E Fragrante7cpřevislávytrvalost
8Il Taglia Erbe7a+převisláboulder*
9Rocking All The Way7a+převislávytrvalost
10Hard As A Rock6bpřevislávytrvalost
11Eduard Mani Di Forbice6cpřevisláboulder**
12Rampo6b+převislátechnika1*
13Big Guns7bpřevislásíla
14Rock´n Roll Damnation7a+převislávytrvalost
15Let There Be Rock6b+kolmátechnika*
16La Strega6cpřevislátechnika*
17Easy-deasy6a+/6bkolmáboulder2
19Gilead7apřevislávytrvalost2
20Shardik7b+převislávytrvalost***
21Pedal To The Metal8apřevislávytrvalost***
22Maturin8a+převislávytrvalost**
23It's A Long Way To The Top6c+převislátechnika***
24Snoopy6c+převisláboulder1
25Gemi6bpřevislátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Nuova ossessione


   Název  Klas.  Charakter     
Sicilia6b+1
Szvetlana6b1
1Star Tak5cpoloženátechnika1
2Litigio Inutile6akolmátechnika**
3Mal Di Reni6bkolmátechnika
4Nanni Nani7apřevislátechnika**
5?7bpřevislávytrvalost
6La Prima Del Paolotto6a+kolmátechnika1
7Makita Ko6b+kolmátechnika1
8Ma Quando Si Asciuga?6b+kolmátechnika1
9Principino6b+převisláboulder3**
10Probabilmente Era Naturale6ckolmátechnika1
11Senza Nome6akolmátechnika2
12?6akolmátechnika1
13?6c+převislávytrvalost1**
15Cerott´Volante7a+kolmátechnika2
16Scusassi...7a+kolmávytrvalost4
18I 2 Storditi7b+převislávytrvalost2
19Stringi Il Tuo An7a+převislávytrvalost41
20Stringi Il Tuo An Extension8akolmátechnika1***
23Stramberie7akolmávytrvalost2
24Riscaldamento Lento6bkolmávytrvalost5
28Carico A Ciuccioli7apřevisláboulder2
29Rigore E Follia6b+převisláboulder1
30La Salsiccia Non Mi Ringhia6bkolmáboulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Mt. Monaco Sperone Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Cattedrale nel deserto


   Název  Klas.  Charakter     
Biaggi Verso Infinito7akolmátechnika3
Cesta C.96c1
Pixel7a+kolmátechnika2
Viaggio Meso Inf7akolmátechnika1
1Gastrite Magica7a+kolmátechnika**
2Transmaghreb7b+kolmátechnika
3Kellogs Direct6c+kolmátechnika
4Kellogs6bkolmátechnika**
5Journeyman7ckolmátechnika
6Freebird6akolmá5
7Sicilianità6b+kolmáboulder4
8Passeggiata6apoloženátechnika
9Sensa Nome6ckolmátechnika
10Senza Nome6ckolmátechnika
11Piovono Mucche6ckolmátechnika1
12L'Uomo Potenziale6b+kolmátechnika2
13Il Sale Della Terra6b+kolmátechnika1
14La Mano Nera6ckolmátechnika1**
15Gambero Rosso6b+kolmá1
16Donna Frugata6ckolmáboulder2
17Come Lacrime Nella Pioggia7bkolmátechnika3
18Blowin' In The Wind7b+kolmátechnika2**
20Pinelsa6a+kolmá2
20Terremoto Ci Fu7akolmátechnika1
23La Corte Dei Miracoli7bkolmávytrvalost1
24Piedi Piedi6bkolmá5
25Sqrillescion6c+kolmá1
27Assassinio Nella Cattedralle7a+kolmávytrvalost2
27Niente Ci Fece6ckolmátechnika5
28E' Un Mundo Difficile7a+převislávytrvalost2**
35Procedura D'Urgenza6akolmá5
36Gianni E.......5ckolmávytrvalost5
37Calcarea6bpřevislávytrvalost2
37Culo Di Gomma6b+položenátechnika1
39Equilibrio Instabile6c+kolmávytrvalost1
40La Presa Della Pastiglia6a3
45Saettone6a+2
49Trade-Union6a+položenátechnika4
53Zio Pera6bkolmátechnika1
54Pinotto6bpřevislávytrvalost3
55Boundage6a+převislávytrvalost1*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Monte Monaco Parete Nord


   Název  Klas.  Charakter     
4November Sun7bpřevislávytrvalost**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pizzo Monaco Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il grande occhio


   Název  Klas.  Charakter     
1Vento Assassino6cpoloženátechnika
2Rambo8aboulder1**
3Bobos Extreme Team7a+převislávytrvalost**
4L'Invulnerabile8apřevislávytrvalost
5Ali Di Cera8apřevislávytrvalost**
6Iris7c+převislátechnika1**
7Occchio Malocchio6b+kolmátechnika***
8Magic Mashroom6cpřevislátechnika**
9Ne Abbu Ne Maraviglia6c+kolmátechnika
10L'Amore Di Un Padre8a+převisláboulder
11Ciovunu Cacocciouli8a+převisláboulder
12Visioni7b+převislávytrvalost

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Cala Mancina


   Název  Klas.  Charakter     
1Salto Nel Buio5a
2Felice6apoloženátechnika1
3La Caduta Degli Dei5a1
4Melodico5bkolmá1
5Oggi Bentalan1převisláboulder
6Attenzione6bpoloženátechnika3
7Giornata Ecologica6bkolmátechnika71**
8Topi Sfrattati6akolmá3**
9Liquirizio E Mentine6a+položenátechnika2
10Oltre Manica6akolmá2
11Graticula6b+kolmátechnika2**
12Slay Back6bkolmátechnika6
13Super Santos7c+převisláboulder3**
14Stolen Glory6akolmávytrvalost5
15Bean Me Up Scottie7akolmásíla7**
16Tu Sei Bea5c+kolmá1
172. Verusch4apoloženátechnika
18Kraxelstandl4bpoloženátechnika
19Für Irene5ckolmátechnika*
20No Postcard Home5apoloženátechnika
21Leuchtturm7apřevislásíla2
22Bad Seis6akolmá1
24Fearless Boogie6a+vytrvalost3
25Silly Games8akolmátechnika1
26Ritter Sport6a+kolmá7
27Forgefix6bkolmátechnika11*
28Alfa Romeo7a+kolmá81*
29I 30 Secondi Di Veronica7a+kolmáboulder2
30April Skies5c+kolmáboulder2
31Walk The Dinosaur5a
32Johnnie Walker7a+položenátechnika6
33The Riddle7apoložená131
34Jam Or Jump7bboulder42
35If Cows Had Wings4bkolmátechnika1
36Tu Mio5b2
37Strani Sono....Senza Pancia5bkolmátechnika2
38Donati A Gianni5a1
39Gerbil3položenátechnika
40Tortoise3položenátechnika
41Kittens4položenátechnika
42Puppy4položenátechnika
43Goldfish4položenátechnika
44Marmot4bkolmátechnika1
45Performing Seals4bkolmátechnika1
46Rabbit4akolmátechnika1
47My Little Pony4ckolmátechnika1
48Lions Tigers And Bears5bkolmátechnika5**
49Sheep5bpřevislá2
50Beautiful Hamster5a2
51Nathalie6a+kolmá3
52Patrick6cpřevisláboulder1
53Sergio6bpřevislásíla1
54Alicia6a+kolmátechnika3

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta Di Calamancina


   Název  Klas.  Charakter     
1Il Ladro Di Panda6b+kolmáboulder5
2Caldo Umido6bkolmásíla17*
3Acqua Panna7c+kolmátechnika161**
440 Out 80 In7c+převisláboulder21**
5Variante Robin8a+převisláboulder1*
6Batman8bpřevisláboulder1**
7Frida In The Water7cpřevisláboulder
8Canna Biologica6a+převislátechnika5
9La Nnicchia6a+převislávytrvalost4
10Chr.is.to7c+převislásíla10***
11Mal Di Schiena7b+převislávytrvalost181**
11Mal Di Schiena Přírodní Varian7c+41**
12Banana Biologica7a+převislávytrvalost14**
13Red Necks6bpřevislávytrvalost1141
14Coast To Coast7a+/7bpřevisláboulder3
15Figlia Di Nessuno7bkolmátechnika6
16Toyo 176ckolmátechnika13**
17Just A Moment8a+převisláboulder
19Sea Sinphony8apřevisláboulder11***
20Mava7cpřevislávytrvalost
21Mava Direct8b+převisláboulder
22I Miei Primi 40 Anni7cpřevisláboulder6**
23Cardamomo7a+převislátechnika2*
24Noel5ckolmátechnika1
25Nives5cpoloženátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Fakirella Beach


   Název  Klas.  Charakter     
1La Rizzagliata7apřevislátechnika1
2Rinazina6b+kolmátechnika3
3Piovo No Capre6a+kolmátechnika2
4Ciao Ori6akolmátechnika2
5Le Sirene Di Cala Mancina6a+kolmátechnika1
6Debs5ckolmátechnika
7Nessuna Conquista E Per Sempre6ckolmátechnika2
8Scotty's World6ckolmáboulder3
9Stresstest6bkolmátechnika3
10Senne Tuntsci6a+kolmátechnika4
11Muni6ckolmátechnika2
12Maria5bkolmá4
13Elisa5bkolmá4
14Chiara5c+kolmátechnika3
15Ragnetta6bkolmátechnika6
16Mollobblocco6bkolmátechnika4
17Via Delle Zanzare6a+kolmátechnika8
18Nini6akolmátechnika9**
19Crusader7b+kolmáboulder112***
20Spacelab7c+převislátechnika3***
21Team Work7c+kolmáboulder3**
23Il Ragazzo E Proprio Stupido8astropvytrvalost1**
25Johny Dalla Bocca Larga8a+převislávytrvalost1*
26Viva Massimo Tartaglia7c+kolmávytrvalost3**
27Il Mio Ennesimo Compleano7cpřevisláboulder7***
28Sopravvissuto7cpřevislátechnika5*
29Passepartout7akolmátechnika11
30Bianca6ckolmátechnika14**
31No Drill No Party5bkolmátechnika1*
32Mannara6akolmátechnika3
34Calze Nere6a+kolmátechnika7*
35My Head Hurts5bkolmátechnika2
36Evil That Man Do5ckolmátechnika2
37Cimitero Delle Lumache6akolmátechnika4
38Dolores6bkolmátechnika9**
39Mezzi Crucchi6a+kolmátechnika8*
40Miracoli6b+kolmátechnika3**
41Ladri Di Moschettoni6bkolmátechnika4

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Parco Giochi


   Název  Klas.  Charakter     
1Goatbuster6c+převislásíla2
2Variante X7apřevisláboulder1
3Ypsilon6akolmátechnika1*
4Cardo Mannaro8a+převislásíla1
5No People No Stress6ckolmávytrvalost1**
6La Mia Ombra7a+kolmáboulder3*
7Non E Mai Troppo Tardi6ckolmávytrvalost2*
8Cuscino Di Suocera6cpoloženásíla1*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta del Cavallo


   Název  Klas.  Charakter     
1Senza Nome5bpoloženátechnika1
2?3položenátechnika1
3Senza Nome6akolmátechnika
4Senza Nome6a+položenátechnika5*
5Cali...baba8akolmátechnika1*
6Smoking Aces7a+2
7Senza Nome7bkolmáboulder1
8Birdwatching7a+převisláboulder9**
9Baywatching6c4
10Il Domatore Di Capre6b+kolmávytrvalost8****
11Il Capodoglio7akolmátechnika3
12Gaspare6c+4
13Boco Di Fix7b+kolmá
14Via La Discordia6c2
15Melchiorre6bpřevislávytrvalost20
16Baladassarre6b+převislá13
17Araba-Tatti7b+převisláboulder1
18Mescuitos7c+převisláboulder1
19Archeotalpa7b+převislávytrvalost5**
20Tubo Di Friend7cpřevislávytrvalost42***
21Balu Yoghi E Bubu7b+převislátechnika61****
22No Bulls No Shit7c+kolmátechnika3
23Bue6ckolmáboulder5
24Asinello6b+převislávytrvalost2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta dei Santi


   Název  Klas.  Charakter     
Incontri Ravvicinati Del 4°Tip8akolmáboulder1
1Iddu8a+převisláboulder1**
2Segesta8a+převisláboulder
3Tsingy Rouge8bpřevisláboulder
41.20 € Variante8a+převisláboulder11**
6Terra Media7cpřevisláboulder
7Tu Vo Fa' O Calibano6b+převislávytrvalost1
8L'Ora Degli Eroi7apřevisláboulder
9Mpacchiapecura7c+převisláboulder*
10Bedda Mactri7ckolmáboulder
16?5c+kolmátechnika*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta di Atze


   Název  Klas.  Charakter     
1Saubazis1převisláboulder
2Wellengang1převislásíla
3Picasso8apřevislávytrvalost**
4Atze7b+převislávytrvalost**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Fakiros Beach


   Název  Klas.  Charakter     
Mezza Luna5cpoloženátechnika
Nati Il Primo Marzo6a+kolmávytrvalost1
1Ombrero6bkolmátechnika*
2Palme Cane7a+kolmá2****
3Sgrilletta6ckolmátechnika4
4Labirinto6bkolmátechnika
5Crazy Diamond1převislátechnika
6Wish You Were Here7akolmávytrvalost
7Ferry Well!6bkolmátechnika**
16Wunskonzert5c+kolmátechnika*
17Pepinos 60er6akolmátechnika
18Tinas Praline5ckolmátechnika*
19La Formica5bkolmátechnika
19Mazina6akolmátechnika*
20Kelli6bkolmátechnika2*
21Merlino6a+kolmátechnika*
22Vetter Sepp5ckolmátechnika
23Cao Cesko5cpoloženátechnika**
24Flic5bpoloženátechnika
33Maté6ckolmáboulder1
34Sinistrella6apoloženátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Bunker sector


   Název  Klas.  Charakter     
Curtain Call4c1
End Of An Era4c1
Right Wall6a1
The Last Dance5a1
Blitzkrieg 7b+převislávytrvalost2
1Pilastrino5c+kolmátechnika
2Colazione Piu5bkolmátechnika**
3Strapiombino5c+převislátechnika1*
4Classic Deluxe6a+položenávytrvalost2***
5New Years Greetings6apoloženátechnika*
6Alles Im Lot6b+kolmátechnika
7Silvester6akolmávytrvalost1
9A Chardonnay Cowboy6bpřevislásíla2
10Magic Woman6bpřevislásíla7**
11Intermezzo6ckolmátechnika3
12Dreams Got Reality6apřevislávytrvalost1
13Vietato Sporgersi6b+kolmátechnika5
17Alligator6bpřevislávytrvalost3
18Dall´Alba Al Tramonto Direct7bkolmátechnika1
19Kaiman5c+kolmátechnika1
20Leguan6akolmáboulder1
21Waran6a+kolmáboulder1
22Kaktus5bkolmáboulder2
23Ruck Zuck6akolmáboulder2
24Arrivederci Ingrid5c+kolmátechnika2
25Il Ritorno5ckolmátechnika2
26Via Kuchenklub5bkolmásíla4
27Via A Sinistra5akolmásíla3
28Fessurina5ckolmásíla4
29Happy Otzis5c+kolmásíla2
30La Piccola5bkolmáboulder1
31Il Nonno5bkolmáboulder1
32La Nonna5bkolmáboulder1
33La Femmina5bkolmáboulder1
34Due Giganti Sulla Roccia6a+převisláboulder2
35Per Giorgio Il Mio Amico6apoloženátechnika2
41Red Arete5cpoloženátechnika3
42Giant Slalom6a1
43Super G6bkolmávytrvalost4
44Lo Stagnone6apřevislávytrvalost7
46Tanti Auguri Daniele6b4
47Blitz And Donner7a+převislávytrvalost11
48Sturmtruppen7bpřevislávytrvalost1
49Eternit7a+převislátechnika*
50Ciciulio A.A:7a+převislávytrvalost4
52Dall´Alba Al Tramonto6b+převislávytrvalost11
53Sposero Pippicalzelunghe6cpřevislávytrvalost71**
54Il Ritorno Dei Nomadi6c+převisláboulder7
55Fotonic People8a/8a+kolmáboulder1
61Per Sempre6akolmátechnika2
62Gatto Silvestro6a+kolmátechnika21
65Lotta Col Vento6ckolmá3
66Un Mondo A Parte6c+boulder5
67Megghiu Pessi Ca Depressi6bpřevislávytrvalost1
68I Benefattori6akolmátechnika2
69Primo Trip5bkolmá2
74Licantopia6a+převislávytrvalost3
75Profondo Rosso6c+převislátechnika
76Gayordo7bpřevislásíla1
77Scassapagghiaru7a+převislávytrvalost1**
78Ricotta Salata6a+převislávytrvalost6
79Lenny5bpoloženátechnika
80Arthur4cpoloženátechnika
81Diversion7apřevislásíla1
82Central Pillar5bkolmátechnika*
83Trad Route4bpoloženátechnika
84?7a+převisláboulder
91Upside Down 7c+stropsíla1
92Inside Out7cstropsíla**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Casa Claudia - Terra Media


   Název  Klas.  Charakter     
11Easy For You5akolmátechnika1**
12Easy For Me6a+položenátechnika1
14Serpente Nero6bkolmátechnika2*
16Re Del Mare6akolmátechnika1*
17Mare E Brutto6akolmátechnika1**
18Casa Claudia6bkolmásíla3
20Anaconda6ckolmáboulder3
21Lieto Fine6c+kolmátechnika2
22Sono Felice7akolmátechnika3
23Madmax7486cpřevislásíla1
24Lo Spigolino6a+kolmátechnika1
27Fay Is The Boss6akolmátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Portella delle vacche


   Název  Klas.  Charakter     
1Car Wreck6apoloženátechnika
2Close To Home4apoloženátechnika
3On A Wet Day5bpoloženátechnika
4Madmans Slab3položenátechnika
5The Last Move6bpoloženátechnika2*
6The Other Last Move6a+převisláboulder2
7Stira Stira6b+převislásíla1
8I Patati Su Megghiu Ra Canni6ckolmátechnika
9Tu Mi Turbi7akolmátechnika2
10Vamos A Pilus6bkolmátechnika1
12Blind Date6bkolmáboulder1
16Victorinox6cpřevislátechnika1
17Blade Runner6b+převislátechnika1
18Escavastor6bkolmátechnika
19Allarga I Tuoi Orizonti7c/7c+kolmátechnika1
20Knock Out 8a+převisláboulder3**
21Seven Lives8apřevislávytrvalost3**
22Ramin6bkolmátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il Giardino Dell Eden


   Název  Klas.  Charakter     
A Passatempo6apoloženátechnika
8Phoenix6ckolmátechnika*
9Espresso6b+kolmáboulder1*
13Enforico7b+/7cpřevisláboulder1*
14Arattaajatta6b+převisláboulder1*
15Senza Poura6a+převislásíla2*
16Sogni D'Oro5bpoloženátechnika1
17Tanto5c+položenátechnika1*
18In Visita5bpoloženátechnika1*
19Flip5cpoloženátechnika
20Flop5položenátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Nowhere


   Název  Klas.  Charakter     
Monsters Versus Aliens6a+kolmátechnika1
3Revenge Of The Ghost Thistles6akolmávytrvalost1
5Creature Of The Black Lagoon6akolmátechnika1
6Attack Of The 50ft Woman6apoloženátechnika
7Forgotten Realms6a+kolmátechnika*
8Spidi Gonzales6b+kolmátechnika
9Balet6bkolmá2
10Low Energy Akku6akolmátechnika
11High Energy Akku6bkolmáboulder1
13La Perla In Rosa6bpřevislávytrvalost2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Salinella camping


   Název  Klas.  Charakter     
1End Of Silence7bpřevislávytrvalost**
2Sirocco7b+převislávytrvalost
3Jaegers App7cpřevisláboulder
4Soundcheck6c+kolmátechnika
5Beatbox7b+převislávytrvalost
6Make Some Noise7apřevislásíla
7Pizza3položenátechnika
8Pasta3položenátechnika
9Gelati3položenátechnika
10Four5cpoloženátechnika
11Senior Moment5bpoloženátechnika
12Foot Up5bpoloženátechnika**
13Frankishe5b1
14Destination Unknown5c1
20One Step Beyond6akolmátechnika
21I Feel Weak7apřevislásíla
22Green Wings5apoloženátechnika
23Spider5c+kolmásíla2
24Fragant5c+položenátechnika2
25Butterfly5apoloženátechnika1
26Giant4apoložená2
27Bee4bpoložená2
28Wasp5bkolmá2
29Humpty Dumpty6ckolmásíla1
31Tweedledum6c+kolmátechnika
32Mad Hatter6bpřevislásíla2
33Rabbit Hole6cpřevisláboulder*
34Drink Me5bpoloženátechnika1
35Eat Me4položenátechnika1
36Delusion6b+převislávytrvalost4
37Conclusion5c+kolmávytrvalost2
38Pollution7b+kolmáboulder11*
39Gehe Duschen6bkolmá3
40Solution5apoloženátechnika1**
41Susie6apoloženátechnika1
42Für Sofia4bpoloženátechnika
43Two Girls5apoloženátechnika2
44Easy Over5ckolmásíla2
45E.J.A.6a+kolmávytrvalost6
46Redhead6a+kolmávytrvalost3
47Red Planet6akolmátechnika5
48Last Orders6akolmásíla2
49JWLG6a+kolmátechnika3
53Blue6b+převislásíla1
54Benny5bkolmásíla1
55Trouble5ckolmásíla1
56Windstorm6bkolmáboulder1
57Medusa7a+kolmá2
58White Wall7akolmáboulder3***
59Edge5bkolmá1
60Petra6b+kolmátechnika1
61Lucilla6bpřevislátechnika2
70Gate Of El Bahira7Bstropsíla1
71Gatekeeper7Cstropsíla

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Sinistra Pietraia


   Název  Klas.  Charakter     
???6c+boulder23
1Panorama6bkolmátechnika1
2Findus6bpoloženátechnika1
3El Bahira5bpoloženátechnika5
4Roasting Meat5c+kolmávytrvalost17*
5Burning Fat5a4
6Easter Sacrifice5bkolmátechnika5
7Mc Fish6apoloženátechnika6
8White Shark5ckolmávytrvalost7
9Swordfish7apřevisláboulder7*
10Just For Fun4ckolmátechnika4*
11Moonbootica7cpřevisláboulder1**
12Kingline1převisláboulder
13Seltsam Anmutende Volls Packen7bpřevislávytrvalost12**
14Knochenmanderl7apřevisláboulder11*
15Boandlkramer7apřevisláboulder8
16In Summe Gelungen6bkolmátechnika15*
17Cat Walk6c+kolmáboulder162**
18Shirtcut6apoloženátechnika12
19Surprise6c+převisláboulder3
20Je Heißer1kolmáboulder
21Fingerpeeling7b+kolmáboulder1
22Pilar6akolmátechnika3*
23Chaos6c+kolmáboulder2
24White Slab6akolmátechnika13**
25Cha Cha6akolmáboulder10**
26I Like Polka6a+položenátechnika6
27Rumba6a+kolmátechnika10***
28Samba6bkolmátechnika5*
29Wilkinson6akolmátechnika5
30Gilette7bkolmátechnika3**
31Red Alert7c+kolmáboulder91***
32Poccahontás Loveline8apřevislávytrvalost2**
33Red Peperoni7apřevislávytrvalost13***
34Dreamworld8a+/8bpřevisláboulder11****
35San Vito Festival8a+převisláboulder**
36Pipeline7b+/7ckolmáboulder1172**
37Black Snake7b+kolmátechnika17**
38Rosso E Nero6a+kolmávytrvalost1211**
39Walk The Line7b+kolmáboulder4***
40Fun To Funky6bkolmátechnika9**
41Ashes To Ashes6b+kolmávytrvalost3*
42Monsun Wedding7apřevisláboulder7**
43The Red Pillar6cpřevislávytrvalost8**
44Tarantula7bkolmátechnika5*
45Blue Elephant7a+kolmásíla3
46Green Spiders6a+kolmávytrvalost141**
47Black Beetle6b+kolmátechnika4
48Fast Cars And Freedom6c+kolmátechnika1
49Retrobolter6a+kolmátechnika1*
50Thin Red Line6b+kolmátechnika2*
51Chiusky E Karma7b+kolmáboulder1**
52Now It Is History6c+kolmátechnika2
53Ober Hit6b+kolmátechnika
54Carly5bpoloženátechnika2
55Carly B6bpoloženátechnika1
56Dumbo5apoloženátechnika2
57Punch Line6bpoloženátechnika2
58Big Ears5apoloženátechnika2
59Flapper6a+položenátechnika2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pineta


   Název  Klas.  Charakter     
1Grumpy5c2
2Dozy3položenátechnika1
3Dopy2položenátechnika
4Sneezy4bpoloženátechnika2
5Bashful5ckolmátechnika4
6Doc5ckolmátechnika3
7Happy6a3
8Snow White4položenátechnika
9Razorhead5c+položenátechnika
10Baying For Blood6a+kolmátechnika2*
11Pump It Up6bpoloženátechnika
12Little White Bull5c+položenátechnika
13Tractors In Ucrainian5cpoloženátechnika2
14Via Cogna6akolmátechnika4*
15Brave Old Way6apoloženátechnika62
16Straight Into Heaven6bkolmávytrvalost4**
17Forza6ckolmávytrvalost1
18Gratulazione Rich5cpoloženátechnika2
19Diedro Macari6a+položenátechnika3*
20Ave5cpoloženátechnika6*
21Bella Italia6apoloženátechnika7**
22Pretty Woman6b+kolmátechnika2
23The Sound Of Cows6apoloženátechnika61
24Welcome To Sicily6a+63**
25Via Lucertola5apoloženátechnika1
26Spigolo5c+položenátechnika3
27Joyride L15cpoloženátechnika3*
27Joyride L26b+kolmáboulder3
28El Schuppo6akolmátechnika6
29Traumpfeiler6akolmávytrvalost6**
30Il Parallelo6bkolmátechnika
31Finale Grande6b+kolmáboulder21
32Hinkfuss6bkolmáboulder2
33Via Della Grotta6bkolmáboulder6**
34Blutbad6cpřevisláboulder7*
35Fakir7bkolmátechnika
36Fakirella6ckolmátechnika7*
37Festa Siziliana6ckolmásíla4**
38Mami And Lucy6bkolmá1
39Mamy And Lucy Extension7b+převisláboulder3
40Fine Di Vacanza7bpřevislá1
41Gecko6c+převislátechnika31*
42Renaissance6a+kolmátechnika2
43PG. Careglio6b+položenátechnika1
44Caduta Sassi6bkolmátechnika1
45Forest7bkolmátechnika*
46Via Rossa6a+kolmásíla10*
47Horstl's Vibes7c+kolmátechnika3**
48A Destra E A Sinistra6akolmáboulder3*
49The Hole6ckolmáboulder3**
50Solo Con Te6a+položenátechnika3

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pineta Grotta


   Název  Klas.  Charakter     
1Per I Nostri Amici6b+kolmávytrvalost5*
2The Wish7ckolmávytrvalost91***
3Comes True7c+převisláboulder1**
5Soundgarden7cpřevislásíla7**
6Soundgarden Ext.8a+převisláboulder2***
7Ietta Sangu7cpřevislátechnika**
8Il Minotauro7bpřevislávytrvalost8
9Menage A Trois7a+převislásíla3**
10Lo Chiamavano Trinita7c+převislásíla1
11L’Uomo Delle Caverne7cpřevisláboulder
12Schattenlinie8apřevislávytrvalost3*
13Schattenkrieger1převisláboulder
14Way Of Ligth4apoloženátechnika1
15Das Totenschaf L14cpoloženátechnika1
17Caveman6bpřevisláboulder1*
18Yoshimi Battles The Pink Robot7astropsíla
19Straight Edge6apřevislátechnika2
20Deception5bpoloženátechnika1
21Dogs Bites Man6a+kolmáboulder4

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Scomparto rifiuti


   Název  Klas.  Charakter     
1Tre Fratelli5bkolmásíla1
2Gabs6a+převislásíla1
3Stevie6b+kolmáboulder1
4Chris5c+kolmásíla1
5Happy Birthday5bkolmásíla1
6Diedro Giallo5cpoloženátechnika*
7Il Cielo Sulla Terra6apoloženátechnika
8Sanduhrparadies6bkolmátechnika
9Samuel4bpoloženátechnika
10Timmy4bpoloženátechnika
11Via Egadi4cpoloženátechnika
12Talia5apoloženátechnika
13Red Corner4cpoloženátechnika
14La Bella Vita6ckolmáboulder1
15Alan5bkolmá2
16Kurt6bpřevislá9
17Lisa6a+položenátechnika9
18Dave5c+4
19Clean Me6akolmávytrvalost1
19Swissmade6c+převislávytrvalost6**
20Rothko7b+/7cpřevislávytrvalost22***
21Venus6c+převislávytrvalost***
22O Brothers6c+kolmá2***
23Aus Kurtz Wird Witzig5ckolmá1
24Fratello Caldo7a+kolmátechnika4**
25Il Polpo6ckolmátechnika2
27Il Calamaro6b+kolmátechnika1
30Rogers Route5bpoloženátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Torre Isulidda


   Název  Klas.  Charakter     
1Hot September5bpoloženátechnika
2Papa's Work6akolmá14*
3Papa's Project6cpřevislávytrvalost3
4One For Karsten6c+převisláboulder2**
5Too Scared For Trad7cpřevislávytrvalost2
6Bolt Product6c+převislá5
7Under A Dead Cow5akolmá1
8Bridget43
9The Cel. Way Of The Dead Cows4ckolmá5
10Tower Route6akolmá5
11Sole Mio6akolmá10
12Stargate7cpřevislátechnika14***
13Tower Route Direct6ckolmáboulder4**
14Sticky Fingers7bkolmátechnika3*
15Bloody Micky6b+kolmátechnika
16Tower Pillar6akolmá3
17Tower Ramp5bpoložená3
18Sky Walk6a+kolmá7
19Anton Aus Tirol6apoloženátechnika7
21Luigi5c+3
22Grazie Micchele6b+kolmávytrvalost7**
23Red Bull6a9
24Toro Rosso6cpřevislátechnika5***
25La Fesura5cpoloženávytrvalost1
26King For A Day5b2
27La Sicilia Della Mia Infanzia6c+převislávytrvalost51****
28Destra Di Toro6akolmátechnika11
29Barracuda7akolmátechnika4*
30Coccodrillo6akolmátechnika7
32Matter Of Trust5ckolmá3
33Scott's Quota5ckolmá5
34Waiting For Moretti5bkolmá5
35Sore Fingers, Hot Feet4cpoložená4
36Arete Route5a2
37Face Route5a2
38Original Route31
39A Kind Of Madness5a2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Terra Media Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Seagull


   Název  Klas.  Charakter     
Lo Spigolo Marisa6a+kolmáboulder1
16 M Slab3položenátechnika
2Longer Slab4bpoloženátechnika
7Fortuna5a1
8Accesso3položenátechnika1
8Diana6a1
9Ripido E Facile6b+převisláboulder1
10Attenzione Soffitto6a+kolmávytrvalost1
12Alex G.6a+kolmátechnika3
13Up And Down5b2
14I Did It My Way5ckolmávytrvalost5*
15Hanging Though6b+kolmáboulder32*
18Bee Sting7bpřevislávytrvalost
19Josef's Crack6c+/7apřevisláboulder1
20Don't Disturb The Seagull7apřevislátechnika2***
22Clean Break6c+převislátechnika1***
23Break Time6b+převislátechnika3**
249 O'Clock On The Moon6bkolmátechnika2
25Soap Opera7cpřevisláboulder**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Garden


   Název  Klas.  Charakter     
1Grenn Thumb6a+kolmá1
2The Knife6bkolmáboulder1
3Tulip6a+kolmáboulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Valanga


   Název  Klas.  Charakter     
1La Aggiunta6apoloženátechnika
2Uscita Di Sicurezza5c+položenátechnika
3Corsia Di Scorpasso6a+kolmátechnika
4Strisciata6akolmátechnika*
5Lollipop6b+kolmátechnika
6Crazy Corner6bpoloženátechnika*
7Colpo Di Sole6bkolmátechnika*
8Un Dileto6bkolmátechnika
9Senza Scuola5c+kolmátechnika*
10In Medias Res6apoloženátechnika
11E Gentile6apoloženátechnika
12Primavera5apoloženátechnika
13Ciao I Inverno5c+položenátechnika*
14Brock W. W. 5akolmátechnika
15La Prima Per Luca6apoloženátechnika*
16San Vizo6a+položenátechnika*
17Collana Di Perle6b+kolmáboulder**
19Maxmara7c+kolmátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.