LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Spormaggiore

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Itálie
 Kraj 
Trentino
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport
 Jištění 
bh. + sl.
 Klasifikace 
5a - 6c
   
 Okolní oblasti
 Calisio
 Cavedago
 La Vela

 Přístup 
Již od severu a jihu vzít dálničního sjezdu San Michele u Mezzocorona a jet směrem na Mezzolombardo. Předat Mezzolombardo a po silnici ve směru Molveno, až se dostanete k mostu. Ihned po, odbočit vlevo ve směru na Molveno / Spormaggiore. Několik kilometrů Poté, co projdou vesnici Spormaggiore, pokračujte Whitehouse (znamení: Palestra roccia) až po štěrkové cestě uteče na pravé straně, kde najdete parkoviště krátce poté. Skaliska ve Spormaggiore proto může být dosaženo z Giudicaria. V blízkosti Ponte Arche, jít směrem k San Lorenzo in Banale / Molveno. Předat San Lorenzo in Banale a pokračovat směrem Molveno. Od Molveno, vedoucí ve směru Cavedago / Spormaggiore. Před Spormaggiore, krátce po hradu, štěrkové cestě odbočuje vlevo (znak: Palestra Roccia), kde najdete parkoviště krátce poté.
 Popis oblasti 
Tento útes se nachází přímo uprostřed lesem modřínu. Díky své poloze je velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Dále More, nabízí výletní místo a podmínky pro všechny. Trasy jsou ideální pro začátečníky a všechny lezce s chutí navštívit útes poprvé.

 

Spormaggiore


   Název  Klas.  Charakter     
7Tremors5a1
9Sopa De Caracol5a1
10Tempi Migliori5c1
15Fa La Mossa Giusta6csíla2
16Only The Strong6bpoloženátechnika1
19Osso Buco5ckolmá3
20Ocio6akolmá3
21Bus E Mez6a+položenátechnika2
22La Prima Volta6a1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.