LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Leonidio, Řecko
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce
Knižní novinky od Joty

Závody
SP Munich (18.08)
ČP Rock Point Boulderzávody 2017 (25.08)
SP Arco (25.08)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13753
2.Pail 11600
3.Vopat 11573
Bouldry:
1.Stráník 11450
2.Ondra 10878
3.Stráník 10875
Hory:
1.Šuraba 7726
2.Skopec 7614
3.Zaoral 6646

Výsledky
AUTOCOLOR Water Boulder Games dospělí (22.07)
ME obtížnost a rychlost (30.06)
SP Navi Mumbai (24.06)

Deníčky
4342 lezců
646623 cest
Nové přelezy:
The Dance 9+/10-
Welcome To 8+
Käpt´n Igl 9
Elysion 9
An Amal Ro 7C
Stalker On 8A
Last Day I 7C
Silkroad Xc
Le Chien E 7c+
Lewy Łuk H 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 8c+ OS, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a/9a+ PP13753
2.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP11600
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS11573
4.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP11300
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP11156
6.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 10 PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP11116
7.Konečný Jakub (konecnik)8c/8c+ PP, 11- PP, 10+ PP, 10- flash, 8b PP, 10 PP, 8a flash, 9+/10- flash, 10- PP, 8a PP11046
8.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11026
9.Jungling Martin (Džangli)8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP, XIb PP, 8b PP, XIa/XIb PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP11003
10.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS10928
11.Nosáľ Jozef (germ)10+ PP, 8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10772
12.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP10762
13.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10744
14.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP10645
15.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS10644
16.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10604
17.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8b PP, 9+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10456
18.Jeliga Marek (Marin)8a+/8b OS, 8a OS, 8a OS, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS10407
19.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8b PP, 8a+/8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP10403
20.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 9 OS, 9+/10- PP, 5.13a PP, Xa OS, Xa OS10344
21.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP10322
22.Novák Honzál (hans1996)7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash10321
23.Nosek Štěpán (Kokeš)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10279
24.Brajer Radek (radous)8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+ RP10260
25.Genda Milan (Gendis)8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS10241
26.Chejn Vilda (007)10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10234
27.gospoš martin (gospa)10 PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10169
27.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8b PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c flash, Xb PP10169
29.Zíma Honza (honzazima)8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS10166
30.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS10147
31.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10131
32.Fajkoš Lumír (Lumir9)8b/8b+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 9-/9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash10090
33.zedek martin (martin zedek)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10076
34.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 7c/7c+ flash, Xa OS, 9- OS10069
35.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10066
36.Mrázek Pavel (pajamrazek)10-/10 PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash9978
37.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9970
38.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS9942
39.Litochleb Richard (RL)9+/10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS9928
40.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c flash, 7c+ PP9922
41.Růžičková Petra (P.)10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, Xa OS, 9/9+ PP, 7b OS, Xa flash9897
41.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Straka Jan (Stračena)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9- RP, 9- RP, 9- PP9881
44.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP9851
45.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9791
46.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 8+/9- OS9787
47.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c RP, 7c PP9769
47. (Blem)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9769
49.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9766
50.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP9741
51.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP9731
52.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 9 flash, Xb RP9729
53.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9703
54.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9694
55.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS9682
56.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9660
57.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9648
58.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9644
59.Kohout Honza (relic)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9641
60.Šimek Michal (Beedee)8a PP, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9618
61.Abt Lukáš (asu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9609
62.Šimek Martin (orbit)8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9587
63.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9584
64.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP9578
65.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9-/9 OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c RP9575
66.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c RP, 9 RP, 9 PP9562
67.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP9546
68.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9540
69.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9535
69.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP9535
69.Horák Jan (Horákos)7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9535
72.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9534
73.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 7c PP9522
74.Keprt Pavel (Kepo)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS9513
75.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c RP9469
76.Hatle Josef (darklord)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP9447
77.Richter Tom (Schreiner)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9441
78.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP9434
79.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP9405
80.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP9387
81.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP9354
82.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8+ PP9318
83.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9306
84.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP9304
85.Griger David (Komíňák)XIa PP, 8a PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9278
86.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9249
87.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, Xc PP, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, Xa flash, 7c PP, 7c PP9234
87.Řezníček Martin (Řízek)9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9234
89.Kratochvíl Vláďa (WoKo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS9230
90.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP9200
91.Sika Jirka (jirkas)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9181
92.Mika Pavel (butcher)9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9+ RK9176
93.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9169
94.Vrona Michael (Brepta)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9166
95.Smetanová Michaela (Miška)7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP9150
96.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash, 7c PP9149
97.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.12b RP9145
98.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- RP9142
99.R I (Richard)9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP9125
99.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9125
101.Kužel Jirka (Zajda)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash, 7b flash9122
102.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9086
103.Bohuněk Pavel (PavelB)7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash9082
104.Svítek Vladimír (siska)7b+ OS, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9075
105.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8a PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 flash9069
105.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9069
107.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, IXc OS, IXc OS9059
108.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9057
109.Mrnka Pavel (PavelM)9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS9041
110.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS9022
111.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP9012
112.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
113.Domanský Jiří (dom)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9003
114.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP8974
115.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8968
116.Polčin Milan (tulipan)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8965
116.Drahota Jakub (draKubas)7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8965
118.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8950
119.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8949
120.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP8947
121.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, 7b flash, 7b+ PP8941
122.Mrnuštík Jan (Mrnda)7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8935
123.Dzík Jan (Jan Dzík)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8922
123.Šifra Martin (martinsifra)8a/8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS8922
125.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8919
126.Nycz Aleš (animal)8a PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, IXa OS8897
127.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS8885
128.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12a flash, 5.12b PP8869
129.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8856
130.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
131.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash8835
132.Doskočil Vilém (Vidla)7b OS, 7c RP, Xb RP, Xb RP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS8828
133.Maršík Jarda (jardamarsik)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8820
134.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS8816
135.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8803
136.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
137.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS8794
138.Damašek Jan (Damajda)7b OS, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8785
139.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8778
140.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
141.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8772
142.Ličko (Velkej Vojta)10+/11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP8765
143.Jirásková Markéta (Markéta)7b+ flash, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash8750
144.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9-/9 flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP8731
145.Rak Kuba (krab)Xb RP, 7c PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, 9- PP, Xa PP8710
146.Kuhn - Gaberová Monika (monca)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa PP, 5.12a flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8705
147.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8698
148.Šauer Max (max)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 5.12b RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 5.11c OS, 8 OS, 7a OS8668
149.Jeliga Jan (burt)Xc PP, 9+ PP, Xb PP, IXc OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXb flash8653
150.Gálet Michal (Bratr Gal)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8644
151.Nyč Marek (majahukkataival)Xa OS, 7c PP, 7c PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP8630
152.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8622
153.Kubíček Jan (honza k.)9/9+ PP, Xb RP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXc flash8582
154.Pintíř Miloš (milos)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8578
155.Lučanský Patrik (Jumper)9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS8576
156.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8575
157.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8 flash8566
158.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 8+/9- OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS8564
159.Píchal Miroslav (Hvězdář)9 PP, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8541
160.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8538
161.Širůčková Tereza (terous)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8528
162.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8510
163.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8491
164.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8479
165.Berger Martin (macekt)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8476
166.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 8 OS, 8 OS, 6c+/7a OS8473
167.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8470
168.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7b PP, 6c+/7a OS8466
169.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8463
170.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP8462
170.Skoupil Vojtěch (kvetak)8+/9- OS, 8+/9- OS, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+ flash8462
172.Líbalová Helena (zagorka)9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP8450
173.Paděra Martin (Paďas)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, 7a OS, 7b PP8444
174.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8441
175.Stehlík Marek (Listy)9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ RP, 6c OS8420
176.Heger Krystof (Gaga)5.12a OS, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 5.11c OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 5.12a PP, 5.11d flash8419
177.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 9- RP, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP8404
178.Pavlu Petr (speed)9+ PP, 9 RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP8394
179.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7b RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8368
180.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+/7b PP8363
181.Ilenčíková Tina (Tínka)9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 8- OS8354
181.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7b PP8354
183.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 PP, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, IXc flash, 8- OS8352
184.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8351
185.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8344
186.Štefan Honza (stefic)7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8332
187.Hlávka Radim (králíík)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash, 7a+ PP8328
188.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8320
189.Černý Lukáš (Lukš)9 PP, 9-/9 PP, IXc OS, Xa PP, IXb OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS8312
190.Zvěřina Petr (zve.pe)9- PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8302
191.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8298
192.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS8276
193.mareš mates (mates m.)9- flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS8272
194.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, 7a+ PP, IXb PP8259
195.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash8250
195.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8250
197.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 RP8220
198.Houška Martin (Feld)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8/8+ PP8208
199.Janoušková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7A+ flash, 7b PP, 8- OS, 7a flash8187
200.malinkej Votíšek (v)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8185
201.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS8178
202.Marek Jakub (Fly)9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 8- OS8177
203.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8170
204.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
204.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8148
206.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 PP, 8 PP8127
207.Sobotka Ondřej (OS)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8110
208.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
209.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, IXa OS8045
210.Holec Standa (Standa)7c PP, 9- PP, 5.11c OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 7a flash, 8 flash8043
211.ZORORO ZORORO (zorooo)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8 PP8022
212.Němec Petr (nemec.p)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash8011
213.Slavíček Ondřej (Mican)7b flash, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP8000
214.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7989
215.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash, 8 PP, 8 PP7977
216.Čížek Pavel (pavelll)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7920
217.Kuba Ondra (ondras)7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8 flash7901
218.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash7900
219.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7881
220.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
220.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
222.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 9 PP, 7b PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP7843
223.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS7840
224.koman filip (filipkoman)8+ OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP7837
225.Kocis Fero (Fero)8 OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7832
226.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
226.Černý Adam (blacks)8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 RP7796
228.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8+ PP7782
229.Stehlík Petr (petan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7766
230.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS7759
231.Týčr Břeťa (Bublina)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash7751
232.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12b RP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11d RP, 5.11c flash, 5.11a OS, 5.11b flash7750
233.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+/7a flash7746
234.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash7741
235.Sedlacek Jozef (juzek)8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a flash7678
236.Pleticha Jeník (Jenik)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7670
237.K Petr (Kortys)IXa OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXc RP, IXc RP, IXc RP, 8 flash7665
238.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7638
239.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS7632
240.Burkotová Petra (Malá Péťa)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8 flash, 6c+ flash, 6c flash, 6b+ flash7624
241.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
242.Večeřa Jirka (Véča)7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 6c OS7620
243.Zach Michael (misakcz)7a OS, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7607
244.Ondruška Jan (arny)7b+ PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7538
245.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash7502
246.Šajgal Štefan (Stewo)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS7494
247.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS7493
248.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7485
249.Brich Milan (mibr)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7470
250.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 7b+/7c PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash, 6b+/6c flash, 6b+ flash7468
251.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8 flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7457
252.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ flash, 7+ OS7453
253.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 6c+ flash, 8- flash, 8 PP7449
254.Podmela Karel (Kara)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7445
255.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 7b PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7426
256.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7420
257.Bernard Michal (berny)8- OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7a PP, 7a PP7414
258.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7413
259.Novák Aleš (ClimbologAleš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 RP7400
260.Lebeda Kryštof (abvdah)8+ flash, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c+/7a flash, 6c OS, 7a PP, 7A solo, 8 PP, 8 PP7375
261.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c OS, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS7360
262.Kica Eda (Edynho)8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash7343
263.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS7332
264.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7320
264.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS7320
266.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 6c+ flash7319
267.Melich Marián (majoo)9- PP, 7a+/7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ PP7317
268.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash7313
269.Trojanová Lucie (ilias)8- OS, 8 flash, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7296
270.Patera Martin (Ru-XAc)7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 7+ OS7268
271.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash7259
272.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7248
273.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7228
274.Neuwirth Petr (Inža)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP7224
275.Dlask Pavel (dlaskp)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, VIIIc OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
276.Brožová Veronika (verca)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7188
277.Čermák Martin (Čermy)7b+ solo, 9- PP, 6c OS, 6c+ flash, IXb PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, IXa PP, 6b OS7173
278.Pavlíková Petra (Deetroit)7a+/7b PP, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7171
278.Průcha Šimon (kimulin)8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS7171
280.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7140
281.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7124
282.Tichý Aleš (Sumec)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXc PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa PP7120
283.Liška Martin (Gray)9 PP, 8 OS, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS7118
284.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7107
285.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7103
286.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7086
287.Hampl Honza (honza7260)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP7073
288.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash7071
289.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7070
290.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
291.Požár Michal (mifo)8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7053
292.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7050
292.Šebestíková Anča (garbina)7a OS, 7b RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP7050
294.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
295.Polák Marek (marena)6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS7034
296.Kruliš Jiří (Krulda)6c+/7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS7029
297.Kelnar Pavel (Dyk)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7020
298.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP7018
299.Sekyra Daniel (Danny)8- OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP7009
300.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS6987
301.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
302.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 8 flash, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS6979
303.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
304.Dörr Dominik (dorrdo)8- OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS6953
305.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8 flash6946
306.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 8 flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS6932
306.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6932
308.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, 8+/9- PP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS6926
309.Hroch Tomas (hrocht)8+ PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 7+ OS, 7 OS6922
310.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS6903
311.Došla Jan (Došlík)8+/9- RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7- OS6889
312.Rybář Martin (rrr)6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ PP6880
313.Pražák David (dejvi)6c+ OS, 8 flash, 6c OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6875
314.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6870
315.Štěpánek Jára (jari kuri)8- OS, 8+ PP, IXb flash, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6865
316.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
316.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6854
318.Trkal Fanda (kaaak)8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6842
319.Fajstová Alena (alenie)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6820
320.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7a+ PP, 8 PP, 6b+ OS, 7 flash6819
321.Burgr Lionel (Lionel)IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXb PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS6814
322.Kulajta Martin (Artie)Xa RP, 8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 8- PP, VIIIb/VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS6784
323.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6b flash6739
324.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6734
325.Sučík Radko (Suco)8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 6c+ flash, 8- flash, 7+ OS, 7 OS, 6c RP, 7+ flash, 7- OS6719
326.Leher (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6718
327.Vais Honza (Vaisik)6c OS, 8 PP, 5.10d OS, 6b+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, 8- PP, 6c+ PP, IXa PP6712
328.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6698
329.Vitásek Tomáš (chemik)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 OS6692
330.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS6688
330.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 7 OS, 6b OS, 7- flash, 7- flash6688
332.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6687
333.Korous Honza (HonzaKorous)8+ flash, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6682
334.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
335.Sedlačík Jan (Jenys)8+/9- flash, 8- OS, 8 PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash6672
336.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6670
337.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP6665
338.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP6656
339.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS6639
340.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS6621
341.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6604
342.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS6601
343.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6575
344.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS6569
345.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 7 OS6553
346.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7-/7 OS6545
347.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6535
348.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6529
349.Koudelka Honza (Honza Koudelka)7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS6525
349.Špás David (Spasik)8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c+ RK6525
351.Orálek Petr (kletr)8/8+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6511
352.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP6502
353.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6499
354.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6498
355.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c PP, 7+ flash6496
356.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
357.Kovařík Radim (radimkov)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+/8- PP, 7+ PP6440
358.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
359.kimi (kimi)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS6414
360.Tegelhof Ján (Tegy)7a OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6358
361.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS6353
362.Kkk Sebastian (sebastian)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6b+ flash6335
363.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS6321
364.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6313
365.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
366.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
367.Drobek Jan (drobo)6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6254
368.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6226
369.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
370.Suchopár Martin (suchoš)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6208
371.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
372.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
373.Nešveta Jakub (Kuba86)7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
373.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6170
375.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash6160
376.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP6148
377.Raja Satya (Satya)7a RP, 6b+ OS, 8- RP, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP6130
378.R. Venda (:-))7a OS, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6129
379.gendová alexandra (saša)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b PP6125
380.Exner Radek (exak)7a RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 6a+ OS6124
381.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP6100
382.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash6097
383.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
383.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP6072
385.Šp. Jirka (Špicál)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6054
386.Černý Aleš (xaos75)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6045
387.Švec Martin (sstteekk)10 PP, 8a+ PP, 8a RP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b+ flash6023
388.Kurasová Irena (Irena)6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c+ RK, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6009
389.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP6001
389.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
391.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 7+ PP5954
392.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash5951
393.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP5941
394.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS5932
395.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, VIIIb PP, 6+ OS, 6- OS5931
396.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
396.rorschach (rorschach)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS5920
398.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 PP5918
399.Kohut Martin (zoro)7a RP, 6b+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 6b RP5866
400.Kapitán Zdenek (Zalud)VIIIc OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIb RP5834
401.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
402.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
403.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
404.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash5819
405.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 7 flash, 6b RP, 6+ OS5812
406.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
407.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP5776
408.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
409.Eš Martin (tiburo)8+ PP, 8- PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash5763
409.Remeš Jan (siovni)8- flash, 7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS5763
411.Plhon Frantisek (Frap)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS5760
412.Roupec Jakub (kube951)8 RP, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5753
413.Čuma Honza (Mek)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6A OS, 7 RP, 7 PP5748
414.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
415.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b flash, 6a OS, 6a OS5701
416.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, VIIIa PP, VIIb OS5699
417.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
418.Dušánková Martina (Martanka)8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5676
419.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash5671
420.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
421.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5651
422.Mikosik Mateusz (Mikos)Xa PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXb flash, IXc PP, IXa/IXb PP, VIIIc flash, VIIb OS5631
423.Kačmařík Michal (kaci)7+ OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7-/7 PP5629
424.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
425.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
426.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5542
427.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS5520
427.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5520
429.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
430.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 8- RP5500
431.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
432.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5476
433.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP, 6b PP, 7- flash5474
434.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 7 PP5457
435.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7 OS, 7+ PP5446
435.Vízner Tomáš (Vizly)8- OS, 8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS5446
437.Chyla Roman (peki)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5434
438.Pavlík Radek (Jeff76)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS5418
439.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 5c OS5385
440.Černý Jan (Cipis)6b OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7- RP, 6a flash, 5c OS5364
441.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5320
442.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 7- OS, 7- flash, VIIIa flash, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc flash5299
443.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5296
444.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 6+ OS, VIIIa RP, 6 OS5284
445.Novák Martin (handycraftsman)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5274
446.Májsky Michal (Majcolo)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7-/7 RP, 6+ OS5267
447.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5246
448.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 5c OS5242
449.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP5225
449.Pavlovič Patrik (militant)7-/7 OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7 PP5225
451.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
452.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7 flash, 6b+ PP, 7-/7 flash, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 7- flash, 6+ OS, 6a flash5197
453.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS5196
454.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
455.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS5177
456.Kynčl Jakub (3443)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VII OS5158
457.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5150
458.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
459.Lojda Jiří (Jirrik)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP5126
460.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5112
461.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS5101
461.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS5101
463._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6 RP5089
464.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5084
465.Mašková Eva (Evík)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS5070
466.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 RP, 8-/8 PP, 7+/8- RP, 7- RP5036
467.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)VIIIc OS, VIIIa OS, 7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5018
468.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 10- PP, 9 PP, 8+ PP, 7+ OS, 7- OS4994
469.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS4993
470.Němec Zdeněk (Fábera)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4989
471.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
472.Černohous Zbyšek (Zbyšek)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 RP4960
472.Grünwald Lukáš (LukasG)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa PP, VIIb OS, VII OS4960
474.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 6a PP, 6+ flash4945
475.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
476.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4888
477.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4882
478.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS4870
478.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS4870
478.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
481.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
481.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS4862
483.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
484.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
485.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 8+ RP, 8 RP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ RP4772
485.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
487.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
488.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
489.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP4745
490.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4731
491.Škrobák Jakub (jakubs)6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6 OS, 6 OS4704
492.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
493.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
494.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4687
495.Klášterka Milan (klasterka)6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4658
496.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIIb PP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIc flash, VIIc flash4644
497.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
498.Malý Pavel (Paffka)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4612
499.Stejskal Libor (Skřítek)VIIIb OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIb RK, VII OS, VII OS, VII OS, VIIc RP4608
500.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
501.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS4589
502.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
503.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4576
504.Skopec Václav (VS)9+/10- PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 7a+ PP4572
505.Bradáč Matouš (Mabra)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP4543
506.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
507.Kubeček Václav (1603)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ PP4450
508.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
509.Šťastný Jiří (Happy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4421
510.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
511.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
511.Šťastný Daniel (Dany)6b OS, 7- OS, 7+ RP, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIa RP4396
513.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
514.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
515.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7- OS, VIIc OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, 5 OS, VI OS4358
516.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5c flash, 5c flash4356
517.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
518.Končírová Šárka (Sarkon)6a+ OS, 7- OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6+ flash, 5c flash, 5a OS4332
519.Jedlička Míra (Jedla)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, V OS4320
519.Sosnová Petra (sosa)6+ OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4320
521.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP, 5b flash, 5c PP, 5b RP4309
522.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
523.Mašát Martin (Maso)7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4306
524.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP4303
525.Kramoliš Ondřej (Eda)VIIIa OS, VIIIa OS, VII OS, 6 OS, VII OS, VII OS, 6+ flash, VIIa OS, VIIa OS, VI OS4301
526.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4262
527.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
528.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4245
529.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS4220
529.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
531.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 8 PP, 7+ PP, 7/7+ PP, 7 RP, 6- OS, 5 RP, 5 PP, VIIa RK, II solo4206
532.Nehasil Michal (tenis)8 PP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VII RP4186
533.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
534.Claussova Katharina (SantaClauss)7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS4176
535.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4158
536.Pintar David (badboy)7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4133
537.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4132
538.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VII RP, VIIb RP4103
539.Fichna Jakub (Mamlas91)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS4096
540.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
540.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4076
542.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash4051
543.Černý Tomáš (tomtom)7 RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5+ RP4050
544.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 8-/8 RP, 7 OS, 7 OS, 7 RP, 6- OS, 6 flash4018
545.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4001
546.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, VIIIb PP, 5 OS3997
547.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
548.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
549.Cabalka Martin (CábaM)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS3945
550.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS3926
551.Šplichal Milan (BikerM)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS3920
552.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
553.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
554.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
555.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
556.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
557.Makuša Michal (tah-sha-tunga)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 4+ OS3854
558.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
559.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3820
560.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3795
561.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP3778
562.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
563.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3758
564.Michna Jan (Michňák)VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VII flash, V OS, V OS3751
564.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
566.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3723
567.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
568.Hoffmann David (jerome)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3708
569.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
570.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP3693
571.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
572.Hulata Alexandr (Sasin)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP3669
573.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP3666
574.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3658
575.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
576.Kudlík Prokop (kukin)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3652
577.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5+ flash, 5 flash3650
578.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
579.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8- OS, 8+ RP, 7 OS, 7 OS, 6+/7- flash, 6+ flash3632
580.Hyr Filip (Filips)7- OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, 6 PP, V OS, VIIa RP, VI RP3618
581.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, 5- OS, IV OS, 3+ OS, III OS, I OS3605
582.Bahenský Petr (Koloťuk)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, III OS, III OS3595
583.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
584.Da climber Tom (glin)5c OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5+ flash3560
585.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3545
586.Š Dino (Dino)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash3522
587.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS3520
588.tarwac bt (tarwac)Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP3500
589.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
590.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS3482
591.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP3475
592.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
592.Válka Vojtěch (Vojtik)6a+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
594.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
595.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
596.Brokeš Tomáš (Brokboj)5c OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5b flash, 5- OS3407
597.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 PP, 6 PP, 6- PP3397
598.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
599.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7c PP, 8-/8 OS, 7a+ PP3353
600.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3337
601.Mikeska Erik (Eržik)6+ OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3320
602.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
603.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIc -3266
604.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 6- RP, 4 OS3264
605.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
606.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
607.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS3228
608.Vesely Jozef (jove)8+ OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP3222
609.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
610.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
611.Václavík Jan (jvaclavik)6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6- RP3189
612.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
613.Przechowski Kryštof (gozon)VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP3180
614.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
615.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
616.F Petr (sun7dots)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5- PP3160
617.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS3132
618.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
619.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash3088
620.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
621.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
622.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
623.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
624.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
625.Plecháč Pavel (Plechy)8-/8 OS, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP3031
626.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
627.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
628.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
628.Chochola Ondřej (arklee)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2970
630.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
631.H. Petr (hruši)7b OS, 7a+ PP, 6c+ PP, 6c PP2940
632.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP2931
633.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
634.Nevělíková Karolína (Karolína52)8- flash, 7+/8- flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash2915
635.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
636.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
637.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5b flash, 5- OS, 5- OS, V OS, 5 flash, 4 OS, 5 RP2895
638.Er David (David Eret)7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6- flash2894
639.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
640.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
641.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6b OS2866
642.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
643.Fuchsová Ivana (Coletta)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- PP, 5+ PP, VI RP, 7+/8- AF2840
644._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
645.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
645.Machatý Ondřej (machy)6+ flash, 6+ RP, VI OS, 5 OS, 5+ flash, V OS, 4+ OS, VIIa RP, V flash, II OS2834
647.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
648.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS2820
649.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
649.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
651.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
652.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)8a PP, 7c+ PP, 7b flash2803
653.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc RP, VI OS, VI OS, VII RP, VIIb PP, V OS, V OS, IV OS, VI RP, VI RP2800
654.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
655.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
656.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
657.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- AF2761
658.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
658.Korčák Tomáš (tomkor)8 OS, 8- OS, 7+ flash, 7 flash2750
660.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
661.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5+ RP, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2737
662.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
663.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9 PP, 9 PP2718
664.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
664.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF, VIIa AF2707
666.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
667.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
668.Podušková Barča (Baru96)7 RP, VIIc flash, VIIIa RK, VII RP, 5 RP, 5 PP, 5 PP, 4+ PP, VI RK, IV RP2675
669.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
670.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
670.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 6- OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 5 OS, IV OS, V PP, V PP2654
672.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
673.Hale Lindsay (Lindsay)5.12a PP, 5.10b flash, 5.10a flash, 5.10a flash, 5.9 OS2631
674.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
675.Nepustilová Klára (Klárouš)7 flash, 7- flash, 7 PP, 6+ flash, 5+ OS, 6- flash2609
676.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
677.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
678.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
679.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
680.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
681.Tůmič Martin (bingosh)7a flash, 7a PP, VIIIc OS, VIIb OS2547
682.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS2539
683.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
684.Olšarová Jana (Olše)8 OS, 8 PP, 7- flash, VIIIa flash2528
685.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 8 OS, 8+ PP2522
686.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
687.Blackhippo Mike (saxnot)6 OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5c RP2517
688.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
689.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
690.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
691.Nebeský Jan (Nebe)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIa RP2476
692.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
693.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
694.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
695.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
696.Buček Dalibor (Bukr)7-/7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS2435
697.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
698.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
699.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP, 8/8+ PP2425
700.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
701.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
702.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
702.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS2420
704.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
705.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
706.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIb RP, VIIb RP, VI RP, VI AF, VIIb AF, VIIa AF2409
707.D David (DavidD)6a OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5 OS, 5c RP, 3 RC2408
708.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
709.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
710.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
711.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
712.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 6 RP, VII -, 7+ -2377
713.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
714.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
714.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
716.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
717.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
718.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
719.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
720.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
721.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
722.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2335
723.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
724.Pokorný Michal (Mihel)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 7+ AF2325
725.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
726.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
727.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
728.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
729.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
730.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS2293
731.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
732.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 5c flash2284
733.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
734.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
735.Petrouš František (Freson)7 RP, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS2267
736.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
737.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS2264
738.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
739.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
740.Belko Miroslav (MiroBelko)6+ OS, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash, 4+ OS, 6- RP, 5- flash2220
741.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 6a+ OS, 7 RP, 6a+ RP2206
742.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
743.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
744.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
745.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
746.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
747.Brown Bobby (moudrej)5+ OS, VI OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, IV OS, V RP, IV RP, IV RP, III RP2172
748.Chládková Karolína (Kája Chládková)6- OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, II OS, VIIa RC, VIIa RC2171
749.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
750.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
750.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8+ PP, 8- PP2162
752.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP2160
753.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
754.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
755.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
756.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
757.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
758.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
759.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
760.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
761.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
762.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
763.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
764.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
765.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
766.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 3 OS2084
767.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
768.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
769.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
770.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
771.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
771.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
773.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, V OS, V OS, V OS, VI RP, V RP, III OS, III OS, II OS, IV RP2054
774.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
774.Baryl Jan (Honz)8/8+ PP, 7- flash, 6 OS, 6+/7- PP2050
776.Horský Baron (M@ra)VIIa OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, V flash, V RP, III OS, II OS, IV solo2047
777.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
777.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
779.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
780.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
781.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
782.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
783.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
784.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
784.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
786.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
787.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
788.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
789.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
789.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
789.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
792.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
793.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
793.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
793.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1985
796.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS1981
797.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
798.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
799.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
799.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
799.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
802.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
803.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
804.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
805.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
806.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
807.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
808.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
809.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
810.Zelenková Veronika (verýsek)6 OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 4a OS, 3+ OS, 4a flash, 3+ flash, 6- RC, 3 RC1908
811.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
812.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
813.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
814.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
814.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
814.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
814.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
818.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
818.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
818.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
821.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
822.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
823.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
824.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
825.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
826.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
827.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
828.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
828.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
830.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
831.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
832.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
832.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
834.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash1850
835.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
836.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
836.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
836.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
839.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
840.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
841.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
842.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
843.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
844.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
844.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
846.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
847.Grepl Jan (Gaba)5 OS, VIIa flash, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, IV solo, IV solo, 3 flash, III solo1808
848.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP, 7c PP1806
849.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
850.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
851.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
852.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
853.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
854.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
855.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
856.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
857.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
858.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
859.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
860.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
860.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
862.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
862.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
862.Urbánek Matouš (Choorbie)6- OS, 5+ OS, 6 RP, VIIa RP, 5+ RP, VI RP1738
865.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
866.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
866.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
868.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
869.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
870.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
871.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
871.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
873.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
874.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
875.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
876.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
877.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
878.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
879.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
880.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
881.ChK_ ChK (ChK)8+/9- PP, 7 flash, 5 OS1681
882.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
883.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
884.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
884.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
886.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
887.Bureš Martin (jackalpackal)VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP1664
888.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
889.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
890.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
891.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
891.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
891.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
894.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
895.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
896.jansa petr (jansen)7+ RP, 6 OS, 6+ RK, 6 RK, IV RP, 5 AF, VIIc AF, 5+ RC1642
897.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
898.Mašek Petr (máša)5c OS, VI OS, 4c OS, IV OS, 4b OS, III OS, III solo1636
899.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
900.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
900.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
900.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
900.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
904.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
905.Horák Rudolf (rudyss)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, III OS, III OS, II OS, II solo1626
906.Kala Matěj (Majek)7- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS1619
907.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
908.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
909.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
910.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
910.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
910.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
913.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
914.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
915.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
915.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
917.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
918.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
919.Míšek Jakub (Farqal)5+ OS, 5 OS, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF1595
920.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
921.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
922.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
922.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
924.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
924.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
926.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
927.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
927.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 7+ RP, 6 flash1567
929.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
929.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
929.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
929.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
933.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
934.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
935.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
935.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
937.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
937.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
939.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
940.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
940.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP1550
942.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
943.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
943.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
945.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
946.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
947.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
948.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
948.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
950.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
951.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
951.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
953.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
953.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
953.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
953.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
957.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
957.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
957.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
960.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
960.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
960.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
963.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
964.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
965.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
965.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
967.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
968.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
969.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
970.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
970.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
972.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
973.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
973.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
975.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
976.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
977.novák (Hajzl)9a+ OS1472
977.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
977. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
980.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
981.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
982.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
983.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
984.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
985.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
985.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
985.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
988.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
989.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
990.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
991.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
991.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
993.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
994.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
995.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
996.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
997.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
998.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
999.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
999.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
999.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
999.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
999.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1004.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1005.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1005.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1007.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, IV OS, IV OS1410
1008.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1008.Grasserová Alena (Alča)6b+ PP, 6a+ PP, 6a PP1400
1010.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1011. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1011.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1013.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1014.S Ondřej (spileec)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS1385
1015.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1015.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1017.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1018.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1019.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1019.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1021.buhak (coho)11-/11 OS1372
1022.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1023.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1024.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1024.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1024.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1024.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1028.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS1360
1029.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1030.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1031.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1031.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1033.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1033.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1033.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1033.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1033.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 7- OS1344
1033.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1039.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1040.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1040.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1042.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1043.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1043.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1043.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1046.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1046.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1048.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1049.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1050.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1330
1051.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1052.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1053.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1053.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1055.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1056.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1057.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1058.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, IV OS, V RP1298
1059.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1059.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1061.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5+ RP, 5 PP, 5- PP, 4+ RP, 4 RP, 4- RP, 4- RP, 4- RP1295
1062.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1062.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1062.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1062.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1066.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1066.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1068.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1069.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1070.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1071.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, VIIc -, V -, V -, V -, VIIIa -1277
1072.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1072.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1074.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1075.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1076.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1077.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1078.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1078.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1080.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1081.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1081.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1083.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1084.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1085.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS, 5c OS, 6a RP1254
1086.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1087. (brecka6)6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1251
1088.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1089.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1090.R P (PR)7a OS, VIIb OS1244
1090.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1090.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1090.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1090.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1090.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1090.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1090.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1098.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1099.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1100.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1101.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1101.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1103.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1103.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1105.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)V OS, V OS, V OS, V OS, II OS, V AF, IV -1231
1106.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1106.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1108.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1108.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1110.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1111.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1112.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1112.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1114.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1114.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1116.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1116.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1118.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1118.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1120.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1121.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1122.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1123.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1123.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1125.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1125.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1125.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1125.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1125.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1125.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1131.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1131.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1131.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1134.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1134.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1136.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1137.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1137.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1139.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1140.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1141.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1141. (SPIDERRICO)10- OS1172
1141.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1144.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1144.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1146.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1146.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1146.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1146.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1150.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1151.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1151.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1153.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1154.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1155.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1155.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1155.Hostinský Josef (TujboPefa)IXa PP, VIIIb PP1150
1155.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1159.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1159.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1159.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1159. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1159.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1159.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1159.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1159.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1159.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1159.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1159.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1170.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1170.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1172.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1173.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1173.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1175.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1176.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1176.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1178.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1179.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1179.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1179.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1179.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1179.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1184.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1184.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1184.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1184.Leskovjan Martin (Lesko)6 OS, 6 OS, 5+ flash1122
1184.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1189.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1189.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1191.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1191.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1193.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1193.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1193.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1196.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1197.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1197.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1199.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1200.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1200.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1202.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1202.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1204.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1205.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1206.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1206.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1206.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1206.Fišer Michal (majkl)10 PP1100
1206.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1206.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1206.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1206.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1214.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1215.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1215.M vlada (vláďa!)7+ OS, 5c OS1094
1215.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1215.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1215.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1220.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1221.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1221.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1221.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1224. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1225.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1226.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1227.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1227.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1229. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1230.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1230.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1230.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1230.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1230.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1230.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1230.Romanovský Jiří (Jirka)10-/10 PP1075
1237.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1238.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1238.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1240.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1240.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1242.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1243.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1244.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1245.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS1054
1246.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1247.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1247.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1247.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1247.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1247.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1247.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1247.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1247.Sejk Jan (šejk)10- PP1050
1247.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1247.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1247.Schaffer Mára (Shappy)10- PP1050
1247.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1247.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1247.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1247.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1262.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1263.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1264.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1264.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1264.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1264.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1268.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1269.Peřina Honza (peří)5 OS, 5- OS, 5 RP, 5 RP, 7- AF1040
1270.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1271.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1272.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1272.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1274.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1274.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1274.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1274.Nečas Petr (neca)6a OS, 6a+ flash1025
1278.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1279.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1280.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1281.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1281.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1281.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1284.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1285.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1286.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1287.. . (Wondas)8a PP1006
1287.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1287.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1287.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1287.Duchoň Tomáš (BS540)9+/10- PP1006
1287.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1287.Mikuš Rosťa (Rosťa)VIIIa flash, VIIIa flash1006
1294.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1295.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1295.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1295.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1295.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1295.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1295.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1295.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1295.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1295.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1295.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1295.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1295.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1295.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1295.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1295.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1295.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1311.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1312.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1313.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1313.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1313.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1313.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1317.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1317.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1319.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1319.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1321.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1322.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1323.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1324.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1325.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1326.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1327.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1327.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1327.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1330.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1331.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1331.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1333. (karelwimmer)7b+ OS972
1333.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1333.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1333.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1337.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1338.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1339.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1339.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1339.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1342.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1343.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1344.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1345.b tomas (01021981)9+ RP960
1345.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1345.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1348.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, VIIb solo, 5 solo958
1349.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1349.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1351.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1351.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1351.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP, VIIb PP956
1351.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1355.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1355.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1355.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1358.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1359.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1359.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1359.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1359.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1359.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1359.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1359.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1359.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1359.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1359.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1359.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1359.Janda Pavel (Mark27)9+ PP950
1359.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1372.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1372.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1374.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, II solo, III AF, VI AF, III AF, VI AF, III AF, IV AF946
1374.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1376.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1376.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1376.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1376.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1376.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1381.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1381.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1383.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1384.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1385.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1385.john martin (johnny)9/9+ RP935
1385.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1388.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1389.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1389.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1389.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1389.Bogar Franta (duk)VIIIb RP, VII OS932
1393.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1393.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1395.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1396.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1396.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1398.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1399.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1400.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1400.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1400.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1400.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1400.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1400.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1406.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1407.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1408.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1408.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1408.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1408.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1412.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1412.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1412.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1412.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1416.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1417.Hen Tin (tintina)6 OS, 4+ OS, 4 OS, 8/8+ AF, 7 RC917
1418.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1419.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1420.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1420.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1420.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1420.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1424.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1425.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1426.Mílek Michal (misak)9 PP906
1426.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1426.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1426.Řitička Ondra (boreal)Xb PP906
1426.Woki Woki (Woki)9 PP906
1426.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1426.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1426.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1426.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1426.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1436.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1437.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1437.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1437.Žák martin (martin žák)9- flash903
1440.Petula Libor (Libi)9 PP900
1440.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1440.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1440.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1440.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1440.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1440.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1440.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1440.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1440.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1440.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1440.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1440.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1440.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1440.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1440.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1440.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1440.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1440.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1440.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1440.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1440.Slezák Ondřej (Karbous)7c PP900
1440.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1440. (EvaK)9 PP900
1440.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1440.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1440.Novacek Honza (coko)7c PP900
1467.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1468.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1468.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1470.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1470.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1470.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1470.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1474.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1475.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1475.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1477.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1478.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1478.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1480.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1481.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1482.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1483.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1483.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1485.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1486.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1487.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1488.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1488.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1488.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1488.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1488.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1488.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1488.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1488.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1488.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1488.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1498.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1498.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1498.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1498.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1502.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1503.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1503.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1505. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1505.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1505.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1505.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1505.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1510.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1510.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1510.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1510.nosál noso (nos)9- PP856
1510.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1515.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1516.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1516.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1518.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1518.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1518.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1518.F P (peutetre)7b flash853
1522.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1522.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1522.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1522. Jára (EDÚ)9- PP850
1522.Ludvik O (ludes)9- PP850
1522.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1522.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1522.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1522.Macháč Martin (spike)9- PP850
1522.peklo (peklo)7b+ PP850
1522.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1522.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1522.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1522.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1522.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1522.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1522.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1522.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1522.a a (lMartinl)9- PP850
1522.Uvízlová Eva (chimenea)9- PP850
1542.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1542.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1542.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1542.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1542.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1542.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1542.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1542.Hejdanek Ondra (Hejdanek)6+ OS, 6- OS844
1542.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1542.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1542.Novosad Roman (bloud)VIIb OS, VIIb OS844
1553.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1554.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1555.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1556.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1557.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1557.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1557.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1560.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1561.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1562.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1562.Soutner Daniel (dae)5 OS, IV OS, 4 OS, 3 solo, II solo824
1564.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1564.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1564.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1564.Louka Louka (Louka)7a OS822
1564.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1564.Kubíček Pavel (kubicek)7a OS822
1564.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1564.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1564.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1564.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1564.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1564.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1564.B Honza (oual)7a OS822
1577.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1577.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1577.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1580.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1580.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1580.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1580.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1580.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1585.Klimánek Tomáš (Klíma)4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS818
1586.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1586.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1586.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1586.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1586.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1586.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1586.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1593.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1593.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1593.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1596.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1597.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1597.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1597.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1600.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1600.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1600.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1603.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1603.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1605.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1605.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1605.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1608.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1608.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1608.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1608.Valoušek Honza (rejtmon)8+ flash803
1608.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1608.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1608.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1615.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1615.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1615.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1615.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1615.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1615.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1615.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1615.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1615.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1615.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1615.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1615.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1615.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1615.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1615.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1615.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1631.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1631.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1631.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1634.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1635.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1635.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1635.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1638.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1639.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1639.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1641.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1642.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1642.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1644.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1644.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1646.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1647.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1648.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1648.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1648.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1648.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1648.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1648.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1648.Zelvap (zelvap)8- OS772
1648.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1648.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8- OS772
1648.Foltýn Květoslav (samyk)IXa OS772
1648.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1659.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1660.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1660.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1660.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1663.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1663.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1665.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1666.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1666.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1668.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1669....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1669.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1669.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1669.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1669.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1669.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1675.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1676.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1676.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1676.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1676.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1676.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1681.Budík Honza (budik)8 flash753
1681.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1681.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1681.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1681.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1681.Rohlíček Vítek (weer.climber)IXb flash753
1681.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1688.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1689.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1689.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1689.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1689.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1689.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1689.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1689.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1689.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1689.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1689.Egan Egan (egan)8+ PP750
1689.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1689.Křovák Jakub (xixao)IXc PP750
1689.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1689.Rys František (piskar108)IXc PP750
1689.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1689.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1689.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1689.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1689.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1708.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1709.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1710.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1711.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1711.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1711.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1711.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1711.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1711.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1717.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1717.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1717.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1717.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1721.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1722.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1723.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1723.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1723.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1726.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1726.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1728.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1729.Kratochvíl Pavel (kratocpa)7 OS, IV RP732
1729.P Pavel (_$)6+ OS, 6- RP732
1731.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1732.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1733.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1733.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1733.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1733.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1733.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1733.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1739.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1739.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1741.pady zzz (zzz)6c OS722
1741.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1741.rajcan pavol (daben)6c OS722
1741.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1741.Hudak Martin (lef)6c OS722
1741.Matoušková Inka (Inka)6c OS722
1741.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
1741.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1749.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1749.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1749.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1749.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1749.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1754.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1754.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1754.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1754.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1758.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1759.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1760.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1760.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1760.- - (Správce)8 RP714
1760.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1764.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1765.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1765.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1767.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1767.- - (stepantomas)7a RP710
1767.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1767.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1767.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1767.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1767.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1767.baca (jergus)7a RP710
1767.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1767.y x (Peut)8 RP710
1767.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1778.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1778.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1778.Žák Radek (zakra)8 PP706
1778.cho ri (Piškot)IXb PP706
1778.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1783.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1783.Novák Petr (cimprcampr)7A solo704
1783.Matějová Lenka (zoellka)5+ PP, 4b OS, 3+ OS, 4 PP, 5+ RC, 5- RC, 6- RC, 4 RC, 4 RC, 4 RC704
1786.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1786.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1786.ličko vojta (vojta)8- flash703
1786.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1786.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1786.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1786.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1786. (rocky721698791)8- flash703
1786.chovan (smooloo)IXa flash703
1786.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1786.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1797.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1798.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1798.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1798.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1798.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1798.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1798.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1798.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1798.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1798.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1798.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1798.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1798.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1798.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1798.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1798.Galušková Johanka (Johy)8 PP700
1798.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1798.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1798.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1816.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1817.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1817.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1819.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1819.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1819.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1819.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1819.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1819.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1819.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1826.Nováková Eva (Efka)5- OS, 4 OS, 4- OS, VIIa RC, VIIb RC, VIIb RC, VIIb RC, V RC, VII RC, VII RC691
1827.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1828.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1829.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1830.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1830.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1832.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1833.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1833.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1835.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1835.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1837.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1837.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1837.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1837.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1837.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1837.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1837.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1837.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1837.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1837.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1837.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1837.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1837.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1837.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1837.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1837.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1837.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1837.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1837.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1837.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1857.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1857.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1857.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1860.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1860.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1860.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1860.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1864.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1864.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1866.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1867.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1867.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1867.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1867.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1867.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1867.Altman Petr (petalt)8- RP660
1867.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1867.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1867.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1867.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1877.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1878.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1878.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1878.Red (Red)8- PP656
1878.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1878.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1878.Mamut (Ofčák)8- PP656
1878.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1885.Martin Martin (macik32)8- solo654
1885.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1885.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1888.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1888.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1888. (HonzaV)6c flash653
1891.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1892.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1893.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1893.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1893.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1893.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1893.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1893.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1893.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1893.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1893.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1893.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1893.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1893.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1893.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1893.M P (Uzlar)6c+ PP650
1893.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1893.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1893.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1893.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1893.Pavlík Roman (ZZromanZZ)6c+ PP650
1912.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1913.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1914.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1915.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1916.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1916.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1916.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1916.kraťas petr (krta)VI OS, VI OS644
1916.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1916.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1916.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1916.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS644
1916.Beránek Lukáš (lukas.sport)5 OS, 5 OS644
1916.Votrubec Jan (Javotr)VII OS, IV OS644
1916.Grepl Kuba (patapufa)VIIa OS, V OS644
1916.Pytlík Brouk (broukpytlik)5 OS, 5 OS644
1916.Böhm Martin (mabo)VIIa OS, V OS644
1916.Axman Jakub (axi12)5+ OS, 5- OS644
1916.Herman (tomasherman)VI OS, VI OS644
1931.Pečenka Samuel (1invidia)5+ RK, 4- OS, 3 OS, 2 OS640
1932.Müller Jiří (Jurysh)5 OS, 6 RP, 7- RC636
1933.Vacek Petr (kdeky)6- OS, 6- RP632
1933.Findejsová Petra (Peťa =))VIIc RP, V OS632
1933.Ondo Petr (votik)5a OS, 5c RP632
1936.chmela jakub (koubass89)6 RP, 6 RP628
1936.Kohoutová Lucie (lucie.kohoutova)6b+/6c flash628
1938.Kubát Miloš (Miloš Kubát)5+ OS, 5+ flash625
1939.Nový Karel (Šmaky)6b OS622
1939.Lang Lukas (Lukas)6b OS622
1939.Schlöglová Tereza (terka)6b OS622
1939.Němec Zdeněk (nemecz)VIIIb OS622
1939.Holeček Michal (>>>Michal<<<)VIIIb OS622
1939.Uwaga Jen (Chrasťa)7 OS622
1939.Fajfrlík Jan (Pajda)7 OS622