LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce
Knižní novinky od Joty
Frankenjura průvodce

Závody
HoroGuru Ještěrka (23.02)
10boy Brno (23.02)
Ádr boulder session (25.02)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13691
2.Vopat 11748
3."Fido" 11600
Bouldry:
1.Stráník 11375
2.Ondra 11153
3.Stráník 10825
Hory:
1.Coubal 7964
2.Šuraba 7707
3.Skopec 7586

Výsledky
Vírský cepín 2017 (11.02)
MS mládeže v ledolezení (10.02)
MS v ledolezení (04.02)

Deníčky
4202 lezců
608610 cest
Nové přelezy:
Chr.is.to 7c+
Chr.is.to 7c+
Stargate 7c
Black Snak 7b
Fine Di Va 7b
Sturmtrupp 7b
L`Escamarl 7c+
Los Sobrao 7c
Dschungelf 7C
El Prado D 7b+

Stěny
ZŠ Chřibská - Chřibská
ZŠ Komenského - Trutnov
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Dap Sport - Hradec Králové
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 11-/11 OS, 8c+ OS, 8c+ OS, 9a+ PP, 9a+ PP, 11+ PP, 9a+ PP13691
2.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ PP, 8a OS11748
3.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP11600
4.Konečný Jakub (konecnik)11- PP, 8c PP, 11- PP, 10+/11- PP, 10+/11- PP, 10+ PP, 10-/10 flash, 10 PP, 10 PP, 10- flash11549
5.Volf Štěpán (stepanvolf1)8c PP, 11- PP, 10+/11- PP, 10+/11- PP, 8b+ PP, 10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP11487
6.Jungling Martin (Džangli)8c PP, 8b+ PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, XIb PP, XIa/XIb PP, 7c+ OS, XIa PP, 8a+ PP11009
7.Ličko (Velkej Vojta)10+/11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP10915
8.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP10856
9.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10787
10.Fajkoš Lumír (Lumir9)8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a PP10781
11.Šindel Petr (PEN)8b PP, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS10659
12.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS10650
13.Paprsek Martin (tapir)10+ PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS10648
14.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- solo, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS10614
15.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP10572
16.Chejn Vilda (007)10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10546
17.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8b PP, 8a+/8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, XIa PP, 10- PP, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS10525
18.Nosáľ Jozef (germ)10+ PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10475
19.Genda Milan (Gendis)10 PP, 8a+ RP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10426
20.Novák Honzál (hans1996)7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10346
21.Nosek Štěpán (Kokeš)8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10279
22.Reich Tomáš (killy)7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 9-/9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS10257
23.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10252
24.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a/8a+ PP, 8a RP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7c flash, 7c+ PP10232
25.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10203
26.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, Xa OS, 9+ PP, Xc PP, Xc PP10200
27.zedek martin (martin zedek)10- PP, XIa PP, XIa PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10188
28.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9+ PP10178
29.gospoš martin (gospa)10-/10 PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10144
30.Krupař Matěj (Variant)7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10106
31.Růžičková Petra (P.)10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS10091
32.Šofránko Peter (kepko)10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10082
33.Herman Jan (trumen)5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP10041
34.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS10004
35.Zíma Honza (honzazima)8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7a+ OS9972
36.Hyžný Jozva (jozva)9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash9969
37.Řezníček Martin (Řízek)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9896
38.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS9876
39.Mrázek Pavel (pajamrazek)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP9872
40.Horák Jan (Horákos)7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9863
41.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9848
42.Grečnár Jura (Jura)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS9844
43.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c OS, 9+ flash, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP9828
44.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9+ OS, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP9781
45.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c RP, 7c PP9769
46.Litochleb Richard (RL)7c+ flash, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9766
47.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9-/9 flash9759
48.Mlejnek Honza (Mlejnis)8a+ PP, 8a flash, XIa PP, 7c OS, 7b+/7c OS, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7c PP9748
49.Černohous Zbyšek (Zbyšek)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP9747
50.Šimek Michal (Beedee)9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9712
51.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9700
52.Dlabola Jiří (Dlabis)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, Xc RP, 7c+ PP, Xc PP, Xb RP, 9 PP9676
53.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9660
54.mikuš miroslav (mimi)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9651
55.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9634
56.Straka Jan (Stračena)8b PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- RP9606
57.Fiala Aleš (Aleš Fiala)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9569
58.Drbohlav Martin (drbic)7c OS, 8a PP, 7c/7c+ flash, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb PP9565
59.Keprt Pavel (Kepo)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9 flash, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9519
60.Polčin Milan (tulipan)10- solo, 10- PP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9500
61.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 7c PP9476
62.Šimek Martin (orbit)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9 RP, 7c PP9472
63.Hrabec Lukáš (Gibous)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 9+ PP, 9-/9 flash, 9 RP, 9 PP, 7c PP9468
64.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 RP, 7c PP9457
65.Stehlík Marek (Listy)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9378
66.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP9372
66.Abt Lukáš (asu)10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9372
68.Dědek Vojtěch (vjato)9 OS, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9359
69.Kohout Honza (relic)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9344
70.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ flash, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP9315
71.Kužel Jirka (Zajda)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+ OS9310
72.Záplava Martin (alefff)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9304
73.Brajer Radek (radous)7b+ OS, 9+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9284
74.Duchoň Tomáš (BS540)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 flash, 9 flash, 9 PP, 9- flash, 8+ OS, 9- PP, 8 OS9283
75.Vrona Michael (Brepta)7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9281
76.Zaoral Filip (zaoralf)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP9278
77.Kotrbová Daniela (Danča)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a OS, 7b PP9255
78.Svítek Vladimír (siska)7b+ OS, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP9250
79.Hořák Matěj (Matty Hořák)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP9247
80.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP9238
81.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 6c OS9231
82.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS9225
83.Janošová Markéta (Maki15)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9207
84.Dzík Jan (Jan Dzík)8a PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP9201
85.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP9172
86.Košťál Miroslav (mira.k)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa RP9142
87.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- flash9137
88.A P (Andy)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9132
89.Urbášek David (urbasekd)10- RP, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- RP9127
90. (Blem)9 flash, 9 flash, 9-/9 flash, 8+/9- OS, 9 RP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP9113
91.Mika Pavel (butcher)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9102
92.Hatle Josef (darklord)7c OS, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 9- RP, 7b flash9095
93.Hronek Karel (Karlito)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+/7b OS9091
94.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9090
95.Mrnka Pavel (PavelM)9+/10- PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9066
96.Mrnuštík Jan (Mrnda)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9049
97.Domanský Jiří (dom)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9047
98.Jurča Lukáš (Lukaj)9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c RP, 9 RP, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP9042
99.Hovorka Tomáš (hovis)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS9038
100.Cottage George (tasmansky.cert)9-/9 OS, 7b+ OS, 7b OS, 9 RP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP9025
101.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xa RP, IXa OS, 8+ PP9022
102.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a+ flash9000
103.Karko Jan (Karkoš)7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS8997
104.Kobrle Ondra (Ohne M)9- OS, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa PP, 8/8+ OS, 8- OS8965
105.Griger David (Komíňák)XIa PP, 5.12a OS, 7c PP, Xb PP, 7b+/7c PP, Xa/Xb PP, IXc OS, 7b+ PP, 9- PP, Xa PP8962
106.Semrád Ivo (ivoš)9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8921
107.Drahota Jakub (draKubas)7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP8916
108.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP8903
109.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8901
110.Růžička Honza (ruza)Xa OS, Xc PP, Xa flash, Xb PP, 8+ OS, IXc OS, Xa PP, Xa PP, 7b flash, Xa PP8884
111.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8878
112.Sika Jirka (jirkas)9-/9 flash, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c RP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8874
113.Kulheim David (davu)10- PP, 7c PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, Xa RP, 7b+ PP, Xa PP, 7b+ PP, IXc flash8869
114.Bohuněk Pavel (PavelB)7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP, Xb PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8844
115.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ flash8828
116.R I (Richard)7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8825
117.Bardas Tomáš (bambus)Xa OS, Xb PP, Xa flash, Xb PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8807
118.gendová alexandra (saša)9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8+/9- PP8806
119.# Miki (Miki)9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, Xb PP, Xa RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b flash8782
120.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8775
120.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8775
122.Paděra Martin (Paďas)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP8750
123.Majtán Juraj (JuM)7c+ PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8744
124.Šimandl Jiří (Šimi)9- OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8738
125.Nycz Aleš (animal)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8737
126.malinkej Votíšek (v)9 flash, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP8731
127.Votoček Radek (Radegast)7b OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS8720
128.Kuhn - Gaberová Monika (monca)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- RP, Xa PP, 5.12a flash, 9- PP, 9- PP8715
129.Gálet Michal (Bratr Gal)7b OS, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8703
130.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8 OS8700
131.Hodeček Mirek (drtiMIR)7c+ RP, 9/9+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8689
132.Jirásková Markéta (Markéta)9/9+ PP, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8684
133.Skopec Václav (VS)9+/10- PP, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP8679
134.Melich Marián (majoo)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8669
135.Šauer Max (max)7b+ OS, 7b OS, 9-/9 PP, 5.12b RP, 7b+ PP, 9- PP, 8/8+ OS, 5.11c OS, 7a OS, 8 OS8664
136.Jurečka Jan (Grommet)9+/10- PP, 9+ PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ PP8653
137.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8619
138.Jeliga Jan (burt)10 PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, IXc PP8596
138.Winter Lukáš (gomez)7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 7b flash, Xa PP, 8 OS, IXa OS8596
140.Macharáček Jan (machar006)7b OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a PP8590
141.Křivánek Jan (johndys)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS8574
142.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8557
143.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS8535
144.Čepička Martin (cepec)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, IXb OS, IXb OS, IXb OS8526
145.Mangel Aleš (Alesh)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8522
146.Burišin Michal (Buri)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 8 OS8506
147.Žítek Jakub "kub" (kub)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8504
148.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, IXb OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS, 7b PP8498
149.Zvěřina Petr (zve.pe)9/9+ PP, 9- flash, 7b+ PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8490
150.ZORORO ZORORO (zorooo)8a PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP8484
151.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8460
152.Nyč Marek (majahukkataival)Xa OS, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, 7a+ flash, IXa/IXb OS, IXa OS8457
153.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS8451
154.Černý Lukáš (Lukš)9 PP, 9-/9 PP, IXc OS, 9- PP, 9- PP, IXb OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8443
155.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8429
156.Smetanová Michaela (Miška)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS8416
156.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9 PP, 9- flash, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS8416
158.Heger Krystof (Gaga)5.12a OS, 5.11d OS, 5.12a flash, 9- PP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 8+/9- PP, 5.12a PP, 5.12a PP8381
159.Smejkal Petr (vrabcak01)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP8377
160.Soldán Pavel (sodík82)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8351
160.Lazar Petr (Petricek)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8351
162.Prejza Zdeněk (FISA)9- PP, Xa PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP8350
162.Zdráhal Adam (AdamFS)9 PP, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a flash8350
164.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c+/7a OS, 8- OS, 8+ PP8328
165.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP8315
166.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS8310
167.Štefan Honza (stefic)7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b RP, 7b PP8304
167.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8304
169.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8298
170.Dylinowiczova Dylina (Angua)7b+ OS, 7b OS, 7b flash, 7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash8287
171.Wefersova Marina (Marinka)9 PP, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS8253
172.Balabán Jakub (blabos)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP8246
173.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8-/8 OS8245
174.Šajgal Štefan (Stewo)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8235
175.Burgr Lionel (Lionel)8+/9- OS, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, 8 OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXb PP8230
176.Hladík David (david94)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8228
177.Vašíček Martin (Martas)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+ flash, 7b PP8225
178.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8220
179.Kocián Kuba (kokuba)9 PP, 9- flash, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc PP, IXc PP8218
179.skoupilovic vojtik (kvetak)9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash8218
181.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS8194
182.mareš mates (mates m.)9- flash, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 6c+/7a OS, 8- OS, 8- OS8172
183.Berger Martin (macekt)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8166
184.Němec Petr (nemec.p)7c PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS8161
185.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)9/9+ RP, 9 RP, 9 RP, 8+ OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS8159
186.Mikuš Rosťa (Rosťa)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, IXc PP, IXb PP, IXb PP, IXa PP8155
187.Kubiena Roman (fredos)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
188.Korous Honza (HonzaKorous)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8135
189.Lenc Láďa (LadaL)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP8134
190.Holec Standa (Standa)7c PP, 9- PP, 5.11c OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash8109
191.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 9- flash, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c OS, 7a RP, 6b OS8108
192.Byrtus David (David Byrtus)9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7 OS, 6 OS8091
193.Rak Kuba (krab)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, Xa RK, IXa OS, 8- OS8056
194.Jecelínová Verča (feu)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8048
195.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP8047
196.Křivánek Ondra (Bivoj)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash8035
197.Polášek Jan (Polda JPPP)9 PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8032
198.Lučanský Patrik (Jumper)8+ OS, 8+ OS, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP8003
199.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8- OS, 7a flash, 6c OS7989
200.Páteček Tomáš (Friday)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a flash7983
201.Houška Martin (Feld)8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8+ RP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 6c OS7980
202.Rohlíček Vítek (weer.climber)7c flash, 7b+ flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXb flash, 7a flash, 6b+ OS, 6b OS7975
203.Ilenčíková Tina (Tínka)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a flash7969
204.Záveský Radek (rxdek)7b+ PP, 7A OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP7938
205.Procházková Barča (barcza)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP7928
206.R P (PR)7b+/7c RP, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, IXa OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS7925
207.Groš Ján (Grošák)7c PP, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7923
208.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, IXc PP7917
209.Čáň Vašek (Vasek)9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 8+ PP7916
210.Drátek Marek (Drat3k)7b OS, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7894
211.Sedlák Martin (m.sedlakk)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7853
212.Bartoš Michal (Bárty92)7a+ OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7851
213.Sobotka Ondřej (OS)7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 9- RK, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7849
214.Čížek Pavel (pavelll)7a+ OS, 8 OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash7847
215.Kuba Ondra (ondras)7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS7832
216.Šnopl Ondra (Ondra85)Xb solo, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXc solo, 8+ solo, IXc PP7825
217.Klinkovský Jiří (Jurda)9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP7810
218.Čuma Honza (Mek)9 PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP7807
219.Marek Jakub (Fly)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP, IXb RP7802
220.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
220.Burkotová Petra (Malá Péťa)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, 7a flash, 8 PP, 6c+ flash, 8- flash7796
222.Bernard Michal (berny)7b OS, 7b RP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7771
223.Nakládalová Lucka (Nakyna)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 flash, IXb PP, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP7733
224.Stehlík Petr (petan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7732
224.Babinec Petr (Bejbs)10 PP, 9+ RP, 9 PP, 9- PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS7732
226.Kubíček Jan (honza k.)9- PP, IXb OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, IXc PP, 6c OS, 7a PP, IXb PP7728
227.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7725
228.Tichý Aleš (Sumec)7a+ OS, Xa RP, Xa PP, 7a OS, IXc PP, IXb RP, IXb RP, IXb RP, 7a PP, 7a PP7700
229.Kocis Fero (Fero)7b+ PP, Xa PP, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 7a flash, IXc PP, IXc PP, 8- flash, VIIIc OS7694
230.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 PP, IXb PP7685
231.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11c flash, 5.11a OS, 5.11a OS7677
232.Pleticha Jeník (Jenik)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7670
233.Berka Martin (Berťas)Xa PP, IXb OS, Xa RK, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXc RP, IXb PP, IXa flash, IXa flash7669
234.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP7633
235.Hampejs David (Dejv)8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8- flash7626
236.Liškutin David (Liškut)9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 6c+ flash, VIIIc flash, 7- OS7612
237.Širůčková Tereza (terous)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7a PP, 7a PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP7596
238.Havlík Marek (wana)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP7579
239.vavřík jan (jankoUP)9/9+ PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 7+ flash, 7- OS7559
240.Orálek Petr (kletr)7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 6b+ OS7549
241.Damašek Jan (Damajda)IXc OS, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, IXa flash, 8 PP, VIIIc OS7538
242.K Petr (Kortys)7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, VIIIc/IXa OS, IXb RP, 8 RP, 7a PP, 7a PP7534
243.Jelínek Jan (jelucha)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6c flash7526
244.Romanovský Jiří (Jirka)8c PP, 8b+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP7518
245.Sekyra Daniel (Danny)8+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP7498
246.Bradáč Jirka (nitro)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP7487
247.Křováček Martin (Křovák)7a OS, 7b PP, 8+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7483
248.Baryl Jan (Honz)9-/9 PP, 9- PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP7466
249.Novák Aleš (ClimbologAleš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8 flash, 5.11a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7451
250.Požár Michal (mifo)8 OS, 7b PP, 8+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7449
250.Ondruška Jan (arny)7b+ PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8- flash7449
252.Došla Jan (Došlík)9-/9 PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP7442
253.Doskočil Vilém (Vidla)7b OS, 7b OS, 7c RP, Xb RP, 8+/9- RP, 7b PP, 6c+/7a OS, 7a+ PP, VIIIc/IXa RP7441
254.Libor Zajíček (Zajíček)7b RP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 8+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 6b+ OS7422
255.Vávra (Ramir)9- PP, 8- OS, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS7407
256.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7392
256.Liner Lukáš (Coyot)8/8+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP7392
258.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7348
259.Švihálek Jiří (svihalek)7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 7a PP, 7a PP7343
260.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash7334
261.Podmela Karel (Kara)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7317
262.Černý Adam (blacks)8+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS7302
263.Klimešová Alena (AK)8 OS, 8 OS, 7a+ PP, 7a PP, 8 PP, 6c+ flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7284
264.Vak Tomáš (Hadrburg)6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7+ OS7282
265.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS7276
266.Píchal Miroslav (Hvězdář)8- OS, IXa OS, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP7274
267.Rod Ladis (aladin)8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7260
268.Pavlíková Petra (Deetroit)7b PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7258
269.Kulajta Martin (Artie)Xa RP, 9- PP, 6c+ OS, 6c OS, 8 PP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP7257
270.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP7243
271.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)6c+ OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8/8+ RP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7242
272.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7228
273.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
274.Pintíř Miloš (milos)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7185
275.Cimprich Vladimír (Ladis)9-/9 PP, 8 OS, 8 OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS7164
276.Čermák Martin (Čermy)7b+ solo, 9- PP, 6c OS, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, IXa RP, IXa PP, IXa PP7161
277.Hlavová Veronika (ViviHl)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7151
278.Loučím Jarda (jardal)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP7138
279.Čech Peter (peco)7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8 RP, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 8- PP, 8- PP7137
280.Brožová Veronika (verca)8- OS, 6c OS, 7a RP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7110
281.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7070
282.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
283.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7050
284.Brich Milan (mibr)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7048
285.Korčák Tomáš (tomkor)8+/9- OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7- flash7044
285.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 PP, 6c+ flash, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7044
287.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 6c flash, 6c flash, 7+/8- flash7043
288.Maňourová Anna (annis)7a OS, 7a+ flash, 7a+ RP, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP7039
289.Kelnar Pavel (Dyk)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7020
290.Slezáková Lenka (LeňaS)8a PP, 8a PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, IXa OS, IXa OS7019
291.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7007
292.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP7003
293.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8- flash7002
294.Laciok Kryštof (Štofin)9- PP, 7b RP, 8+ RP, 8 flash, 8- flash, 6c+ RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS6956
295.Ponomarev Jiří (George-JP)Xa PP, 8- OS, IXc RP, 7a+ RP, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, VIIIa OS, VIIIc RP6938
296.Pelíšek Václav (pelda)7b+ PP, 8/8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 8- PP, 7- OS6902
297.Polák Marek (marena)8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS6894
298.Šindelářová Eli (esindelarova)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash6874
299.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6870
300.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
301.Pražák David (dejvi)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 7 OS6853
302.Skřivan Filip (observer)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS6820
302.Fajstová Alena (alenie)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6820
304.Rybář Martin (rrr)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP6819
305.Kučová Lucie (Kučka)7a+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6c+/7a PP, 6c+ PP, 7 OS, 7- OS6812
306.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7+/8- flash, 6b OS, 6b OS6763
307.kimi (kimi)8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6758
308.Cigánková Hana (Ciganče)7a flash, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c flash, 6c flash, 7+/8- flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 7+ flash6746
309.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP, 8+ PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS6740
310.Tegelhof Ján (Tegy)7a OS, 8+/9- RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6734
311.Mahovsky Milan (Mahy)6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS6719
312.Svobodová Tereza (terasv)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP6718
313.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6708
314.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS6704
315.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+ flash6703
316.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6700
317.Trojanová Lucie (ilias)8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7+/8- PP6690
318.Lebeda Kryštof (abvdah)6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6663
319.Eš Martin (tiburo)8+ PP, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c flash, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS6623
320.Vais Honza (Vaisik)5.10d OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6622
321.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS6550
322.Kohut Martin (zoro)8 OS, 7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash6531
323.Týčr Břeťa (Bublina)7a flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash6518
324.Marková Terka (Terrien)7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6513
325.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))8 PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7+ flash, 7+ flash6506
326.Sk Roman (romisak)8 flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7 flash6494
327.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6482
328.Nevělíková Karolína (Karolína52)8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash6474
329.Turčani Miloš (Turky)8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS6470
330.Hulata Alexandr (Sasin)6c OS, 7a PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7/7+ RP6464
331.Sedlacek Jozef (juzek)6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6454
332.Fuchsová Ivana (Coletta)8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS6451
333.Procházka Jan (easy)7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 6c RP6424
334.Exner Radek (exak)7a OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6420
335.Střelcová Lucie (Lucoušek)6c OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7+/8- flash, 6c flash, 6b OS, 6b+ RP, 6b flash, 6b flash6378
336.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP6363
337.Šp. Jirka (Špicál)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, IXa RP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS6354
337.Slavíček Ondřej (Mican)7+/8- OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash6354
339.Jedlička Marek (tulak)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7- OS, VIIIa flash, 7- flash, 7- flash6344
340.Vitásek Tomáš (chemik)7a PP, 7a PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6302
341.Neuwirth Petr (Inža)8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6296
342.Hale Lindsay (Lindsay)5.12a PP, 5.11b OS, 5.11c PP, 5.11a flash, 5.11a PP, 5.11a PP, 5.10b OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10b flash6278
343.Čechová Jiřina (jirina)8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS6265
344.Kkk Sebastian (sebastian)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash6229
345.Drobek Jan (drobo)7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6208
346.Chyla Roman (peki)6c OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS6196
347.Hroch Tomas (hrocht)7a PP, 7+ OS, 7/7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6192
348.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6164
349.Černý Jan (Cipis)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash6126
350.Kramoliš Ondřej (Eda)7a OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6120
351.Večeřa Jirka (Véča)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP6104
352.Filip Ondřej (Ryzek)8- flash, 7+ OS, 8- PP, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 7 flash6066
353.Kadlec Honza (Jan.Eaver)8- flash, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 7 flash, 7+ PP, 7/7+ PP, 6a OS6063
354.Nebeský Jan (Nebe)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6058
355.Černý Aleš (xaos75)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6045
356.Hůla Pavel (Pard)8 RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7- flash6034
356.Gerža Pavel (Pa8age)8+ PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash, 7 RP6034
358.Kurasová Irena (Irena)6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c+ RK, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6009
359.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)VIIIc OS, 7+ OS, 6c RP, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5962
360.Podškubka Radek (podskubkar)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ RP, 7+ RP5959
361.Adamovska Elis (Elis)8b PP, 8a RP, 8a PP, 7c+ RP, 9+ PP, 7c/7c+ RP5955
362.Leblochová Macek (kitie)7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash, 7+ flash, 7/7+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5938
363.Barok Libor (liborbarok)7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
364.Suchopár Martin (suchoš)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 RP5912
365.D. Fanda (fana)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS5870
366.Bílková Karina (Karina)7a+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a OS, 6a+ flash, VIIc OS, VIIc OS5832
367.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
368.Grünwald Lukáš (LukasG)8- OS, 7a RP, 7a PP, 8- RP, VIIIa OS, VIIIb PP, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5818
369.Plaček Ladislav (placa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS5770
370.Zámečník Pavel (Pájos)7+/8- OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6a+ flash, 6+ OS5723
371.Tesárek Jan (tesil)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7-/7 RP5688
372.Tomsus (tomsus)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS5684
373.Hampl Honza (honza7260)6c flash, 6b OS, 7+/8- PP, 6c PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 6+ OS5660
374.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
375.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP5650
376.Májsky Michal (Majcolo)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash5643
377.Rezna (eatme)7a PP, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 7- OS, 6b+ PP, 6a OS, 7- RP, 6 OS5614
378.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5596
379.Capanda Filip (STR)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP5586
380.Mynarčík Petr (hrobař)8 flash, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, VIIb OS5583
381.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
382.Marek Lukáš (lukaz)7+ flash, 7/7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash5558
383.Nečas Petr (neca)7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ PP5553
384.Bradáč Matouš (Mabra)9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP5543
385.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5520
385.Stejskal Libor (Skřítek)IXa OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5520
387.Svoboda Vlastimil (Svob)8+/9- PP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5504
388.Cibulka Pavel (Ciba)IXa PP, 7 OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, VIIIa OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5498
389.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
390.Černý Patrik (Paprick)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5488
391.Claussova Katharina (SantaClauss)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5486
392.Holub Marek (Maara)6c flash, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS5482
393.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6+ OS5435
394.Krejčí Filip (Filip_k)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6b RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5434
395.Kynčl Jakub (3443)7+ OS, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS5432
396.Hostinský Josef (TujboPefa)9- OS, 9 PP, 9 PP, 8 flash, 8+ PP, IXa PP, VIIIb PP5431
397.Janata Petr (petr.vht)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS5410
398.Trkal Fanda (kaaak)7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7- OS, 7- flash, 7- flash, VIIb OS, 6+ flash, 6+ PP5407
399.Siffel (koudelník)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5375
400.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7 OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6a+ PP5368
401.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS5351
402.Trojan Petr (pierre)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5341
403.Kolomazník Vít (Rezo)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7- flash5337
404.Bobek Aleš (boban)6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS5320
405.Nešveta Jakub (Kuba86)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 solo, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5278
406.Sosnová Petra (sosa)6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS5270
407.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+ OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 5c OS5267
408.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5255
409.Koza Olda (ziege)8+/9- RP, 7a+ PP, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 6c flash, VIIIa PP, VIIb OS5253
410.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5246
411.Mikušová Klára (Karlosík)7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS5232
412.Burian Michal (MichalB)6b+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIb OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5220
413.Leher (Ležák)6c+ PP, 6b OS, 6c RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5190
413.Žabka Vráťa (alffi)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP5190
415.Novák Martin (handycraftsman)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5189
416.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 7- OS, 6b+ RP, 6b RP, 7 RP, 7 PP, 6b+ AF5176
417.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
418.Jiroušek Martin (Norwell)7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash5144
419.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7- OS, 7-/7 flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5126
420.Homolka Pavel (Ufňa)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5120
420.Jedlička Míra (Jedla)8- OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS5120
422.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5112
423.Míšek Petr (Plech)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5108
423.Kocián Franz (Sokol.)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5108
425.Fliegl Ondřej (fondra)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 5c+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a+ PP5079
426.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS5070
427.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 7- RP, 6a+ RP, 6a+ RP, 6a+ RP, 6a+ RP5048
428.Malý Pavel (Paffka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5043
429.Krejčí Václav (vašek k.)7 OS, 7+ RP, VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIc OS, 7- RP, VIIb OS, VIIb OS5041
430.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5036
431.motl dalibor (moták)7- OS, VIIIa OS, 7+ RP, 7 RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP5034
432.Koníček Jakub (Konev)VIIIc RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5032
433.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a flash5025
434.Pukulan Mr. (peacman)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5020
435.Straka Ondřej (str.o)9- PP, 8- OS, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 6+ OS, VI RP5013
436.R. Venda (:-))7a PP, 6b+ PP, 6b PP, 6b PP, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP4997
437.Petrouš František (Freson)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4992
438.Kovařík Radim (radimkov)8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7+ PP, 7 PP4990
439.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
440.Průcha Šimon (kimulin)8+ RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP4978
441.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
442.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ RP, 6a flash, 5c OS, 5c flash4920
443.Toupal Jan (Toupis)7 OS, 7 OS, VIIIb flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa PP, VII OS, VIIb OS, VII OS4917
444.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS4912
445.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
446.jester v (v.jester)VIIIb OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa solo, VIIb OS4778
447.Kozel Jan (jkozel)7+/8- OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS4771
448.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
449.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
450.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash4752
451.Slavík Martin (Martin297)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash4751
452.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
453.Vrána Miloslav (havran)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIIa RP, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS4608
454.Rans Dom (DominikRans)6c flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 7- flash, 6a flash, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5b OS, 5b OS4606
454.BOT (BOT)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 6b RP, 7 PP, 7- RP, 6a+ PP, 6a PP, 6+ PP, 6 RP4606
456.Mašát Martin (Maso)7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ RP4592
457.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7 PP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4586
458.Kruliš Jiří (Krulda)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 5c OS4570
459.Pavlík Radek (Jeff76)7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4563
460.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 10- PP4531
461.Vacek Ondra (vaca34)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, 5b OS4501
462.Wondráček Ivo (Ádr)6c PP, 6a OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4498
463.Harašta Tomáš (HARY)8- PP, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, VIIc OS, VIIb OS, VIIc RP, VI OS, VI AF4491
464.Janda Pavel (Mark27)10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- PP, 8 flash4478
465.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
466.Šťastný Jiří (Happy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 6+ RP4458
467.Maly Jiri (8b)5.12c PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12b PP4456
468.Mikeska Erik (Eržik)7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash4451
469.Čechová Martina (Máťa)7 flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6a PP, 6+ PP, 6+ PP4447
470.Vrtílek Luděk (loudys)7 RP, 7- flash, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS4432
471.Pavlovič Patrik (militant)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4415
472.Krútek Petr (Krocan)7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4401
473.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5c flash4385
474.Bednár Filip (béďo)8- PP, 6a+ OS, 7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5c flash, 5+ OS4382
475.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
476.Křovák Jakub (xixao)IXb OS, IXa OS, IXb flash, IXc PP, VIIIc OS, VIIIc flash4372
477.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
478.Fliegl Tomáš (Tomaf)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4320
479.Fichna Jakub (Mamlas91)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS4296
479.Peřina Honza (peří)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 5 OS4296
481.Skapa Jan (ing.jenik)6b flash, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS4289
482.Novák Jan (sparrow)7 OS, 7 RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS4283
483.Kubečka Libor (nahatch)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ PP4282
484.Svoboda Viktor (Vikýsek)6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 6+ RP, 5c flash4258
484.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4258
484.Dráček (Dráček)8- RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4258
487.Štefela Pepa (skuc)6b PP, 6b PP, 5c OS, 5c OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, 6a PP, 5b OS, VIIb flash4247
488.Daehne Tomáš (tdaehne)7+ flash, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash, 5+ flash4246
489.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4226
490.Dušánková Martina (Martanka)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 6a RP, 6a RP, 5b OS, 5b OS4222
491.Brůna Aleš (Aldaa)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4220
492.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
493.Špás David (Spasik)6b OS, 6a+ OS, 5c OS, VII OS, 7- RK, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS4172
494.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a OS, 6 OS, 6 OS, 6a RP, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4147
495.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 7- RP, 6 OS, VIIc RP, VI OS, 5 OS, VIIb RP, 6 RP, V OS4130
496._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4120
497.Černohorský Karel (oblivion)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4104
498.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 8+ RP, 8 RP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP4100
499.Šlapák Josef (Pepa)9 PP, 8+ flash, 7+/8- OS, 7+ OS, 7- OS, 6 OS4091
500.Gálet Tomáš (Galos)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP4084
501.nebesky vašek (glock)9- RP, 8 RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash4081
502.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
503.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4073
504.Nocar Jiří (tuffgong1)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS4070
504.Polák Martin (Belgi)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4070
506.Vildmanová Mirka (mirri)8- PP, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 6- PP4060
507.Havelka Jan (ianwight)7a+ OS, 8+/9- flash, 8 OS, 8+/9- PP, 8 PP4053
508.Šimková Verča (veruŠ)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP4050
509.Soukup Petr (sucky)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4020
509.belas jan (belina)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5 OS4020
511.Novák Honza (novakja)Xa PP, IXc RP, IXc PP, IXa solo, VIIIc PP, VIIb OS4002
512.Zahálka Karel (brucháček)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS3997
513.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7 PP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash, 5 OS, 5 OS3989
514.Faltus Lukáš (lukyfa)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3979
515.F Radim (Kwikwi)8- PP, VIIIa RP, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIb RP3962
516.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
517.Pail Leoš (enzo)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3948
518.kunrt pavel (pajoslau)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3945
519.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP, 8+ PP, 7+ OS, 7- OS3944
520.Primasová Hedvika (Hedu)6a OS, 6a OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3929
521.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
522.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, VIIb OS, VII OS, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS3913
523.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, VII OS, VIIc flash, V OS3911
524.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
525.Přibyl Bronislav (Onin)6a OS, 6a OS, 6a PP, 6a PP, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS3901
525.Michna Jan (Michňák)VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VII flash, V OS3901
527.Klášterka Milan (klasterka)6a OS, 5C OS, 5c OS, 5C OS, 5C OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3895
528.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
529.Holík Rostislav (RosťaHolík)7c PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a PP, 7a PP3876
530.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
531.Škrobák Jakub (jakubs)6a OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6a RP, 5b OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, 4+ OS3846
532.Vrzal Ondra (Guruondra)7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3833
533.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
534.Spálenka Miloš (Smáža)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3821
535.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3808
536.Šťastná Veronika (Verčaš)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, VIIc RP, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5 PP3799
537.Przechowski Kryštof (gozon)7+/8- RP, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP3790
538.Novotný Pavel (Bobr6)7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VII OS, 5+ OS, VI OS, 5+ flash, 4 OS, 5+ RC3779
539.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
540.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP3775
541.Šplichal Milan (BikerM)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS3745
542.Š Dino (Dino)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3735
543.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, 6- OS, 5c flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3726
544.Hejbal Pavel (pH)8 flash, 8 flash, 8- flash, 8- PP, VIIIa flash, VIIb flash3721
545.Bahenský Petr (Koloťuk)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, V OS, III OS3720
545.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS3720
547.Zlámalík Radek (Jezkec)6a flash, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash3708
548.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
549.Baláž Michal (Queek)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 5- OS3684
550.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS3682
551.Zahradnik Pavel (Vivaista)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4 OS3673
552.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8- PP, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ RP, 3 OS3634
553.Polák Robert (r0bin)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP3629
554.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7 PP, 7- flash, VII OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VI AF, 7 AF3621
555.Malina Vašek (VaclavMalina)9 flash, 9 PP, 9 PP, 9- PP3615
556.Hulín Radek (hulinrad)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, VI flash3600
557.Chládková Karolína (Kája Chládková)5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, 4+ OS, IV OS3595
558.Kupka Petr (Ory)9- flash, 9- flash, 7c PP, 9- PP3562
559.Moravec Tomáš (TomášM.)9- RP, VIIIc OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS3548
560.Roupec Jakub (kube951)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIb RP, VIIa RP3546
561.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
562.Brown Bobby (moudrej)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3495
563.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP, 7c PP, 8 OS, 8 flash3481
564.Horský Baron (M@ra)6 OS, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, VI OS, VI OS, VI OS3470
565.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
566.Vítová Kateřina (Kaccii)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3458
567.Macek Ondřej (om)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa RP, VIIa RP3452
568.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
568.Hyr Filip (Filips)7- OS, 7- PP, VIIa OS, VIIa OS, 6+ RP, 6+ RP, VI OS, VI OS, 6 PP3450
570.Bati Martin (Martinbati)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3445
571.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP, 7a RP, 6c flash, 6c flash, 6c+ PP3422
572.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS, 6+ RK3417
573.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8- OS, IXc PP, 7 OS, 7- RP3414
574.Mašek Petr (máša)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS3412
574.Reich Lukáš (Looky)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3412
576.Líbalová Helena (zagorka)8+/9- PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, VIIc flash3409
577.Durr Daniel (apachedan)7- OS, 7+ RK, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 6- OS, 6+ RK3407
578.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
579.Posekaný Lukáš (Mója)7 flash, VII OS, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4 OS3351
580.Brokeš Tomáš (Brokboj)5c OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 5- OS, 4+ OS, 4c OS3307
581.Nehasil Michal (tenis)8 PP, VII OS, VIIb OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, VIIb RP, VIIb RP3299
582.Daněk Petr (arsike)7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 5+ PP, 4 OS, 4 OS3298
583.Buček Aleš (Al-ash)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS3270
583.Neubauerová Nicole (nikoikoi)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, 4+ OS3270
585.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
586.Krejci Jan (krejci.cze)7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP3247
587.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
588.Nývltová Veronika (v.erca)7 PP, 6+ OS, 6+ PP, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 6- PP, 6- PP3238
589.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS3228
589.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP, 9- PP, 8 PP, 7- PP, 5 OS3228
591.Vesely Jozef (jove)8+ OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP3222
592.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
593.Kolek Martin (K0Lc0)7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ PP3210
594.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS3201
595.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
595.Míšek Jakub (Farqal)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ RK, 5- OS, 5- OS3197
597.Gajdosova Petra (Petrusheee)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 6 RP, V OS, V OS3183
598.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP, 7- flash, 7- flash, 7- RK, 6 flash, 6- flash, 7+ AF3182
599.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
600.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
601.Flögel Tadeáš (Tade)7- OS, 7 flash, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6- OS3135
602.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
603.Ridzoňová Simona (samica)7a PP, 7a PP, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash3109
604.Kubeček Jeňa (tatka)6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 6a+ AF, 6a+ AF3098
605.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
606.Hen Tin (tintina)6 OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS3076
607.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6 OS, 6- OS, VIIa OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, V OS, IV OS, 3 OS3056
608.D I (Iren)5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS, 4c OS3051
608.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
610.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP3050
611.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
612.Váchal Tomáš (Tomajko)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3037
613.Cabalka Martin (CábaM)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 AF3027
614.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP, 10- PP, 9- PP3000
615.S Ondřej (spileec)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2995
616.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
617.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
618.Janoušková Nikola (špageta)7b flash, 7b PP, 6c OS, 6b+ flash2978
619.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
620.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
621.H. Petr (hruši)7b OS, 7a+ PP, 6c+ PP, 6c PP2940
622.Vaněček Michael (Michael)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2933
623.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
624.Bureš Martin (jackalpackal)8- OS, 7+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa RP2920
625.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 5+ RP2918
626.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
627.Smrčka Jan (wolfun)IXb RP, IXa RP, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc flash2902
628.Er David (David Eret)7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6- flash2894
629.Beneš Vojtěch (benesv)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5- flash2891
630.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
631.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
632.Janča Jan (ČAJAN)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5+ RP, 5+ RP2883
633.Marek Lukáš (photo)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP2850
634.Hála Kamil (Kejma_je_Král)6+ OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS2836
635.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
636.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
637.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
637.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
639.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
639.Tichý Jiří (Jirik)7a PP, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb AF2811
641.Rotrekl Josef (galen)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2810
642.chýlek jiří (Chylas)7 PP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 PP, 5+ PP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, VI RP2795
642.jansa petr (jansen)7+ RP, 7 RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RK, 6 RK, 5+ PP, III solo, 5 AF, 5+ RC2795
644.Berry Loukast (loukast)6+ OS, 6+ OS, VII OS, VI OS, 5- OS, V OS, VI flash, II OS, II OS2794
645.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
646.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
647.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
648.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
649.Moravec David (T-Dave)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP2724
650.Mašková Eva (Evík)6 OS, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ PP, 4 OS, II OS, I RP2716
651.Běhounek Michal (Grenvy)9- flash, 9 PP, 9 PP2703
652.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, VI flash, 5+ RP, IV OS, VI RP2702
653.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
654.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
655.Beran Jan (Ram77)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 5 RP, 4- OS2664
656.+ Marek (mnicky)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 4 OS2663
657.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
658.D David (DavidD)5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, 6- RP, 5+ RP2640
659.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
660.Fait Petr (Taifun)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 flash2626
661.Klívar Marek (Manrong)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP2625
662.Pražák Zbyňa (Gragen)9- PP, 8 RP, VIIb OS, VI OS, VIIb RP2618
663.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
663.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 flash2581
665.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
666.Bárta Jiří (Jiřík PH)6+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, III RP2572
667.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)6 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, V OS, II OS, V AF2569
668.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
669.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
670.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS2545
670.Pecharová Aneta (Gallardo)VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, III OS2545
672.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
673.Slánská Veronika (Bikerka)7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 6- RP, 5+ PP2515
674.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
675.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, V OS, V OS, V OS2504
676.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
677.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
678.Jezkova Jana (glenalbyn)5b OS, 5b OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS, 5 RP, 5 RP, 4a OS, 4a OS, 3+ OS2481
679.Žůrek Michal (Michalzurek)9- PP, 8- PP, 7- OS, 6+ flash2475
680.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
681.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
682.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
683.Šifra Martin (martinsifra)10- PP, 9-/9 PP, 7 RP2441
684.Dichtlová Marie (eiram)7a PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 RP, 6c+ AF2427
685.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
686.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
686.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII solo, VI solo, V solo, II solo2424
688.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
689.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
690.Škoda Tomáš (tomasskoda)7- PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ PP, 6 AF2414
691.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
692.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
693.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
694.Maršík Jarda (jardamarsik)7a OS, 7a OS, 7a flash2397
695.Votrubec Vlastimil (vlasta)VIIIb RP, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb RP, VIIa RP, VII AF, VIIa AF, VIIb AF, VI AF2388
696.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
697.Blackhippo Mike (saxnot)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS2379
698.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
698.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
700.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 8+ PP, IXb RP2370
701.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
702.Šimek Pavel (Pavsi)6- OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, 4 OS, IV OS, V PP, V PP2360
702.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 2 solo2360
704.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
705.Drobná Danča (Brouk_81)5+ OS, 5- OS, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VI RP, 5- RP, 6+ AF2340
706.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
707.Cerny Michal (Muycle)9-/9 PP, 8+ PP, 8- flash2328
708.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
709.Pokorný Michal (Mihel)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 7+ AF2325
710.Novák Aleš (alesak)7+ PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, VII flash2313
711.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
712.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
713.Vlk Marian (Vlčák)9- PP, 8+ PP, 8- flash2303
714.Preiningerová Gabriela (Gabriela)5 OS, 6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5a RP, 5a RP, 5 RP, 5 PP, 4 RP2302
715.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
716.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
717.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
718.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
719.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7a+ PP, 6b OS2278
720.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
721.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
722.Janda Petr (Jandee)VII RP, VIIa RP, 6- RP, 4 OS, VI RP, VI RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, V RP2237
722.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
724.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
725.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
726.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
727.Herman (tomasherman)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS2182
728.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
729.Horák Rudolf (rudyss)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIc PP, III solo2167
730.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
731.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
732.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
733.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
734.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
735.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
736.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
737.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
738.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS, 5c OS2125
739.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
740.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
741.Kasal Arnošt (arnie)7- flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 4+ OS, 6+/7- RC2103
742.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
742.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP, 8 PP, 8- PP2100
744.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
745.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
746.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
747.Pelant Radim (rapel)7 OS, 7- RP, 6+ RP, 6 RP, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF2072
748.Štefánek Rosťa (RostaS)10- RP, 9+/10- RP2070
749.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
750.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
751.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
752.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
753.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
753.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
755.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 4 flash, 3 AF2054
755.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS2054
757.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
757.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
759.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
760.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
761.Preisler Eda (Exus)7 RP, 6 RP, VIIb RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, VI RP, 7+/8- AF, 6 RC2020
761.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
763.Grepl Kuba (patapufa)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS2019
764.Beranek Tomas (agnus)7+ PP, 7- flash, 7- flash, 7- PP2018
765.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
766.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
767.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
767.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
769.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
770.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
771.Štěpánek Jára (jari kuri)8- OS, VIIIc OS, VIIIc RP2004
772.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
773.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
773.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS1988
773.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
773.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
777.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
778.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
778.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
780.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
781.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
782.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
782.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
782.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
785.Klimánek Tomáš (Klíma)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1960
786.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, VIIa PP, VIIa PP, 5+ PP, 5+ PP, 5+ PP, III OS, II OS, II OS, II RP1958
787.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
788.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP, 8- PP, 8- PP1950
789.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
790.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
791.Vaňkát Adam (Vankadam)8+/9- PP, 7+/8- RP, 7 RP1930
792.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
793.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
794.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
795.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
796.Zelenková Veronika (verýsek)6 OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 4a OS, 3+ OS, 4a flash, 3+ flash, 3 RC, 5 RC1908
797.Zímová Kateřina (KaczkaZ)8 PP, 7/7+ OS, 7+ RP1907
797.Nožička Michal (Calmien96)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1907
799.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
800.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
801.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
801.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
801.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
804.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
804.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
804.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
807.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
807.Hovorka Petr (Švejk)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP1877
809.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
810.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
811.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
812.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
813.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
814.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
815.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
815.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
817.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
817.Scharf David (Lesec)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 7- AF, 6 AF1859
819.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
820.Uvízlová Eva (chimenea)7c+ PP, 7c PP1850
821.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
822.Resl Martin (Martin Resl)7b OS, 7b OS1844
822.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
822.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
822.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
826.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
827.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
828.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
829.Soutner Daniel (dae)5+ OS, 5 OS, 5+ flash, 4 OS, IV OS, 4 OS, III OS, 3 solo, II solo1818
830.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
830.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
832.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
833.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1807
834.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)9 PP, 9 PP1806
835.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
836.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
837.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP, 9- PP1775
838.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
839.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
840.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
841.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9- PP1756
842.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
843.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
844.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
845.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
845.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
847.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
848.Beneš Luboš (drool)VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII RP, III OS1727
849.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
849.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
851.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
852.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
853.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
854.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
854.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
856.Remeš Jan (siovni)8- flash, 7- flash, 7- flash1709
857.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
858.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS, 5b AF, 5 AF, 5c -1700
859.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
860.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
861.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
862.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
863.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
864.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
865.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
866.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
867.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
868.Šolc Jan (jeremy_jenda)9- PP, 8+ flash1659
869.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
870.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
871.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
871.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
871.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
874.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
875.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
876.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
877.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
878.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
878.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
878.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
878.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
878.Hlávka Radim (králíík)7a OS, 7b PP1628
883.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
884.Kala Matěj (Majek)7- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS1619
885.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
886.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
887.Krasny Robert (Robby)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS1610
888.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
889.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
889.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
889.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
892.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
892.Štumpolt David (Dempsi)8+ flash, 8+/9- PP1603
892.Janoušková Nikola (špagetaa)8+ OS, 8/8+ PP1603
895.benda tomáš (bandaska13)5b OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 5b RP1602
896.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
896.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
898.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
899.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
900.llaenka L (llaenka)5 OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 4- OS, 3 OS, 3- flash1596
901.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
901.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 6a OS, 6b PP1594
903.Muráň Dalibor (Dalas)8+/9- PP, 8- OS1578
904.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
905.Grepl Jan (Gaba)5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4+ solo, 3 flash, III solo1576
906.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
906.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
908.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
908.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
910.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
911.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
912.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
912.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
912.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
915.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
916.Ševčeková Janka (Janulka)5+ PP, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 3+ OS, 3+ OS, 4 RP, 4 RP1561
917.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
917.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
919.Kubišová Michaela (Michaelakkk)6 OS, 6+ PP, 6 RP, 6- PP, 5+ PP, IV -, V -, VII -, 4 -, 6+ -1557
920.a a (lMartinl)9- PP, 7a PP1556
921.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
921.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
923.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
924.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
925.Hartmann Petr (spider93)8 OS, 8/8+ PP1547
925.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
927.Maroldo Maroldo (maroldo)8- OS, 8- OS1544
928.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
928.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
930.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
931.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
932.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
932.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
934.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
935.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
935.V. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
937.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash1519
938.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
938.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
938.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
938.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
942.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
942.Foltýn Květoslav (samyk)8+/9- RP, 8- flash1513
942.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
942.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
946.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
946.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
946.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
949.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
950.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
950.Urbánek Matouš (Choorbie)6- OS, 5+ OS, 6 RP, VIIa RP, VI RP1503
952.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
952.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
954.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 4+ OS1500
954.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
954.Češpivo Jan (beer)7 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash1500
957.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
957.Hruban Ota (otahruban)7a OS, 6b+ OS1494
959.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
960.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
960.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
962.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
963.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
964.novák (Hajzl)9a+ OS1472
964.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
964. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
967.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
968.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
969.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
970._ _ (Matik)8+ PP, 8- flash1459
970.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
972.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
972.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
972.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
975.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
976.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
977.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
978.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
978.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
980.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
981.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
982.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
983.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
984.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
985.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
985.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
985.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
988.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
989.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
989.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
991.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6- flash1412
992.Peratová Eva (pirx)9- PP, 7+ RP1410
993.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
994.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
995. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
995.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
997.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
998.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
998.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1000.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1001.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1002.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1002.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1004.buhak (coho)11-/11 OS1372
1005.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1006.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1007.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1007.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1007.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1007.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1011.Karlík Petr (Karlipet)7 PP, 7- PP, 6+ flash1365
1012.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1013.Bogar Franta (duk)VIIIb RP, VII OS, VII OS1354
1014.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1014.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1016.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP, 7+ PP1350
1017.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1017.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1017.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1017.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1021.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1022.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1023.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1024.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1024.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1024.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1024.kacena ondra (okacena)7+/8- PP, 6- OS, 6+ RP1338
1028.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1028.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1030.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1031.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1032.Vrabko (Vlades)7 RP, 7- RP, 6+ RP1330
1033.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1034.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1035.Kosina Jiri (jikos)7 PP, 7- PP, VIIa OS1322
1036.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1036.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1038.J. Rudolf (Rudolf)8 PP, 7+/8- PP1306
1039.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1040.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1041.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1042.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1043.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1043.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1043.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1046.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1046.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1048.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1049.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1050.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1051.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1051.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1053.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1054.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1055.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1056.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1056.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1058.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1059.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1059.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1061.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1062.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1063.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS, 5c OS, 6a RP1254
1064.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1065.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1066.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1067.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1067.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1067.Audes Šimon (Audi)7+ OS, 7- OS1244
1067.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1067.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1067.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1067.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1067.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1075.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1076.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1077.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1078.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1078.Nováková Peťa (kiki petra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1080.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1080.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1082.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1082.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1084.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1084.Bahník Michal (Bahno)6b OS, 6c PP1228
1084.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1087.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1088.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1089.Hořínek Karel (KarelH)VIIIc OS, VIIIc PP1222
1089.Žofka Pavel (zofin)6b+ OS, 6b+ PP1222
1091.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1092.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1092.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1094.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1095.Vančura Jiří (Yuler)6+ OS, 6+ RP, 4 OS, 3+ OS1211
1096.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1096.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1098.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1099.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1100.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1100.Kica Eda (Edynho)7 OS, 7/7+ flash1200
1102.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1102.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1104.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1104.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1104.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1104.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1104.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1104.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1110.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1110.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1112.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1113.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1114.Stejskalová Lenka (beruskaKju)VIIc flash, 5c flash, V OS, IV flash1181
1115.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1115.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1117.Valenta Jiří (mrclimber)5- OS, 4 OS, IV OS, 3+ OS, III OS, I OS1177
1118.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1118.Hons Vojta (DarthCedr)6b OS, 6b flash1175
1120.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1121.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1121. (SPIDERRICO)10- OS1172
1121.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1124.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1124.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1126.polivmi1 (polivmi1)VIIb OS, VII OS, VI OS, VIIb AF1167
1127.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1127.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1127.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1127.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1131.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1131.Hruška Filip (FílaHruška)7+ flash, 7+ RP1163
1133.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1133.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1135.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1136.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1137.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1137.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1137.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1140.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1140.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1140.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1140. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1140.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1140.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1140.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1140.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1140.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1149.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1149.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1149.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 4 PP1141
1152.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1153.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1153.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1153.Raja Satya (Satya)8- RP, 6+ OS1132
1156.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1157.Patera Martin (Ru-XAc)VIIIa RP, VIIc RP, VIIb RP1130
1157.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1157.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1160.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1161.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1161.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1161.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1161.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1161.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1166.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1166.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1166.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1166.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1170.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1171.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1171.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1173.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1173.... Peta (prr)VII OS, VIIa OS, VI OS1116
1173.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1173.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1177.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1178.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1178.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1180.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1181.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1181.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1183.Tesař Filip (Hilfák)7+ flash, 7- flash1106
1184.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1184.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1186.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1187.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1188.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1188.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1188.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1188.Fišer Michal (majkl)10 PP1100
1188.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1188.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1188.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1195.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1196.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1196.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7- OS, 6+/7- OS1094
1196.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1196.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1196.Grasserová Alena (Alča)7 OS, 6+ OS1094
1201.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1202.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1202.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1202.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1205. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1206.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1207.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1208.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1209. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1210.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1210.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1210.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1210.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1210.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1210.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1216.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1216.Fluh Rote (B.C.Fray)VI OS, 4 OS, 5 RP, 4- OS, III OS1073
1218.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1218.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1220.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1220.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1222.Novotný František (Nakkor)5 OS, 5 OS, 4 OS, 5 PP, 6+ AF1067
1223.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1223.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ PP, 6a+ flash1059
1225.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1226.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1227.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1227.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1227.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1227.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1227.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1227.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1227.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1227.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1227.Schaffer Mára (Shappy)10- PP1050
1227.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1227.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1238.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1239.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1240.Protiva Petr (petacv)5- OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1045
1241.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1241.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1241.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1241.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1245.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1246.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1247.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1248.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1249.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1249.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1249.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1252.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1253.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1254.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1254.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1254.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1257.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1258.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1259.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1260.. . (Wondas)8a PP1006
1260.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1260.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1260.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1264.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1265.Sučík Radko (Suco)6 OS, 6- flash, 5+ flash1003
1266.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1266.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1266.Janačík Petr (janis)9+/10- PP1000
1266.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1266.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1266.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1266.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1266.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1266.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1266.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1266.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1266.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1266.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1266.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1266.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1266.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1266.Švec Martin (sstteekk)9+/10- PP1000
1283.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1284.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1284.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1284.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1284.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1288.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1288.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1290.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1290.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1292.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1293.Straková Monika (Monča S.)5a flash, 4c flash, 4a OS, 4b flash, 4a flash, 4a flash, 4a AF, 5a AF, 5a AF990
1294.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1295.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1296.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1297.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1298.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1299.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1299.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1299.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1302.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1303.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1303.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1305. (karelwimmer)7b+ OS972
1305.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1305.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)7b+ OS972
1305.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1305.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7b+ OS972
1305.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1311.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1312.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1313.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1313.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1313.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1313.Janák Jiří (jandahnata)5+ OS, 5 OS, 5- OS966
1317.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1318.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1319.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1320.b tomas (01021981)9+ RP960
1320.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1320.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1323.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1323.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1325.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1325.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1327.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1327.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1327.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1330.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1331.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1331.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1331.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1331.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1331.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1331.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1331.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1331.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1331.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1331.Ulmonová Simona (sim)9+ PP950
1331.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1331.Sejk Jan (šejk)9+ PP950
1331.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1344.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1344.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1346.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1346.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1346.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1346.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1350.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1351.Hoffmann David (jerome)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5- RC, 4 RC941
1352.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1353.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1353.john martin (johnny)9/9+ RP935
1353.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1356.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1357.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1357.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1357.Chmaitilli Riad (Rilli)6+ OS, VIIIa RP932
1360.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1360.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1362.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1363.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1363.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1365.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1366.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1367.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1367.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1367.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1367.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1367.Rysová Jana (Bejby)9/9+ PP925
1367.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1373.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1374.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1375.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1375.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1375.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1375.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIa OS, VIIc PP922
1379.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1379.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1379.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1382.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1383.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1383.bures vojta (atjoV)VI OS, VI OS, V OS916
1383.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS, 4 OS916
1386.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1387.Brodský Břéťa (BB)9 RP914
1388.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1388.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1388.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1388.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1392.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1393.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1394.Mílek Michal (misak)9 PP906
1394.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1394.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1394.Řitička Ondra (boreal)Xb PP906
1394.Woki Woki (Woki)9 PP906
1394.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1394.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1394.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1394.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1394.Bayer Honza (bayer.honza)7- flash, 6+ flash906
1394.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1405.Míšková Petra (Petramebel)6- OS, 5 OS, 5 RP904
1405.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1407.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1407.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1407.Žák martin (martin žák)9- flash903
1410.Petula Libor (Libi)9 PP900
1410.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1410.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1410.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1410.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1410.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1410.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1410.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1410.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1410.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1410.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1410.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1410.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1410.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1410.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1410.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1410.Švácha Jirka (sandokan)9 PP900
1410.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1410.tarwac bt (tarwac)Xb PP900
1410.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1410.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1410.Slezák Ondřej (Karbous)7c PP900
1410.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1410. (EvaK)9 PP900
1410.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1435.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1436.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1436.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1438.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1438.Prassassin (Prassassin)6+ OS, 6 OS894
1438.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1438.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1442.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1443.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1444.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1445.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1445.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1447.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1448.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1449.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1450.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1450.Jarník Jonáš (frudgy)7b+/7c PP881
1450.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1453.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1454.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1455.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1456.Šimiček Martin (Fido)5 PP, 5 PP, 4 PP, 4 PP, 4 PP, 4 PP, 3+ PP877
1457.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1457.Valoušek Honza (rejtmon)9-/9 PP875
1457.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1457.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1457.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1457.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1457.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1457.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1457.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1457.Schůtová Petra (Šůťa)6a OS, 5c flash875
1467.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1467.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1467.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1467.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ OS872
1467.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1467.Plecháč Pavel (Plechy)8+ OS872
1473.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1474.Haberzettl David (Deny)5 OS, 5 OS, 4 OS866
1475.??? xxx (SandRei)Xa RP864
1475.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1477. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1477.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1477.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1477.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1477.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1482.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1482.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP856
1482.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1482.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP856
1482.nosál noso (nos)9- PP856
1487.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1488.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1488.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1490.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1490.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1490.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1490.F P (peutetre)7b flash853
1494.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1494.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1494. Jára (EDÚ)9- PP850
1494.Ludvik O (ludes)9- PP850
1494.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1494.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1494.Macháč Martin (spike)9- PP850
1494.peklo (peklo)7b+ PP850
1494.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1494.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1494.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1494.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1494.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1494.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1508.Jurman Marek (jurmes)5 OS, 4+ OS, 6- solo848
1509.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1509.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1509.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1509.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1509.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1509.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1509.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1509.Hejdanek Ondra (Hejdanek)6+ OS, 6- OS844
1509.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1509.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1519.Marášek Jakub (majak8000)6- OS, 6- RP, 5 RP842
1519.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1521.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1522.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1523.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1524.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1524.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1524.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1527.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1528.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1529.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1530.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1530.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1530.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1530.Louka Louka (Louka)7a OS822
1530.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1530.Kubíček Pavel (kubicek)7a OS822
1530.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1530.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1530.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1530.B Honza (oual)7a OS822
1540.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1540.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1542.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1542.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1542.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1542.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1542.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1547.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1547.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1547.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1547.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1547.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1547.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1553.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1553.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1553.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1553.Straka Josef (Straka)7b RP814
1557.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1558.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1558.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1558.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1561.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1561.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1561.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1564.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1564.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1566.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1566.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1566.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1569.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1569.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1569.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1569.Solanská Míša (Soli)7a+ flash803
1569.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1574.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1574.Roštár Miroslav (rošty)7 PP, 6 PP800
1574.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1574.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1574.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1574.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1574.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1574.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1574.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1574.Stinca Nicu (niku84)8+/9- PP800
1574.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1574.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1574.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1574.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1588.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1588.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1590.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1591.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1591.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1591.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1594.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1595.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1596.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1597.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1597.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1599.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1600.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1601.Kábrt Lukáš (LKabrt)6a OS, 5a flash775
1601.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1603.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1603.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1603.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1603.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1603.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1603.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1603.Zelvap (zelvap)8- OS772
1603.Plhon Frantisek (Frap)6c+ OS772
1603.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1612.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1613.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1613.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1613.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1616.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1616.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1618.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1619.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1620.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1621....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1621.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1621.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1621.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1621.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1621.Galušková Johanka (Johy)7a+ PP756
1627.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1627.Šibor Jakub (sibu33)6+ RP, 5+ RP, 4+ RP755
1629.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1629.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1629.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1629.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1629.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1634.Budík Honza (budik)8 flash753
1634.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1634.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1634.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1638.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1639.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1639.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1639.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1639.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1639.Pintar David (badboy)7a+ PP750
1639.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1639.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1639.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1639.Egan Egan (egan)8+ PP750
1639.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1639.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1639.Rys František (piskar108)IXc PP750
1639.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1639.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1639.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1639.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1655.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1656.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1657.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1658.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1658.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1658.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1658.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1658.Eflerová Nela (NelkaEf)VIIc OS, V OS744
1658.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1664.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1664.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1664.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1664.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1668.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1669.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1670.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1670.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1672.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1672.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1674.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1675.Kratochvíl Pavel (kratocpa)7 OS, IV RP732
1676.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1677.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1677.M vlada (vláďa!)8-/8 flash728
1679.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1679.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1679.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1679.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1679.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1684.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1684.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1686.pady zzz (zzz)6c OS722
1686.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1686.rajcan pavol (daben)6c OS722
1686.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1686.Hudak Martin (lef)6c OS722
1686.Matoušková Inka (Inka)6c OS722
1686.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
1686.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1694.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1694.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1694.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1694.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1694.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1699.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1699.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1699.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1699.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1703.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1704.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1705.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1705.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1705.- - (Správce)8 RP714
1705.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)7- OS, 2 OS, 3+ -714
1705.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1710.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1711.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1711.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1713.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1713.- - (stepantomas)7a RP710
1713.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1713.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1713.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1713.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1713.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1713.baca (jergus)7a RP710
1713.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1713.y x (Peut)8 RP710
1713.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1724.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1724.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1724.Žák Radek (zakra)8 PP706
1724.cho ri (Piškot)IXb PP706
1724.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1729.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1730.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1730.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1730.ličko vojta (vojta)8- flash703
1730.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1730.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1730.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1730.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1730. (rocky721698791)8- flash703
1730.chovan (smooloo)IXa flash703
1730.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1740.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1741.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1741.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1741.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1741.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1741.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1741.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1741.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1741.Feigl Stanislav (cb784953)IXb PP700
1741.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1741.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1741.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1741.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1741.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1741.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1741.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1741.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1757.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1758.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1758.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1760.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1760.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1760.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1760.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1760.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1760.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1766.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1767.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1768.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1769.Bystřický Richard (Ovca32)4+ PP, 4+ PP, 4 solo, 4 solo, 3 flash, 3 solo, 2 solo, 2 solo679
1770.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1771.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1771.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1773.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1773.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1773.šléza J (sleza)6+ RP, 3+ OS, 3+ OS674
1776.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1776.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1776.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1776.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1776.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1776.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1776.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1776.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1776.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1776.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1776.Pelikán Leoš (Leošák)6b+ OS672
1776.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1776.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1776.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1776.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1776.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1776.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1776.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1776.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1776.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1796.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1796.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1796.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1799.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1799.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1799.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1799.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1803.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1803.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1805.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1806.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1806.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1806.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1806.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1806.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1806.Altman Petr (petalt)8- RP660
1806.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1806.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1806.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1806.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1816.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1817.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1817.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1817.Red (Red)8- PP656
1817.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1817.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1817.M P (Uzlar)8- PP656
1817.Holub Petr (hop)8- PP656
1817.Mamut (Ofčák)8- PP656
1817.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1826.Martin Martin (macik32)8- solo654
1826.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1826.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1829.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1829.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1829. (HonzaV)6c flash653
1832.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1833.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1834.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1834.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1834.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1834.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1834.Netík Martin (Martinnetik)8- PP650
1834.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1834.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1834.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1834.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1834.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1834.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1834.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1834.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1834.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1834.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1834.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1850.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1851.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1852.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1853.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1854.M. Radka (ramos)5+ OS, 5- OS, 5+ AF645
1855.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1855.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1855.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1855.kraťas petr (krta)VI OS, VI OS644
1855.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1855.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1855.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1855.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS644
1855.Beránek Lukáš (lukas.sport)5 OS, 5 OS644
1855.Votrubec Jan (Javotr)VII OS, IV OS644
1855.Pytlík Brouk (broukpytlik)5 OS, 5 OS644
1855.Mazur Jan (Rhen)VIIa OS, V OS644
1855.Böhm Martin (mabo)VIIa OS, V OS644
1868.Pečenka Samuel (1invidia)5+ RK, 4- OS, 3 OS, 2 OS640
1869.Müller Jiří (Jurysh)5 OS, 6 RP, 7- RC636
1870.Vacek Petr (kdeky)6- OS, 6- RP632
1870.Findejsová Petra (Peťa =))VIIc RP, V OS632
1872.chmela jakub (koubass89)6 RP, 6 RP628
1872.Kohoutová Lucie (lucie.kohoutova)6b+/6c flash628
1874.Kubát Miloš (Miloš Kubát)5+ OS, 5+ flash625
1875.Nový Karel (Šmaky)6b OS622
1875.Lang Lukas (Lukas)6b OS622
1875.Schlöglová Tereza (terka)6b OS622
1875.Němec Zdeněk (nemecz)VIIIb OS622
1875.Holeček Michal (>>>Michal<<<)VIIIb OS622
1875.Uwaga Jen (Chrasťa)7 OS622
1875.Fajfrlík Jan (Pajda)7 OS622
1875.Kaňa Jakub (kajne)7 OS622
1875.Sedliský Lukáš (Lukin)7 OS622
1875.Mrázek Stanislav (mraza)VIIIb OS622
1875.Ch. Juro (François)7 OS622
1875.Bohuněk Pavel (Pavlos)VIIIb OS622
1875.Herzig Vláďa (Neon)VIIIb OS622
1875.Pady Janik (890320)7 OS622
1875.Pokorny Ivo (Element)VIIIb OS622
1875.Pokorný Jan (Pokrys)7 OS622
1875.L Cikán (pollaw)7 OS622
1875.kliger petr (kliger)VIIIb OS622
1875.Joska Zdeněk (joskin)6b OS622
1875.Bloudek Honza (hobl)6b OS622
1875.Havel Martin (Rewet)7 OS622
1875.Jelínek Rostislav (Jelda)7 OS622
1875.Křížová Eva (ᴇVᴀ)6b OS622
1875.Ulrich Josef (Pepard)7 OS622
1875.Hoboj (norma)7 OS622
1875.Matuszek Jirka (skoba)7 OS622
1875.Augustin Jan (augustin42)7 OS622
1875.Břeská Pavla (Pavluschka)5.10c OS622
1875.Čermák Lukáš (Luk)VIIIb OS622
1875.Makuša Michal (tah-sha-tunga)7 OS622
1875.Doležal Paaj (paaj)7 OS622
1875.Mikan Tomáš (MIkovec)VIIIb OS622
1875.Pápež Lukáš (pope)7 OS622
1908.šaryvary (mrtwej)VIIb RP, VII RP620
1908.matoušek martin (maty)6 RP, 6 RP620
1908.Handlíř Honza (handlíř jan)5 OS, 5- OS, 6- AF620
1908.Baroňová Michaela (suomka)6 RP, 6 RP620
1908.Kovář Jaroslav (JardaK)6 RP, 6 RP620
1908.Bludský Lukáš (Lukas B.)5 OS, 5- OS, 5 AF620
1914.Jurajda Tomáš (tjurajda)5+ OS, 4+ OS, 6+ -619
1915.Krikava Filip (fikovnik)6c RP614
1916.Baszczynski Ondřej (basket)6 RP, 5- OS611
1916.Felcman Vladimír (erty)VI OS, III OS, II OS611
1918.Zima Radek (Radeček)7+/8- RP610
1918.Astvahathy Istvan (jur001)7+/8- RP610
1918. (Mazi)7+/8- RP610
1918.Frinta Kuba (kuba.frinta)7+/8- RP610
1918.martan standa (stomil)7+/8- RP610
1918.Skálová Alžběta (ElRock)6c RP610
1924.gerčák michal (gero)6c PP606
1924.Janovský Adam (Edous)7+/8- PP606
1924.Zouhar (dzarda)6 flash, 5 flash606
1924.Vondráčková Eliška (eliska)6- flash, 6- flash606
1924.Tykva Jiří (Dýně)6- flash, 6- flash606
1924.Zajdová Hanka (Hanka Zajda)6c PP606
1930.Havliš (JardaH)5 RP, 5 RP, 5- RP605
1931.Knapik Michal (Knapa)6c solo604
1931.Petrů Ondřej (petruondra)6C solo604
1933.Kunst Michal (mikespikes)7+ flash603
1933.Mareček Lukáš (nakul)7+ flash603
1933.Hurník Marek (Maro)7+ flash603
1933.Wolf (WG)6b+ flash603