LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
Hudy boulder cup 2018 (17.02)
ČP bouldering Jablonec (17.02)
AIX Ádr Boulder Session 2018 (24.02)

Žebříček
Cesty:
21.Lachman 10376
22.Novák 10247
23.Zedek 10234
Bouldry:
21.Pelikán 9500
22.Skočdopole 9450
23.Horáček 9425
Hory:
20.Hodeček 2232
21.Špás 2209
22.Šofránko 2197

Výsledky
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Mistrovství ČR rychlost (16.12)
Mistrovství Slovenska obtížnost (09.12)

Deníčky
4393 lezců
668342 cest
Nové přelezy:
Heros 7C
Antikontak 8A
L'assiette 7c
L´ame De M 7b+
Especial C 8a
Antikontak 8A
Karbid 8A
Agua Por F 7c
Tierra De 7b
Blackout 8A+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP13978
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 8b PP11843
3.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10 PP, 8b PP11550
4.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP11456
5.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 9+/10- OS, 8a OS, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP11244
6.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 11- PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a flash11190
7.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 8a+/8b PP11160
8.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11150
9.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 9+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
10.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP, 5.13b PP10991
11.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a OS, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS10794
12.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP10697
13.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10675
14.Nosáľ Jozef (germ)8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP10628
15.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10610
16.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10560
17.Jungling Martin (Džangli)8c PP, XIc PP, XIb PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xc/XIa PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS10516
18.Pilka Tomáš (Pilkyn)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash10501
19.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP10425
20.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
21.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP10376
22.Novák Honzál (hans1996)10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 9+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10247
23.zedek martin (martin zedek)8b PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10234
24.gospoš martin (gospa)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10222
25.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS10194
26.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10166
27.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash, 8a PP10165
28.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10154
29.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8a OS, 7c+ OS, 7c/7c+ OS, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS10132
30.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10088
31.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10078
32.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c flash10050
33.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP10045
34.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, Xa OS, 9- OS, 9+ PP9991
35.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS9969
36.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9947
37.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash9923
38.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 5.12b OS, 9- OS, 9- OS, 5.12b OS9916
38.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 9+ PP9916
40.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9912
41.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9907
42.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP9906
43.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
44.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 7c+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9878
45.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS9864
46.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, 9+ PP, Xb PP9862
47.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 7c+ PP9854
48. (Blem)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9853
49.Burgr Lionel (Lionel)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash9831
50.Slezák Ondřej (Karbous)8a flash, 8a+ PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS9828
51.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9798
52.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9778
53.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9- OS, 7b+ OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9763
54.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9744
54.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
54.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9744
57.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS9707
58.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9684
59.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9672
60.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP9670
61.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
62.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9619
63.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS9612
64.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9600
65.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP9590
66.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP9589
67.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9570
68.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
69.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP9506
70.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP9500
71.Štalmach Jan (jan2)7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
71.Zíma Honza (honzazima)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9498
73.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9470
73.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 9 PP9448
76.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
76.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7A+ OS9440
78.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP9425
79.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9416
80.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 RP9406
81.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9405
82.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash9375
83.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9372
84.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
85.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP9354
86.Nycz Aleš (animal)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9341
87.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
88.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9332
89.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, 7c PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP9292
90.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP9291
91.Jakubcova Monika (mo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b flash9288
92.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9272
93.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
94.Richter Tom (Schreiner)7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP9256
95.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
96.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9250
97.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12c PP9241
98.Griger David (Komíňák)8a PP, 7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9222
99.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9219
100.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP9175
101.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP9150
102.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9125
103.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS9115
104.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
105.Dzík Jan (Jan Dzík)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9100
105.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
107.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS9094
107.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9094
109.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9082
109.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9082
111.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
112.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
113.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS9028
114.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
115.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9000
115.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9000
115.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
118.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8982
119.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP8976
120.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8953
121.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, Xa RP, 7b flash8951
122.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8948
123.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
124.Lautner Jiri (jiri lautner)8a flash, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, Xa flash8938
125.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8932
126.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8921
127.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS8898
128.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8866
129.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS8860
130.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9/9+ PP, Xa flash, 9- PP, 8+/9- RP, IXc flash, IXc flash, 8 RP8857
131.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8853
131.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, IXb/IXc OS8853
133.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
133.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8850
135.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP8849
136.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8838
137.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
138.Vrona Michael (Brepta)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8822
139.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8814
140.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8813
141.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8810
142.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, Xb RP, Xb PP, 7c PP, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP8804
143.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
144.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8793
145.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
146.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8777
147.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
148.Houška Martin (Feld)8a PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- RP8767
149.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 7b flash8766
149.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8766
151.Lebeda Kryštof (abvdah)7c+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP8765
152.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8759
153.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8700
154.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8698
154.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8698
156.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS8685
157.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, IXb OS8652
158.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8629
159.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS8626
160.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
161.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8594
162.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8592
163.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8556
164.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
165.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
166.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8505
167.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 7b PP8497
168.Křováček Martin (Křovák)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash8485
169.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8455
170.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8447
171.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8444
172.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
173.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP8421
174.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
174.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
176.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8419
177.henych ondra (andy90)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8404
178.Slavíček Ondřej (Mican)9 PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash8397
179.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8376
180.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8375
181.Heger Krystof (Gaga)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8363
182.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8354
183.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8343
183.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash8343
185.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8341
186.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash8340
187.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 7b OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 7a flash8326
188.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
189.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, IXa OS, 7a+ PP8297
190.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8 PP8296
191.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8264
192.Kalvas Michal (Kropáček)9+/10- PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8250
193.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP8247
194.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
195.Rojko Andrej (stepnyvlk)9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8-/8 OS8216
196.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 6c+ OS8208
197.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP8176
198.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
199.Nyč Marek (majahukkataival)7c PP, 7c PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash8160
200.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
201.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8150
202.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
203.Kocis Fero (Fero)9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS8126
204.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS8104
205.Kuprin Nikita (Nikita)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8100
206.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
207.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8057
208.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a flash, 8- flash, 8- flash8037
209.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8032
210.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
211.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP8018
212.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a flash, 7a flash8015
213.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash8012
214.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8003
215.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7998
216.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7983
217.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
218.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7970
219.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7955
220.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXb flash, 6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a RP7949
221.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
222.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
223.koman filip (filipkoman)8+ OS, Xa PP, 8 OS, 8+/9- RP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP7910
223.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8- flash7910
225.Štefan Honza (stefic)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c OS7901
225.Čížek Pavel (pavelll)7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7901
227.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7898
228.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8 flash7897
229.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7882
230.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
231.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
231.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
233.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
234.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 8- OS, 5.11b OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7834
235.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, IXa OS, IXc RP, IXc PP, 6c OS, IXb RP7830
236.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS7828
237.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 flash7808
238.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7804
239.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
240.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash7788
241.Karko Jan (Karkoš)Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, IXb PP7775
242.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP7766
243.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
244.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
245.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
246.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
247.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7679
248.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
249.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a/7a+ PP, 6c OS7631
250.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 5.11c OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 5.11d PP, 6c OS, 5.11a OS, 5.11a OS7629
251.Stehlík Petr (petan)7a OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7628
252.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
253.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
254.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
255.Šebestíková Anča (garbina)7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8/8+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7589
256.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP7582
257.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
258.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
259.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
260.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
261.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7521
262.Požár Michal (mifo)7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP7515
263.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
264.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7475
265.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP7474
266.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, IXa flash7466
267.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7452
268.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
269.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP7400
270.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa/IXb PP, 6a OS, VIIb OS, VIIb OS7385
271.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7377
272.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
273.Vinklát Libor (Libor V)8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7353
274.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
275.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS7348
276.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP7347
277.Kužel Jirka (Zajda)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash7340
278.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP7324
279.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, 8 PP, 6b+ OS7314
280.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7292
281.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7291
282.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8 flash, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7283
283.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7278
284.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
285.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c flash7247
286.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS7236
287.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP7234
288.Stehlík Marek (Listy)7b OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7212
289.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
290.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash7204
291.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7201
292.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
293.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7183
294.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7182
295.Polák Marek (marena)8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS7170
296.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash7157
297.Ondruška Jan (arny)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7120
298.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 7+ OS7094
299.Ženíšek David (Zendad)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7085
300.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
301.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash7071
302.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7060
303.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
304.Sučík Radko (Suco)8 OS, 7a flash, 8 flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS7050
305.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
306.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
307.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
308.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
309.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, 7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7010
310.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS6985
311.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
312.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
313.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, IXb PP, VIIIc OS, 8- RP, IXa RP6964
314.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6950
315.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS6930
316.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8- RP, 8- PP6928
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
319.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, 6b OS, 6b OS6866
320.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
321.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash6834
322.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
323.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash6802
323.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS6802
325.Nepustilová Klára (Klárouš)7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP6796
326.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6784
326.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6784
328.Leher Vít (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6776
329.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6770
329.Dlask Pavel (dlaskp)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6770
329.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6770
332.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6683
333.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
334.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6665
335.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6651
336.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP6646
337.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6644
338.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP6627
339.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
340.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
341.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6610
342.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6592
342.Pešicová Anežka (Anežka )8/8+ RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6592
344.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 6b OS, VIIIb OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIb RP6582
345.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6570
346.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6569
347.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6565
348.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6531
349.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS6520
349.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
351.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 PP6497
352.Exner Radek (exak)7a RP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash6482
353.Šuraba Vladimír (vladoŠur)9- flash, 8+ flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7 flash6479
354.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
355.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS6457
356.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
357.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
358.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash6449
359.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
360.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
361.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
362.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- flash, 6+ flash6398
363.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6387
363.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6387
365.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
366.Michovský David (Ještěrka)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6370
367.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
368.Novák Aleš (ClimbologAleš)6c+ OS, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 6c PP, 6a+ OS, 7+ RP, 7 RP6360
369.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6354
370.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
371.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
372.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP6346
373.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP6338
374.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS6336
375.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
376.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6296
376.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7- OS, 6a+ OS6296
378.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+ OS, 6b OS, 7 PP, VI OS, VIIb RP6292
379.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIb flash6282
380.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
381.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6262
382.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6245
383.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP6232
384.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash6221
385.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
386.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
387.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash6203
388.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
389.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
389.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
391.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
391.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6170
391.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
391.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS6170
395.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6157
396.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
397.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6150
398.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a PP, 6c+/7a PP, 6c flash, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6128
399.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6095
400.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
401.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6076
402.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 5.10c OS, 7 OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
403.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash6060
404.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash6039
405.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6001
405.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
407.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5974
408.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
409.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c flash5950
410.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS5942
411.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS5932
412.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
413.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS5913
414.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP5906
415.R. Venda (:-))8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5879
416.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
417.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS5829
417.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
419.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
420.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
421.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS5811
422.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
423.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
424.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash5794
425.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
425.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
427.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5746
428.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c+ OS, 8 PP, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash5744
429.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
430.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
431.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
432.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
433.Černý Tomáš (tomtom)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5658
434.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
435.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, 7- flash5640
436.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5626
437.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
437.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
439.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
440.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, 7a flash, IXa flash, 7a PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS5591
441.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP5585
442.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5576
443.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6a flash5569
444.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7 flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b RP, 6a+ flash5557
445.Pavlovič Patrik (militant)7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5546
446.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash5539
447.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
448.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
449.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
449.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
451.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, VIIIa flash5508
452.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
453.Podušková Barča (Baru96)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5482
454.Grasserová Alena (Alča)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5476
455.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
456.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
457.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a+ flash, 7 PP5457
458.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS5451
459.Cigánková Hana (Ciganče)7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6 OS5415
460.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5370
461.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, VIIIb flash, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS5366
462.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP5358
463.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP5330
464.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5328
465.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
466.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, VII OS, VII OS, 6 OS5296
467.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
468.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5202
469.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
470.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5196
471.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
472._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS5182
473.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP5181
474.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 6b+ PP, 6a+ PP, 5c RP5160
475.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
476.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5150
477.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
478.Matoušková Jana (matous)7+/8- PP, 7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7- PP5146
479.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 7c PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS5144
480.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
481.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIb OS, VIIIc flash, 7- OS, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VIIIa RP, VIIIa RP5103
482.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5100
483.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5070
484.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 7- PP5064
485.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5062
485.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
487.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5054
488.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
489.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP5026
490.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5020
491.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+ PP, 7+ PP5016
491.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
493.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
494.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4998
495.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
496.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
497.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4945
498.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 7- RP4941
499.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS4938
500.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
501.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
502.Kramoliš Ondřej (Eda)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4870
502.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
504.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
505.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
506.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
507.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
508.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
509.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS4812
510.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4798
511.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
512.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
513.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6a+ OS, 6a OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4770
514.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
515.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
516.Kynčl Jakub (3443)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4746
517.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
518.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- PP, 6a flash, 6- OS, 5b OS, 5c flash4725
519.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, 7 OS, VIIIb PP, 6 OS4719
520.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
521.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
522.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
523.Vízner Tomáš (Vizly)8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS4674
524.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4670
525.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 5+ flash4669
526.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4660
527.Pavlíková Petra (Deetroit)7a RP, 8 PP, 6b+ OS, 7 flash, 6b RP, 6a+ RP, 6a RP, 6- OS, 6- RP4655
528.Eisler David (ajgl)VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4634
529.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
529.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4627
531.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4620
532.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
533.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
534.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
535.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 6 OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS4544
536.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, Xb PP, 7a+ PP4522
537.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
538.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
539.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4508
540.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4504
541.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4503
542.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP4500
543.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6- OS, 5+ OS4495
544.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash4485
545.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
546.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VIIb OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS, VI flash4448
547.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
548.Tauchman Jan (draken)VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4420
549.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
550.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8 PP4400
551.Šifra Martin (martinsifra)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7a OS, 7a RP4398
551.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
553.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
554.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
555.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
556.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash4370
557.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
558.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4363
559.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
560.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
561.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4301
562.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS4270
562.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4270
562.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
565.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
566.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8- PP, 6b+ flash, 6c PP4228
567.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
568.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
569.Da climber Tom (glin)6a+ PP, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6a PP, 6- OS4219
570.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
571.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
572.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
573.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
574.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
575.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
576.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4070
577.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6+ RP4046
578.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
579.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash3951
580.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
580.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
582.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
583.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
584.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
585.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
586.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
587.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
588.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 6 OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS3851
589.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
590.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7a OS3822
591.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3821
592.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS3808
593.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
594.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
594.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS3751
596.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP3737
597.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
598.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
599.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
600.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
601.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
602.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3651
603.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
604.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
605.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3595
606.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
607.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS3585
608.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3570
609.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, III OS3545
609.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
611.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 6- RP, 5 RP3538
612.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP3537
613.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3508
614.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
615.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 4c OS, 4c OS3495
615.Machatý Ondřej (machy)VII OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 5+ flash3495
617.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
618.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
619.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
620.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
621.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
622.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS3445
623.Řezníček Martin (Řízek)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+ PP3387
624.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
625.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
626.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP3303
627.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
628.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIIa RC3266
629.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
630.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
631.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
632.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
633.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS, 4 OS, 5- solo3219
634.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
635.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6a+ OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS3204
636.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
637.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3195
638.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
639.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
640.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3170
641.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
642.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 PP3150
643.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
644.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF3128
644.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
646.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
646.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
648.Stejskal Libor (Skřítek)VIIc RP, VIIc RP, VIIb RP, VII RP, VIIb RP, VIIb RP, VIIb RP, VII RP, VIIa RP, VIIa RP3108
649.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
650.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
651.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
652.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
653.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
654.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
655.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
656.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
657.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
658.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
659.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
660.Bauše Rudolf Otto (Ondra)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS2966
661.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
662.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP, 7b+ PP2950
663.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 PP, 5- OS, 4 flash2945
664.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
665.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, V OS2922
666.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
667.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
668.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, V OS, 4+ OS2895
669.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP2894
670.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
671.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
672.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
673.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
674._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
675.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
676.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
677.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
677.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
679.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
679.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
681.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
682.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
683.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
684.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
685.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
686.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
687.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
688.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
689.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
690.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
691.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
692.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
693.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
694.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
695.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
696. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
697.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
698.Urbánek Matouš (Choorbie)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS2604
699.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
700.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2585
701.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
702.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
703.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
704.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
705.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
706.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
707.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
708.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS2520
708.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
710.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
711.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a flash2500
711.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
713.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS2498
714.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
715.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
716.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
717.Valoušek Honza (rejtmon)9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash2459
718.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
719.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
720.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
721.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
722.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
723.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
724.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
725.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
726.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
727.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
728.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
729.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
730.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
731.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
732.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
733.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
733.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
735.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, 4 RP2367
736.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
737.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
738.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
739.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
740.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
741.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
741.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
743.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
744.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
745.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
746.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
747.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
748.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
749.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
750.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
751.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5 PP, 5- PP2282
752.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
753.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
754.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
755.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
756.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
757.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
758.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
759.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
760.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
761.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP2236
762.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
763.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
764.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
765.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
766.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
767.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
768.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 8a+ PP2175
768.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
770.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS, 3 OS2173
771.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
772.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
773.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 4 RP2155
774.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
775.Švec Martin (Martin.S)10 PP, 8a+ PP2150
775.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
777.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
778.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
779.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
780.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
781.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
782.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
783.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
784.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
784.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
786.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
787.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
788.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
789.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
790.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
791.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
792.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
793.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
793.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
795.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
796.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
796.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
798.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
799.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
800.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
801.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
802.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
803.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
804.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
804.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
806.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
807.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
808.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
808.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7a PP, 7a PP, 6c PP2000
810.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
811.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
812.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
812.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
812.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
815.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
816.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
816.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
818.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
819.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
820.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
820.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
820.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
823.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
823.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
825.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
826.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP1950
827.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
828.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
829.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
830.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
831.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
832.Hyr Filip (Filips)VII OS, VII OS, VI OS, V OS, VIIa RP, VI RP1912
833.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
834.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
835.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
836.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
837.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
837.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
837.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
837.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
837.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
837.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
843.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
843.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
843.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
846.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
847.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
847.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
849.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
850.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
851.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
852.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
853.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
853.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
855.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
856.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
857.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
857.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
859.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
860.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
861.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
861.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
861.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
864.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
865.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
866.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
867.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
868. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1823
869.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
870.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
871.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
871.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
873.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
874.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
875.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 2 OS, 3+ RP1797
876.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
877.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
878.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
879.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 7 RP, 6+ RP1770
880.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS, 5c OS1766
880.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
882.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
883.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
884.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
885.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
886.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8 flash1753
887.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
888.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
889.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
889.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
891.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
891.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
893.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
894.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
895.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
895.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
897.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
898.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
899.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
900.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
900.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
902.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
903.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
904.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
904.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
904.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
907.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
908.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
909.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
910.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
911.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
912.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
913.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1683
914.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash, 5a AF1679
915.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
916.Sedláček Jiří (jsedl)9-/9 PP, 8+/9- PP1675
916.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
918.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
918.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
920.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
921.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
922.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
923.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
924.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
924.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
924.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
927.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
928.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
929.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 5a PP, 4c RP, 3+ OS, 4 PP, 4 PP, 5c RC, 4b RC1639
930.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
931.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
932.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
932.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
932.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
932.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
936.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
937.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
938.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
939.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
940.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
940.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
940.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
943.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
944.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
945.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
945.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
947.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
948.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
949.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
950.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
951.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
951.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
953.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
953.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
955.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
956.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
957.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
957.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
957.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
957.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
961.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1565
962.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
963.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
964.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
964.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
966.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
966.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
968.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
969.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
970.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
971.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
972.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
972.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
972.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
975.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
976.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
977.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
978.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
979.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
979.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
981.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
982.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
982.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
984.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
984.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
984.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
984.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
988.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
989.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
989.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
989.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
992.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
992.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
992.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
995.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
996.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
997.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
997.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
999.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
1000.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1001.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1002.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1002.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1004.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1005.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1005.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1007.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1008.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1009.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1009.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1009. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1012.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1013.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1014.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1015.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1016.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1017.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1018.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
1018.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1018.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1021.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1022.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1023.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1024.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1024.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1024.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1027.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1028.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS1435
1029.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1030.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1031.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1031.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, VIIIa OS1422
1033.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1034.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1035.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1035.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1035.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1035.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1035.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1035.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS1416
1041.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1042.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1042.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1044.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1044.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1046.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1047.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1048.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1049. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1049.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1051.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1052.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1052.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1054.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1055.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1056.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1056.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1058.buhak (coho)11-/11 OS1372
1059.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1060.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1061.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1061.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1061.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1061.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1065.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1066.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1067.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1067.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1069.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1069.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1069.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1069.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1069.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1074.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1075.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1075.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1077.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1078.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1078.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1078.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1081.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1081.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1083.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1084.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1085.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, VI PP, III solo, II solo, VI AF, VI AF, VI -1331
1086.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1087.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1087.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1089.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1089.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1091.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1092.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1093.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1094.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1095.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- PP, 7 PP1300
1096.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1096.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1098.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1098.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1098.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1098.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1102.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1102.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1104.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1105.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1106.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1107.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, VIIc -, V -, V -, VIIIa -, VII -1277
1108.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1109.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1109.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1111.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1112.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1113.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1114.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1114.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1116.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1117.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1117.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1119.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1120.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1121.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1122.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1123.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1123.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1125.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1126.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1126.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1126.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1126.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1126.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1126.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1126.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1133.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1134.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1135.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1136.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1137.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1137.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1139.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1139.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1141.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1141.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1143.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1143.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1145.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1146.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1147.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 RP1223
1148.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1148.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1150.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1150.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1152.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1152.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1154.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1154.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1156.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1157.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1158.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1158.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1160.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1160.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1162.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1162.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1162.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1162.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1162.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1162.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1168.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1168.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1168.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1171.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1171.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1173.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1174.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1174.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1176.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1177.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1178.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1178. (SPIDERRICO)10- OS1172
1178.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1181.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1181.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1183.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1183.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1183.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1183.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1183.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1188.Novák Petr (cimprcampr)7A solo, 7- RP1164
1189.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1190.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1190.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1192.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1193.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1194.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1194.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1194.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1197.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1197.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1197.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1197. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1197.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1197.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1197.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1197.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1197.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1197.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1197.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1208.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1208.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1210.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1211.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1211.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1213.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1214.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1214.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1216.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1217.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1217.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1217.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1217.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1217.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1222.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1222.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1222.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1222.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1226.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1226.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1228.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1228.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1230.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1230.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1230.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1233.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1234.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1234.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1236.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1237.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1237.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1239.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1239.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1241.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1242.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1243.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1243.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1243.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1243.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1243.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1243.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1243.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1243.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1251.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1251.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1253.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1253.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1253.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1253.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1257.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1258.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1258.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1258.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1261. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1262.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1263.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1264.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1264.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1266. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1267.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1268.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1268.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1268.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1268.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1268.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1273.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1274.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1274.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1276.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1276.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1278.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1279.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1280.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1281.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1282.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1282.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1282.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1282.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1282.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1282.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1282.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1282.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1282.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1282.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1282.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1282.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1294.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1295.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1296.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1296.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1296.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1299.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1300.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1301.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1302.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1302.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1304.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1304.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1304.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1307.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1308.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1309.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1310.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1311.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1311. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1311.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1314.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1315.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1316.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1317.. . (Wondas)8a PP1006
1317.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1317.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1317.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1317.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1322.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1323.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1324.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1324.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1324.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1324.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1324.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1324.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1324.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1324.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1324.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1324.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1324.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1324.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1324.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1324.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1324.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1339.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1340.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1341.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1341.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1341.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1341.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1345.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1345.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1347.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1347.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1349.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1350.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1351.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1352.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1352.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1354.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1355.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1356.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1356.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1356.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1359.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1360.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1360.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1362. (karelwimmer)7b+ OS972
1362.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1362.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1362.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1366.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1367.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1368.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1368.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1368.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1371.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1372.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1373.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1373.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF963
1375.b tomas (01021981)9+ RP960
1375.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1375.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1378.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1378.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1380.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1380.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1380.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1380.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1380.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS956
1385.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1386.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1386.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1386.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1389.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1390.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1390.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1390.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1390.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1390.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1390.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1390.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1390.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1390.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1390.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1390.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1390.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1390.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1403.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1403.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1405.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1406.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1406.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1406.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1406.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1406.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1411.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1411.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1413.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1414.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1415.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1416.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1416.john martin (johnny)9/9+ RP935
1416.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1419.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1419.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1419.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1419.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1423.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1423.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1425.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1426.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1426.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1428.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1429.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1430.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1430.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1430.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1430.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1430.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1430.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1436.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1437.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1438.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1438.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1438.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1438.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1442.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1442.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1442.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1442.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1446.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1447.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1448.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1449.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1449.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1449.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1449.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1449.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1454.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1455.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1456.Mílek Michal (misak)9 PP906
1456.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1456.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1456.Woki Woki (Woki)9 PP906
1456.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1456.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1456.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1456.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1456.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1456.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1466.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1467.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1467.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1467.Žák martin (martin žák)9- flash903
1470.Petula Libor (Libi)9 PP900
1470.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1470.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1470.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1470.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1470.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1470.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1470.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1470.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1470.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1470.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1470.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1470.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1470.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1470.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1470.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1470.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1470.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1470.gendová alexandra (saša)7c PP900
1470.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1470.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1470.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1470.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1470.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1470. (EvaK)9 PP900
1470.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1470.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1470.Novacek Honza (coko)7c PP900
1498.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1498.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1500.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1500.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1502.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1502.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1502.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1502.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1506.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1507.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1507.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1509.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1510.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1510.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1512.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1513.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1514.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1515.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1515.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1515.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1518.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1519.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1520.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1521.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1521.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1521.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1521.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1521.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1521.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1521.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1521.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1521.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1521.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1531.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1531.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1531.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1531.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1535.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1536.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1536.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1538. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1538.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1538.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1538.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1538.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1543.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1543.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1543.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1543.nosál noso (nos)9- PP856
1543.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1543.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1549.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1550.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1550.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1552.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1552.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1552.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1552.F P (peutetre)7b flash853
1556.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1556.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1556.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1556. Jára (EDÚ)9- PP850
1556.Ludvik O (ludes)9- PP850
1556.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1556.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1556.Macháč Martin (spike)9- PP850
1556.peklo (peklo)7b+ PP850
1556.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1556.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1556.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1556.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1556.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1556.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1556.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1556.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1556.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1556.a a (lMartinl)9- PP850
1556.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1576.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1576.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1576.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1576.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1576.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1576.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1576.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1576.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1576.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1585.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1586.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1587.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1588.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1589.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1589.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1589.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1592.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1593.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1594.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1595.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1595.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1595.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1595.Louka Louka (Louka)7a OS822
1595.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1595.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1595.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1595.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1595.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1595.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1595.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1595.B Honza (oual)7a OS822
1607.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1607.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1607.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1607.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1611.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1611.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1611.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1611.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1611.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1616.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1616.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1616.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1616.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1616.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1616.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1616.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1623.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1623.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1623.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1626.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1627.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1627.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1627.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1630.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1630.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1630.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1633.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1633.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1635.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1635.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1635.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1638.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1638.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1638.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1638.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1638.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1638.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1638.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ flash803
1645.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1645.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1645.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1645.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1645.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1645.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1645.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1645.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1645.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1645.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1645.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1645.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1645.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1645.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1645.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1645.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1661.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1661.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1661.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1664.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1665.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1665.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1665.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1668.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1669.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1669.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1671.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1672.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1673.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1673.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1675.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1676.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1677.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1677.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1677.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1677.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1677.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1677.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1677.Zelvap (zelvap)8- OS772
1677.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1677.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1686.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1687.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1687.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1687.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1690.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1690.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1692.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1692.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP764
1694.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1694.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1696.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1697....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1697.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1697.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1697.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1697.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1697.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1703.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1704.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1704.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1704.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1704.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1704.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1709.Budík Honza (budik)8 flash753
1709.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1709.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1709.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1709.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1709.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1715.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1716.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1716.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1716.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1716.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1716.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1716.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1716.Vesely Jozef (jove)8+ PP750
1716.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1716.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1716.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1716.Egan Egan (egan)8+ PP750
1716.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1716.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1716.Rys František (piskar108)IXc PP750
1716.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1716.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1716.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1716.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1716.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1735.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1736.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1737.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1738.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1738.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1738.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1738.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1738.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1738.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1744.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1744.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1744.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1744.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1748.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1749.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1750.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1750.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1750.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1753.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1753.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1755.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1756.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1757.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1758.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1758.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1758.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1758.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1758.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1758.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1764.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1764.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1766.pady zzz (zzz)6c OS722
1766.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1766.rajcan pavol (daben)6c OS722
1766.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1766.Hudak Martin (lef)6c OS722
1766.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1772.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1772.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1772.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1772.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1772.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1777.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1777.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1777.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1777.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1781.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1782.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1783.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1783.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1783.- - (Správce)8 RP714
1783.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1787.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1788.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1788.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1790.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1790.- - (stepantomas)7a RP710
1790.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1790.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1790.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1790.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1790.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1790.baca (jergus)7a RP710
1790.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1790.y x (Peut)8 RP710
1790.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1801.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1801.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1801.Žák Radek (zakra)8 PP706
1801.cho ri (Piškot)IXb PP706
1801.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1806.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1807.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1807.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1807.ličko vojta (vojta)8- flash703
1807.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1807.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1807.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1807.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1807. (rocky721698791)8- flash703
1807.chovan (smooloo)IXa flash703
1807.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1807.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1818.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1819.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1819.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1819.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1819.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1819.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1819.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1819.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1819.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1819.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1819.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1819.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1819.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1819.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1819.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1819.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1819.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1819.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1819.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1837.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1838.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1838.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1840.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1840.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1840.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1840.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1840.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1840.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1840.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1847.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1848.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1849.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1849.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1851.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1851.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1853.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1854.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1854.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1856.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1856.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1858.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1858.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1858.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1858.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1858.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1858.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1858.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1858.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1858.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1858.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1858.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1858.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1858.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1858.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1858.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1858.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1858.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1858.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1858.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1858.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1858.Čeřovský Jan (HONZA75)7+ OS672
1858.Nebeský Jan (Nebe)VIIIc OS672
1858.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1881.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1881.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1881.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1884.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1884.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1884.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1884.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1888.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1888.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1890.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1891.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1891.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1891.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1891.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1891.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1891.Altman Petr (petalt)8- RP660
1891.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1891.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1891.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1891.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1901.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1902.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1902.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1902.Red (Red)8- PP656
1902.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1902.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1902.Mamut (Ofčák)8- PP656
1902.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1909.Martin Martin (macik32)8- solo654
1909.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1909.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1909.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1913.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1913.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1913. (HonzaV)6c flash653
1916.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1917.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1918.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1918.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1918.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1918.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1918.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1918.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1918.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1918.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1918.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1918.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1918.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1918.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1918.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1918.M P (Uzlar)6c+ PP650
1918.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1918.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1918.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1918.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1918.Pavlík Roman (ZZromanZZ)6c+ PP650
1918.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP650
1938.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1939.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1940.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1941.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1942.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1942.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1942.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS