LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
TŘÍSCUP 2018- finále bouldrového kolotoče (30.03)
EP mládeže Voiron (07.04)
SP Meiringen (13.04)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13878
2.Konečný 11893
3.Pail 11400
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Ondra 11400
3.Jungling 11000
Hory:
1.Šuraba 6995
2.Coubal 6441
3.Nikita 6157

Výsledky
MČR v ledolezení na rychlost – Vírský cepín 2018 (10.03)
SP a ME ledolezení (02.03)
SP ledolezení Jižní Korea (09.02)

Deníčky
4427 lezců
677839 cest
Nové přelezy:
De Picos P 8b
Var. Velbl 9
Tarzan Boy 9-
Dmitrii Di 7C+
Silkroad Xc
Hakuma Mad 9+
Tendo Medi 8+/9-
Panter 10+
Rádio 1 Xb
Šmalec 7c

Stěny
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová
Boulder Cave Bar - Opava
Boulder HO Domažlice - Domažlice

Prodejny
HUDYsport - Brno
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13878
2.Konečný Jakub (konecnik)8c+ PP, 8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ flash, 8c PP, 8c PP, 8b flash, 8b flash, 8b flash, 10+ PP11893
3.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP11400
4.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11287
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS11222
6.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 10- RP11120
7.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP11085
8.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS11066
9.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 9+/10- OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP11059
10.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
11.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10672
12.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 7c OS10657
13.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10650
14.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10647
15.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP10509
16.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10/10+ PP, 8a OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c/7c+ OS, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 9+/10- solo, 7b+ OS10464
17.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10425
17.Novák Honzál (hans1996)10-/10 PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP10425
19.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
20.zedek martin (martin zedek)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10249
21.Šofránko Peter (kepko)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10247
22.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10216
23.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10173
24.Lautner Jiri (jiri lautner)8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10153
25.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10144
26.Jungling Martin (Džangli)XIc PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xc/XIa PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP, Xc PP10132
27.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10128
28.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS10113
29.Paprsek Martin (tapir)8a OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS10097
30.Havlik Marek (markos)8a flash, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10078
31.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP10062
32.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10050
33.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash10047
34.Lank Zdenek (zdenda)9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, Xa OS, 7b+ OS, Xc PP10044
35.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9994
36.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, Xa OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP9991
37.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9975
38.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9964
39.Jeliga Jan (burt)7c+ OS, 8a+ PP, 9/9+ OS, 7c OS, 7c OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xb PP9959
40. (Blem)8a RP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP9928
41.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS9916
42.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash9896
44.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9894
44.Lachman Vítek (Lachtan)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9/9+ flash, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP9894
46.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9888
47.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash9859
48.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9+ PP9844
48.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP9844
50.Janovský Adam (AdamJanovsky)7c+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash9828
50.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7c OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9828
52.Zaoral Filip (zaoralf)10 flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9819
52.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9819
54.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS9757
55.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
56.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9739
57.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 9- OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12d PP9738
58.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9703
59.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9650
60.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
61.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP9637
61.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9637
63.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9582
64.Jakubcova Monika (mo)9+ OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP9579
65.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9568
66.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9559
67.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9543
68.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash9539
69.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 7c PP9532
70.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS9520
71.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS9510
72.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, Xb RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9501
73.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b flash, 9- PP9490
74.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
75.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS9469
76.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 9 flash, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 9 PP9440
77.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS9434
78.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9426
79.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9420
80.Cottage George (tasmansky.cert)9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9416
81.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9401
82.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9394
83.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7a OS9365
84.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
85.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP9349
86.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
87.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9316
88.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9313
89.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12c RP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.11d OS9298
90.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
91.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- RP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9263
92.Lebeda Kryštof (abvdah)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS9262
93.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
94.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12b flash, 7c PP9241
95.Dědek Vojtěch (vjato)9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 7c PP, 9- PP9235
96.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP9229
97.Dzík Jan (Jan Dzík)9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- RP9226
98.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b flash9216
99.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP9206
100.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP9160
101.Vašíček Martin (Martas)9+/10- PP, 9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9123
102.Winter Lukáš (gomez)9- OS, 9 flash, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9- PP9118
103.Drahota Jakub (draKubas)5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12c PP, 9 PP, 9- flash, 5.12b flash, 9 PP9112
104.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
105.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9098
106.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS9094
107.Dlabola Jiří (Dlabis)9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP9076
108.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, 8+ OS, IXc OS, IXc OS9059
109.Drátek Marek (Drat3k)7c OS, 7b+ OS, 7c flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9051
110.Griger David (Komíňák)7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, IXc OS, 7a+ OS, 7a+ OS9044
111.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9041
111.Vrona Michael (Brepta)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9041
113.Richter Tom (Schreiner)9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9037
114.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS9034
115.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9025
116.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9013
117.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9003
118.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
119.Kocis Fero (Fero)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP8991
120.Hladík David (david94)9+ PP, 7C+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP8990
121.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP8984
122.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8976
123.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS8974
124.Kalvas Michal (Kropáček)10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS8972
125.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, 9 PP, Xb PP, 9- flash, Xb PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS8962
126.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS8960
127.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP8953
128.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8947
129.Veselský Ondřej (PacesOV)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS8940
130.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, IXb flash8936
131.Kulheim David (davu)9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8928
132.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8913
133.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS8894
134.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8872
135.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8866
136.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8859
137.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7b+/7c PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7a OS8856
138.Šauer Max (max)9+/10- PP, 7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash8852
139.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
140.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP8840
141.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP8825
142.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8816
143.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8814
144.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8810
145.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash8806
146.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
147.Čech Filip (filipcech)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, IXa flash8796
148.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP8795
149.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
149.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8791
151.Burišin Michal (Buri)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8774
152.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- RP, 7b flash, 9- PP8767
153.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS, IXc flash8757
154.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8743
155.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8716
156.henych ondra (andy90)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8710
157.Čáň Vašek (Vasek)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS8700
158.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8698
159.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8692
160.Slavíček Ondřej (Mican)9- flash, 9 PP, 9-/9 RP, 7a+ OS, 7b flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8666
161.Semrád Ivo (ivoš)7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8654
162.Houška Martin (Feld)8a PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8653
163.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8634
164.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, 8+/9- PP8630
165.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8625
166.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+ PP8609
167.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS8578
168.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP8575
169.Nyč Marek (majahukkataival)7b+ OS, 7b OS, 7b+ RP, Xa RP, 7b+ PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP8570
170.Vávra (Ramir)7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8560
171.Zíma Honza (honzazima)9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, 7+/8- OS8535
172.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS8522
173.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
174.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
174.Křováček Martin (Křovák)9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
176.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8505
177.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8494
178.Šimandl Jiří (Šimi)8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8485
179.horáček vondřej (vondřej)8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS8448
180.Jurča Lukáš (Lukaj)9+ PP, 9 RP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, IXa OS8445
181.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8444
182.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP8438
183.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8430
184.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
184.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
186.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8397
187.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8375
188.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP8371
189.Sýba Vašek (vaasyk)9+ PP, 9 RP, 8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8364
190.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash8362
191.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP8343
192.Polášek Jan (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS8322
193.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS8320
194.Čížek Pavel (pavelll)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8310
194.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
196.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash8306
197.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS8298
198.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, Xb RP, Xa flash, IXc flash, IXc flash, 8 PP, VIIIc RP, VIIIc PP8286
199.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS8258
200.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP8247
201.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP8225
202.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8179
203.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
204.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8160
205.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8154
206.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
207.Kobza Michal (Cend)9-/9 PP, 9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8098
208.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS8057
209.Slavík Martin (Deathpulse)Xa flash, Xa RP, 8 OS, IXb OS, IXc/Xa PP, IXa/IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXb flash, 7a flash8042
210.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8032
211.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
212.Kuprin Nikita (Nikita)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP8018
213.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 5.11c OS, 7a+ flash, 5.11b OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8001
214.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7998
215.Stehlík Marek (Listy)9/9+ PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP7980
216.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
217.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ PP, 8 flash, 7a flash, 7a flash7965
218.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP7954
219.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
220.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS7938
221.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8-/8 flash, 7a PP, 8 PP7930
222.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7a PP7924
223.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7919
224.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP7899
225.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7891
226.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa OS, IXa/IXb PP, VIIIa OS, 6a OS7885
227.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8-/8 OS, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, 8- PP7875
228.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP7863
229.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, IXb PP7862
229.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
231.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS7848
232.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
233.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7838
234.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS7820
235.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS7813
236.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP7802
237.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7801
238.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
239.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 5.11b OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 PP7790
240.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP7766
241.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
242.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP7752
243.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 6c OS7729
244.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
245.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
246.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 6c OS7705
247.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP7703
248.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
249.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 RP7690
250.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7+ OS7686
251.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS, IXa RP7652
252.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
253.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
254.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 7a+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash7619
255.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS7572
256.Požár Michal (mifo)7c PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP7571
257.Vaňkát Adam (Vankadam)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7550
258.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
259.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
260.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7527
261.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7521
262.Štěpán Václav (maroldo58)7b OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7508
263.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
264.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS7488
265.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP7472
266.Vais Honza (Vaisik)8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, IXc PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP7464
267.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash7462
267.Čeřovský Jan (HONZA75)7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS7462
269.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7446
270.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7444
271.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7430
272.Stehlík Petr (petan)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7428
273.Štefan Honza (stefic)7a OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 8 PP, 8- flash, 5.11b flash, 7a PP7425
274.Nebeský Jan (Nebe)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS7420
275.Smolka Marek (MáraS)7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7382
276.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7375
277.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS7372
278.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 8- PP, 7+ RP, 7 flash7366
279.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
280.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP7356
281.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7- OS7350
282.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP7347
283.Brožová Veronika (verca)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP7341
284.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7323
285.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7320
286.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7280
287.Polák Marek (marena)6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS7270
288.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8- flash, 8- flash7254
289.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
289.koman filip (filipkoman)Xa PP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP, 7+ OS, 7- solo7253
291.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7250
292.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
293.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
294.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, Xa PP, Xa PP, 8- OS, IXa OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIb OS7192
295.F Radim (Kwikwi)8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, IXb RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS7169
296.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 PP7147
297.Brzobohatý Tomáš (Rygar)8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash, IXb PP, 8 PP, VIIIc OS7144
298.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS7133
299.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS7105
300.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7094
301.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
302.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7066
303.Špás David (Spasik)7a+ OS, 8- OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7060
304.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
305.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7050
306.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7- OS, 7 flash7049
307.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
308.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
309.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
310.Kolomazník Vít (Rezo)8+/9- PP, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP7016
311.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, VIIIb OS7001
312.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6988
313.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
314.Vrtílek Luděk (loudys)7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP6978
315.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7 OS, 6a+ OS, 6b flash, 7- flash6953
316.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6930
317.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
318.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6898
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 7a PP, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, VIIIb OS, 6b OS6866
321.belas jan (belina)8+ PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6859
322.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
323.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6844
324.Karel Jaroslav (JaraK)IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb PP, 8 PP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6820
325.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
326.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS6802
327.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6784
328.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6750
329.Hodoušek Matěj (pomalík)6c OS, 6c OS, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6745
330.Svoboda Daniel (DaněkS)9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 flash, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7 PP6693
331.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b+ flash6683
332.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
333.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS6665
333.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6665
335.Exner Radek (exak)8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS6647
336.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash6630
337.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6625
338.Rabadová Lucka (LucyLoo)9- PP, 8+/9- flash, 8+ flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ flash6618
339.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
340.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6604
341.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6598
341.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS6598
343.jester v (v.jester)6c+ OS, 7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6596
344.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6588
345.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 6c PP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash6579
346.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6570
347.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
348.kimi (kimi)8 RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6470
348.Ondruška Jan (arny)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6470
350.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
351.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
352.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
353.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
354.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- PP6437
355.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS6430
356.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, IXa PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6429
357.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6404
358.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ flash6402
359.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS6399
360.Pavlíková Petra (Deetroit)8+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6b RP, 7 PP6398
361.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8 flash, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP6397
362.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6388
363.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6387
364.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
365.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6366
366.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
367.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
368.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
369.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6345
370.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6335
371.Skřivan Filip (observer)6c OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS6326
372.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP, 6b flash6309
373.Krejčí Filip (Filip_k)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 7- OS6296
374.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6292
375.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6282
376.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6279
377.Kramoliš Ondřej (Eda)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7a RK, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 7- OS, 6a+ OS6267
378.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP6231
379.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP6228
380.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
381.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6204
381.Rais Jan (Johník)7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS6204
383.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, VIIIb flash6203
384.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS6195
385.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6187
386.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6176
386.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
388.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+/7a flash, 7a PP, 6c flash, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6175
389.Laciok Kryštof (Štofin)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6174
390.Toupal Jan (Toupis)6c OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6170
390.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
392.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 8- flash, 8- PP, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6154
393.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
394.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6150
395.Černý Tomáš (tomtom)8 RP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6136
396.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash, 7 RP6131
397.Sk Roman (romisak)8- flash, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7+ RP, 6b+ RP, 7+ PP6130
398.rorschach (rorschach)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6120
399.Roupec Jakub (kube951)8 RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6089
400.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
401.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 7 OS, 6b OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6057
402.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, 6b flash6022
403.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6008
404.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
405.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS5992
406.Marková Terka (Terrien)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 7+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 6b flash5975
407.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5958
408.Rauch Tom (fumac)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5954
409.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS5939
410.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6c PP, 7+/8- PP5936
411.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP5933
412.Tauchman Jan (draken)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5920
413.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS5901
414.Hampejs David (Dejv)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5896
415.Cigánková Hana (Ciganče)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash5893
416.Nepustilová Klára (Klárouš)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP5890
417.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS5879
417.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP5879
417.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS5879
420.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
421.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5870
422.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP5865
423.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash5863
424.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS5851
425.Buček Dalibor (Bukr)6b+ OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS5838
426.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
427.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
428.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5791
429.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
429.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
429.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5770
432.Majtán Juraj (JuM)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c+ AF5739
433.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 7/7+ PP, 6a OS5722
434.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
434.# Miki (Miki)9- OS, 9- PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP5688
436.R. Venda (:-))6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS5679
437.Podušková Barča (Baru96)6b OS, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS5670
438.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
439.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
440.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, VIIIa flash5640
441.Beňadik Vláďa (vladabeny)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5635
442.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
442.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
444.Trojan Petr (pierre)6c flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5610
445.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5568
446.Grasserová Alena (Alča)7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5560
447.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7 RP, 7- flash5558
448.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 7- flash, 6a+ flash5539
449.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
450.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
451.B Téra (EasyWay)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7- flash5512
452.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
453.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS, VIIc OS, 5.10b PP, 5.10a PP5484
454.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5470
455.F Petr (sun7dots)6c PP, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP5464
456.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5458
457.Slunečková Karin (rusalkarin)7 OS, 7+/8- PP, 7+ PP, 6b+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 6b PP, 6b PP5436
458.Kynčl Jakub (3443)6c flash, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS5420
459.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5412
460.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5406
461.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7-/7 flash, 7-/7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5351
462.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP5346
463.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5326
464.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
465.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 7- RP, 6 OS5308
466.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6b PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash5300
467.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5250
467.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6- RP5250
469.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5246
470.Kolek Martin (Kolčo)8 PP, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5238
471.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS5213
472.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
473.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5198
474.Šťastný Daniel (Dany)7a+ OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VI OS5182
475.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5166
476.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
477.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
478.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 6c PP, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6a flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash5130
479.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 OS5128
480.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5120
481.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIb OS, VIIIc flash, 7- OS, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, 7- RP5115
482.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5114
483.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5091
484.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5062
485.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5058
486.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP5056
487.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5051
488.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5046
489.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5042
490.Da climber Tom (glin)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP5022
491.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
492.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP5012
493.Ruso Filip (FreezBoy)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a flash5007
494.Skalicky Jakub (JS2000)IXa OS, 8- RP, 7- OS, VIIIa flash, VII OS, VII OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS4989
495.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
496.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
497.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIc/IXa RP, 7 flash, VIIIb/VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VII OS4942
498.Nešťák Matěj (Maaty)8 PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash4935
499.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
500.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
501.motl dalibor (moták)7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS4896
502.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4870
502.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
504.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
505.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
506.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4843
507.Eisler David (ajgl)7- OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS4834
508.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4820
509.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4785
510.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4782
511.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
512.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
513.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
514.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP4744
515.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
516.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4712
517.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
518.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
519.Kranjc Tomaz (JC)7- OS, 7- OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4679
520.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc RP, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF4653
521.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4633
522.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4629
523.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
523.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS4627
525.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS4583
526.mateju jakub (kubajs)7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VIIb OS, 6+ flash4575
527.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS4545
528.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 7 PP, V AF4527
529.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS4521
530.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
531.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4512
532.Zlámalík Radek (Jezkec)7- OS, 6a+ OS, 7 RP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS4477
533.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
534.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6- OS, 6- OS4458
535.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4454
536.Lovecka Lucka (Lutzka)7a+ OS, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP4450
537.Dušánková Martina (Martanka)8- OS, 8 RP, 8- PP, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP4448
538.Kovařík Radim (radimkov)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7+ PP4432
539.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP4424
540.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4420
540.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4420
542.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
543.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
544.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
545.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash4370
546.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
547.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
548.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 flash, 7+ PP, 7 PP4337
549.Malátová Karin (Karin)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4320
550.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
551.Mahovsky Milan (Mahy)6c+ OS, 8 PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash4247
552.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
553.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 5a OS4213
554.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
554.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS4209
556.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 9-/9 PP, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS4191
557.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
558.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS4184
559.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
559.Vlk Marian (Vlčák)7b+ flash, 7c PP, 7b flash, 6c+ OS, 7a flash4181
561.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
562.Vondra Kuba (Jcop)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS4170
562.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, IV OS, IV OS4170
564.Drobná Danča (Brouk_81)6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4150
565.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, IXa flash, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS4138
566.Janata Petr (petr.vht)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4133
567.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 7c PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS4122
568.Bobek Aleš (boban)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4120
569.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
570.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP4100
571.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP4088
572.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
573.Urbánek Matouš (Choorbie)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4033
574.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4023
575.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, III solo3977
576.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3970
576.Zámečník Pavel (Pájos)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3970
578.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
579.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
580.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
581.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
582.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
583.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3908
584.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
585.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
586.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS3870
587.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash, VI OS, VI OS3851
587.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3851
589.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
590.Solanská Míša (Soli)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ PP, 8 PP, 7+ flash3828
591.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
592.Solar Milan (Milan94)7+ PP, 6+ OS, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3765
593.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
594.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
595.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
596.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3708
597.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
597.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP3700
599.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash3681
600.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
601.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3620
602.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
603.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, 8/8+ OS, 8 flash, 7+ flash, 7- flash3562
604.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
604.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS3545
606.Vacek Ondra (vaca34)VII OS, 6 OS, 6- OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, VIIb RP3508
607.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7- PP, VIIb OS, VI OS, VII PP, V OS, IV OS, III OS, III OS3504
608.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
609.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3495
610.Aklámová Amálka (Amalka)8 OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 flash, 4+ solo3483
611.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
612.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ flash3468
613.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
614.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 6 PP, 5- OS3451
615.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
616.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3446
617.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
618.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3420
619.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
620.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash, 4c OS, 4+ flash3363
621.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 5 RP3328
622.Machatý Ondřej (machy)VII OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, V OS3326
623.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3320
624.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa OS3316
625.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
626.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6 OS, VIIc flash, VIIa OS3263
627.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
628.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
629.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VIIa OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, 5- OS, VI RP, VI RP3235
630.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- AF3233
631.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
632.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
633.Šimek Pavel (Pavsi)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS3195
634.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
635.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
636.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
637.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
638.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
639.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
639.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
641.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
642.Hyr Filip (Filips)7- RP, VII OS, VII OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, VIIa RP, VI RP3054
643.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
644.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP3043
645.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
646.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
647.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
648.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS3020
649.Janosek Jiri (Janosek)7- PP, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5 flash, 5 flash, 5- flash, 5 PP3018
650.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
651.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
652.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
653.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
654.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ RP2962
655.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
656.Sejk Jan (šejk)10- PP, 10- PP, 7b+ PP2950
656.Holas David (David Holas)5c OS, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 3 OS2950
658.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
659.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)9+ PP, IXb flash, 8 RP, VIIIa flash2916
660.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
661.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
662.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
663.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
664.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
665.Králová Markéta (Market01)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS2832
666.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
667.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
667.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, 5 OS, VI OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, IV OS, VI RP, III OS2829
669.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS2828
670.+ Marek (mnicky)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, V OS, V OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS2826
671.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
671.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
673.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
674.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
675.Skopec Václav (VS)9+ PP, 9+ PP, Xb PP2800
676.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
677.Cerny Michal (Muycle)8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash2785
678.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
679.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
680.Leher Vít (Ležák)7+ PP, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa flash, V OS, VIIb AF, VIIc AF, VIIc AF2772
681.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
682.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
683.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
684.tarwac bt (tarwac)8a PP, 7c+ PP, IXc PP2700
685._ _ (Matik)7 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 6 RP, 6- RP2698
685.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
687.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
688.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
689.Svoboda Radek (26,11)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP2681
690.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
691._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS, III OS2660
692.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
693.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 7- OS, 7+ PP, 7- PP, 6- OS2644
694.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP2634
695. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
695.Durník Ivo (ivod)7- PP, 6 OS, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 6- PP, 5 PP, 3+ OS, 4 flash, 4 PP2632
697.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
698.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 5 RP2620
699.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS2610
700.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
701.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
702.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
703.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
704.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
705.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
706.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
707.Siffel (koudelník)6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS2541
708.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
708.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2520
710.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
711.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
712.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
713.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a RP2492
714.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
715.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
716.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
717.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
718.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
719.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
720.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
721.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
722.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
723.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
724.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
725.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
726.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
727.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
728.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
728.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
730.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2373
731.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, IV RP2367
732.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
733.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
734.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ RP2352
734.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
736.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
737.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
737.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
739.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
740.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
741.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP2312
742.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
743.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
744.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 8+ PP, 8 PP2300
745.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
746.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
747.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
748.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
749.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
750.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 8+ PP, 8- PP2275
751.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
752.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
753.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
754.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
755.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
756.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
757.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
758.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
759.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2201
760.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
761.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
762.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
763.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
764.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
765.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
766.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
767.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
768.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
769.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
770.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
771.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
772.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
773.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
774.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
775.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
776.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
777.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP, V RP, 3 OS, 3 OS2106
778.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
778.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
780.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
781.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
782.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
783. (brecka6)6a+ OS, 6b RP, VII RP, VI flash, V RP, V RP, IV RP, IV AF2076
784.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
785.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
786.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
787.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
788.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
788.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
790.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5- PP, 4 RP, 4 PP2057
791.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
792.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
792.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
794.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
795.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
796.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, IV solo2023
797.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
798.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
799.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
800.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
800.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
802.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
803.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
804.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
805.Čechová Michaela (Michaela)V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4 OS, V RP, 3+ OS, 3 OS, III OS1998
806.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
807.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo1989
808.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
808.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
808.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
811.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
812.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
812.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
814.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
815.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
816.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
816.Vesely Jozef (jove)VIIIa OS, 7+ PP, VIIb OS, VIIb OS1966
816.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
816.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
820.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
820.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
822.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
823.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 6 PP, 4 flash1954
824.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
825.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
826.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
827.Tichý Jiří (Jirik)7a RP, 8- RP, 6b flash1923
828.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
829.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
830.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1914
831.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.8 OS, 5.7 OS1913
832.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
833.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
834.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
835.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
836.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
836.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
836.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
836.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
836.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
836.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
842.Preiningerová Gabriela (Gabriela)4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 AF, 5- RC1883
843.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
843.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
843.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
846.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
847.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 4b OS, 5a PP, 4a OS, 4c RP, 4 PP, 4 PP, VII RC1876
848.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
848.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
850.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
851.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
852.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
853.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
854.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
854.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
856.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
857.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
858.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
859.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
860.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
861.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
861.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
861.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
864.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
865.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
866.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
867.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
868.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
869.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1820
870.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
870.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
870.Šnopl Ondra (Ondra85)IXa OS, 7 OS, 6 OS1816
873.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
874.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
875.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, III OS, II solo, VIIIb RC, VI RC1803
876.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
877.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
878.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
879.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
880.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
881.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
882.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
883.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8 flash1753
884.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
885.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
885.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
887.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
887.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
889.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
890.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
891.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
891.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
893.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
894.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ AF, 6a+ -, 6a -1717
895.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
896.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
897.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
897.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
899.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
900.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
901.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
901.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
901.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
904.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
905.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
906.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
907.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
908.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
909.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
910.Š Dino (Dino)7- PP, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4 flash, 3 OS1683
911.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
912.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
913.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
914.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
914.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7 OS, 7 OS, 6 OS1666
916.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
917.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
918.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
919.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
919.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
919.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
922.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
923.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
924.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
925.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
926.Křivinka Filip (Papouš)5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, VI RP, IV RP1630
927.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
927.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
927.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
927.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
931.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
932.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
933.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
934.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
935.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
935.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
935.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
938.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
939.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
940.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
940.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
942.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
943.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
944.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
944.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
946.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 7a+ PP1578
947.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
948.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
948.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
950.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
950.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
952.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
953.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
954.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
954.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
954.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
954.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
958.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
958.Janča Jan (ČAJAN)5 flash, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 solo, 2 solo1563
960.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
961.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
961.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
963.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
964.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
964.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
966.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
967.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
968.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
969.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
970.Eflerová Nela (NelkaEf)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS1538
971.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
971.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
971.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1535
974.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
975.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
976.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
977.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP1524
978.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
978.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
980.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
981.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
981.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
983.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
983.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
983.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
983.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
987.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP, 5.11b RP1514
988.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
988.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
988.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
991.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
991.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
991.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
994.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
995.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
996.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
996.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
998.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
998.Krov Martin (polikrk)7 flash, 7/7+ PP, 6 OS1500
1000.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1001.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1002.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1002.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1004.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1004.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1006.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS, III solo, III solo, III solo, II solo1481
1007.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1007.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1009.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1010.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1011.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1011.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1011. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1014.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1015.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1016.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS1466
1017.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1018.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1019.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1020.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1020.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1022.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1023.Novotný Matěj (snilard)6- OS, 5+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS1447
1024.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1025.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1026.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1026.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1026.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1029.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1030.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS1435
1031.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1032.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1033.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1034.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1035.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1036.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1036.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1036.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1036.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1036.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1041.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1042.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1042.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1044.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1044.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1046.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS1401
1047.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1048.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1049.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1050. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1050.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1052.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1053.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1053.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1055.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1056.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1057.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1057.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1059.buhak (coho)11-/11 OS1372
1060.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1061.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1062.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1062.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1062.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1062.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1062.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 4a OS1366
1067.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1068.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1069.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1069.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1071.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1072.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS1344
1072.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1072.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1072.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1072.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1072.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1078.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1079.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1079.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1081.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1082.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, VI OS, VI OS, 5+ RP1339
1083.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1083.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1083.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1086.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1086.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1088.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1089.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1090.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1091.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1091.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1093.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1093.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1095.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash, 7 flash1306
1096.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1097.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1098.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1099.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1099.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1101.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1101.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1101.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1101.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1105.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1105.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1107.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP, 6a OS, IXa RC1286
1108.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1109.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1110.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1111.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1112.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1112.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1114.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1115.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1116.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1117.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1117.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1119.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1120.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1120.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1122.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1123.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1124.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1125.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1126.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1126.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1128.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1129.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1129.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1129.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1129.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1129.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1129.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1129.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1136.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1137.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1138.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1139.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1139.Mašek Jan (JanMasek)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 7- -, 6+ -, 7- -, VIIc RC, VIIIb RC, VIIIa RC1238
1141.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1141.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1143.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1143.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1145.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1145.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1147.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1147.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1147.Vejvara Daniel (Danda vejvara)5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP, 6 AF, 6 -1228
1150.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1151.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1152.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1152.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1154.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1154.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1156.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1156.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1158.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1158.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1160.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1161.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1162.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1162.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1164.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5- OS, 4b OS, 3+ OS, 4 RP, 3 RP1198
1165.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1165.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1167.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1167.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1167.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1167.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1167.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1167.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1167.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1174.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1174.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1174.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1177.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1177.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1179.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1180.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1180.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1182.Filip Ondřej (Ryzek)7- PP, 6- OS, 5+ OS, 7+/8- AF1176
1183.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1184.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1185.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1185. (SPIDERRICO)10- OS1172
1185.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1188.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1188.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1190.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1190.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1190.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1190.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1190.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1195.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1196.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1196.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1196.Ridzoňová Simona (samica)6c PP, 7+ RP1160
1199.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1200.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1201.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1201.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1201.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1204.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1204.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1204.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1204. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1204.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1204.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1204.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1204.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1204.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1204.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1204.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1215.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4a OS, 4a flash, 5a AF1142
1216.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1216.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1218.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1218.Künkel Sven (Sven)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1135
1220.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1220.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1222.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1223.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1223.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1225.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1226.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1226.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1226.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1226.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1226.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1226.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1232.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1232.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1232.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1232.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1236.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1236.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1238.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1238.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1240.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1240.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1240.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1243.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1244.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1244.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1246.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1247.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1247.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1249.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1249.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1251.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1252.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1253.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1253.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1253.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1253.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1253.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1253.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1253.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1253.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP1100
1261.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1261.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1263.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1263.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1263.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1263.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1267.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1268.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1268.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1268.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1271. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1272.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1273.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1274.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1274.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1276. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1277.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1278.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1278.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1278.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1278.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1278.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1283.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1284.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1284.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 5+ OS, 6- flash1072
1284.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1287.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1287.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1289.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1290.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1291.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1292.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1292.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1292.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1292.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1292.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1292.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1292.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1292.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1292.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1292.Švec Martin (Martin.S)8a+ PP1050
1292.Eliáš Petr (elicz)10- PP1050
1292.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1292.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1292.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1306.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1307.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1308.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1308.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1308.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1311.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1312.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1313.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1314.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1315.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1315.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1315.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1315.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1319.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1320.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1321.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1322.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1322. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1322.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1325.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1326.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1327.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1328.. . (Wondas)8a PP1006
1328.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1328.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1328.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1328.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1333.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1334.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1335.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1335.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1335.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1335.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1335.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1335.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1335.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1335.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1335.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1335.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1335.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1335.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1335.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1335.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1349.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1350.Skywallker Look (notorik)VI OS, VI OS, VI OS, III solo995
1351.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1351.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1351.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1351.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1355.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1355.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1357.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1357.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1359.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1360.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1361.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1362.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1362.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1364.Pražská Katka (Mauricea)5 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS980
1365.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1366.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1367.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1367.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1367.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1370.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1371.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1371.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1373. (karelwimmer)7b+ OS972
1373.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1373.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1376.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1377.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1378.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1378.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1378.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, V OS, V -, IV -, III -, VII -, VIIb -, VIIa -, IV -966
1378.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1382.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1383.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1384.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1385.b tomas (01021981)9+ RP960
1385.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1385.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1388.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1388.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1390.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1390.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1390.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1390.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1390.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1395.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1396.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1396.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1396.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1399.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1400.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1400.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1400.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1400.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1400.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1400.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1400.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1400.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1400.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1400.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1400.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1400.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1400.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c+ PP950
1413.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1413.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1415.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1416.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1416.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1416.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1416.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1416.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1421.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1421.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1423.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1424.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1425.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1426.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1426.john martin (johnny)9/9+ RP935
1426.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1429.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1429.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1429.D David (DavidD)6a OS, 6a RP, 3 RC932
1432.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1432.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1434.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1435.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1435.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1437.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1438.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1439.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1439.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1439.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1439.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1439.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1439.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1445.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1446.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1447.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1447.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1447.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1447.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1451.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1451.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1451.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1451.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1455.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1456.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1457.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1458.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1458.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1458.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1458.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1458.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1463.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1464.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1465.Mílek Michal (misak)9 PP906
1465.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1465.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1465.Woki Woki (Woki)9 PP906
1465.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1465.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1465.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1465.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1465.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1465.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1465.Řezníček Martin (Řízek)9 PP906
1476.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1477.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1477.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1477.Žák martin (martin žák)9- flash903
1480.Petula Libor (Libi)9 PP900
1480.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1480.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1480.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1480.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1480.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1480.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1480.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1480.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1480.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1480.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1480.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1480.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1480.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1480.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1480.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1480.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1480.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1480.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1480.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1480.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1480.gendová alexandra (saša)7c PP900
1480.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1480.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1480. (EvaK)9 PP900
1480.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1480.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1480.Novacek Honza (coko)7c PP900
1508.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1508.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1510.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1510.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1512.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1512.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1512.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1512.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1516.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1517.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1518.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1518.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1520.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1521.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1522.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1523.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1523.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1523.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1526.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1526.Říha Ondřej (Pytlák)5 OS, 6- RP, 3 OS, 2 OS880
1528.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1529.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1530.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1530.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1530.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1530.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1530.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1530.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1530.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1530.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1530.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1530.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1540.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1540.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1540.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1540.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1544.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1544.Babinec Petr (Bejbs)7 RP, 6+ RP870
1546.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1546.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1548. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1548.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1548.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1548.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1548.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1553.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1553.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1553.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1553.nosál noso (nos)9- PP856
1553.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1553.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1559.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1560.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1560.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1562.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1562.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1562.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1562.. (Litlos)7b flash853
1562.F P (peutetre)7b flash853
1567.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1567.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1567.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1567. Jára (EDÚ)9- PP850
1567.Ludvik O (ludes)9- PP850
1567.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1567.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1567.Macháč Martin (spike)9- PP850
1567.peklo (peklo)7b+ PP850
1567.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1567.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1567.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1567.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1567.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1567.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1567.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1567.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1567.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1567.a a (lMartinl)9- PP850
1567.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1587.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1587.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1587.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1587.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1587.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1587.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1587.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1587.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1587.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1596.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1597.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1598.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1599.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1600.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1600.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1600.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1603.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1604.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1605.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1606.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1606.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1606.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1606.Louka Louka (Louka)7a OS822
1606.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1606.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1606.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1606.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1606.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1606.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1606.Žák Radek (zakra)7a OS822
1606.B Honza (oual)7a OS822
1606.Stránský David (davson)6+ OS, 6+ PP822
1606.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1620.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1620.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1620.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1620.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1624.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1624.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1624.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1624.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1624.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1629.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1629.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1629.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1629.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1629.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1629.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1635.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1635.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1635.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1638.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1639.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1639.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1639.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1642.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1642.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1642.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1645.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1645.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1647.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1647.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1647.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1650.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1650.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1650.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1650.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1650.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1650.Kužel Jirka (Zajda)7a+ flash803
1650.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ flash803
1650.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1658.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1658.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1658.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1658.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1658.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1658.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1658.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1658.Stinca Nicu (niku84)8+/9- PP800
1658.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1658.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1658.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1658.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1658.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1658.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1658.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1658.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1674.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1674.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1674.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1677.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, 3 OS796
1678.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1679.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1679.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1679.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1682.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1683.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1683.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1685.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1686.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1687.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1687.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1689.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1690.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1691.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1691.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1691.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1691.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1691.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1691.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1691.Zelvap (zelvap)8- OS772
1691.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1691.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1700.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1701.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1701.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1701.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1704.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 4 AF, 5+ AF767
1705.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1705.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1707.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1708.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1708.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1710.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1711....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1711.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1711.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1711.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1711.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1711.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1717.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1718.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1718.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1718.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1718.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1718.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1723.Budík Honza (budik)8 flash753
1723.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1723.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1723.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1723.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1723.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1729.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1730.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1730.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1730.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1730.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1730.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1730.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1730.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1730.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1730.Egan Egan (egan)8+ PP750
1730.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1730.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1730.Rys František (piskar108)IXc PP750
1730.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1730.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1730.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1730.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1730.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1747.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1748.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1749.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1750.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1750.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1750.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1750.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1750.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1750.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1756.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1756.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1760.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1761.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1762.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1762.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1762.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1765.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1765.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1767.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS734
1768.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1769.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1770.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1771.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1771.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1771.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1771.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1771.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1771.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1777.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1777.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1779.pady zzz (zzz)6c OS722
1779.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1779.rajcan pavol (daben)6c OS722
1779.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1779.Hudak Martin (lef)6c OS722
1779.jerry PM (jerrymyn)6c OS722
1779.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1786.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1786.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1786.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1786.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1786.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1791.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1791.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1791.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1791.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1795.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1796.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1797.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1797.- - (Správce)8 RP714
1797.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1797.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 RP714
1801.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1802.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1802.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1804.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1804.- - (stepantomas)7a RP710
1804.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1804.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1804.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1804.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1804.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1804.baca (jergus)7a RP710
1804.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1804.y x (Peut)8 RP710
1804.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1804.Bauše Rudolf Otto (Ondra)IXb RP710
1816.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1816.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1816.cho ri (Piškot)IXb PP706
1816.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1820.Beran Jan (Ram77)6- OS, 4 OS, 4 RP704
1820.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1822.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1822.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1822.ličko vojta (vojta)8- flash703
1822.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1822.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1822.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1822.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1822. (rocky721698791)8- flash703
1822.chovan (smooloo)IXa flash703
1822.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1822.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1833.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1834.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1834.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1834.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1834.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1834.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1834.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1834.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1834.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1834.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1834.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1834.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1834.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1834.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1834.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1834.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1834.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1834.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1834.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1834.Čepička Martin (cepec)IXb PP700
1853.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1854.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1854.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1856.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1856.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1856.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1856.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1856.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1856.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1856.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1863.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1864.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1865.Šimiček Martin (Fido)4+ RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP, 4 PP684
1866.Grepl Jan (Gaba)VIIa flash, III OS, IV solo, IV solo, II solo682
1866.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1868.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1869.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1870.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1870.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1872.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1872.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1874.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1874.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1874.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1874.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1874.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1874.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1874.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1874.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1874.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1874.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1874.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1874.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1874.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1874.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1874.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1874.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1874.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1874.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1874.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1874.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1874.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1895.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1895.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1895.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1898.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1898.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1898.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1898.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1902.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1902.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1904.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1905.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1905.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1905.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1905.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1905.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1905.Altman Petr (petalt)8- RP660
1905.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1905.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1905.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1905.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1905.Vízner Tomáš (Vizly)8- RP660
1916.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1917.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1917.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1917.Red (Red)8- PP656
1917.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1917.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1917.Mamut (Ofčák)8- PP656
1917.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1924.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1924.Martin Martin (macik32)8- solo654
1924.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1924.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1928.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1928.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1928. (HonzaV)6c flash653
1931.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1932.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1933.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1933.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1933.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1933.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1933.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1933.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1933.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1933.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1933.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1933.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1933.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1933.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1933.Chudáček Zdeněk (chudy)