LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
2. kolo Slánské pohody (22.05)
ME mládeže Imst (25.05)
ČP děti obtížnost Orlová (26.05)

Žebříček
Cesty:
48. 9859
49.Krupař 9847
50.Mikuš 9844
Bouldry:
48.Balabán 8500
49.Zaoral 8475
50.Budinská 8450
Hory:
9.Podškubka 3914
10.Zaoral 3655
11.Nehasil 3610

Výsledky
ČP obtížnost Písek (12.05)
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)

Deníčky
4457 lezců
686580 cest
Nové přelezy:
Cruchot 9
Scarabeus 9+
Naplivu Na 7B+
Elektra 8A
Divadlo Be 7C
Magma 7C
Inspirace 9
Big Gillet 7c
Hradní Spá 10-
Dokončená 9+/10-

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Šuraba Vladimír (vladoŠur)8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS6995
2.Coubal Michal (Bobeš)6c+ OS, 8 flash, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 8- flash, 6b OS, 7+/8- RP6441
3.Coubalová Annička Nikita (Andulka)6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7a RP, 8- RP, 7+/8- RP, 6b RP6157
4.Fajkoš Lumír (Lumir9)8a/8a+ PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP5781
5.Sika Jirka (jirkas)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8-/8 AF, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 5 OS5570
6.Polášek Jan (Polda JPPP)5.11b OS, 6b OS, 5.11a AF, 6a+ OS, 5.10b OS, 7- OS, 6 OS, 5.8 OS, 5 OS, 5 OS5142
7.Skopec Václav (VS)9+ AF, 8+/9- AF, 6c+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 8- RK, 6 OS4825
8.Štalmach Jan (jan2)8 OS, 8+/9- AF, 8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS4526
9.Podškubka Radek (podskubkar)6b+/6c OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6- OS, 5b OS, 5- RP3914
10.Zaoral Filip (zaoralf)8+/9- OS, 7 OS, 6 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS3655
11.Nehasil Michal (tenis)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 5c OS, 5+ OS3610
12.Domanský Jiří (dom)8- OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 5 OS, 3 OS, II OS, 4 solo3308
13.Tichý Aleš (Sumec)8- OS, 7a+ AF, 8 AF, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS3298
14.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6b RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS3288
15.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash, 9- AF, 8 OS, 6+ OS, 3 OS3243
16.Neuwirth Petr (Inža)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP3237
17.Čížek Pavel (pavelll)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 2 solo, 2 solo, 2 solo3204
18.Štefan Honza (stefic)7a AF, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 5c OS2882
19.Hlaváč Michal (stromolezec)6c+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2760
20.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
21.Paděra Martin (Paďas)8 AF, 8-/8 AF, 7 OS, 7- OS2557
22.Groš Ján (Grošák)6c OS, 7 OS, 6+ OS, 6 OS2238
23.Hodeček Mirek (drtiMIR)7+ OS, 7 AF, 6 OS, 5 OS, 5 OS2232
24.Špás David (Spasik)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, 4 OS, 3 OS, 3 RC2209
25.Šofránko Peter (kepko)8- OS, 7+/8- OS, 8- flash2197
26.M Ondra (Bat)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS2138
27.Týčr Břeťa (Bublina)7 OS, 7 AF, 6+ OS, 6+ OS2060
28.Chomová Mária (Majušidlo)6+ OS, 5c+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 3 OS2012
29.Píchal Miroslav (Hvězdář)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
30.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
31.Ondrášek Lukáš (ondrasl)8+/9- OS, 7b+/7c PP1797
32.Čáň Vašek (Vasek)6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ RP1776
33.Lazar Petr (Petricek)7 OS, 6b OS, 6a OS1766
34.Májsky Michal (Majcolo)6+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6 -1660
35.Boček (bocin)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 5 RP, 3 OS1650
36.Kubíček Jan (honza k.)8- OS, 8- OS1544
37.B. Kuba (KubaB)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
38.Sedlacek Jozef (juzek)7- OS, 6+ OS, 6 OS1466
39.Abt Lukáš (asu)8- OS, 6+ OS, 5 solo, 9- -1448
40.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
41.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 6 OS, 6- OS1416
42.horáček vondřej (vondřej)8- OS, 6b OS1394
43.Nosáľ Jozef (germ)6a OS, 5c OS, 5c OS1366
43.Zach Michael (misakcz)6a OS, 6a OS, 5a OS1366
45.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 RC1345
46.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 AF, 8- AF1338
47.Švihálek Jiří (svihalek)8 RP, 7 OS1336
48.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
49.Bayer Honza (bayer.honza)6b+ OS, 6 OS, 4 OS1316
50.Ondra Adam (dipsy)9a PP1300
51.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
52.Příjmení Jméno (ajislav)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4- OS1288
53.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
54.Marek Jakub (Fly)7+ OS, 7-/7 OS1269
55.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS, 5.10c OS1244
56.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS1238
56.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS1238
58.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
59.Sedlák Martin (m.sedlakk)5+ OS, 5 OS, 6 AF, 4 OS1185
60.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, 7- AF, 3+ OS1173
61.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
62.Sekyra Daniel (Danny)7+ OS, 6+ OS1144
62.Bernard Michal (berny)6b OS, 6a OS1144
64.Kočvara Petr ("Pítr")6b+ OS, 6a+ RP1136
65.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
66.Sk Roman (romisak)7- OS, 7 flash1125
67.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS, 6 flash, 5+ OS1122
68.Válka Vojtěch (Vojtik)6 OS, 5+ OS, 5+ OS1116
69.Němý Miloš (milo)8b PP1100
70.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
71.Polák Marek (marena)7+ AF, 7+ AF1088
72.Daněk Radek (R.Daněk)5 OS, 5- OS, 6- AF, 4 OS1085
73.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
74.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
75.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
75.Kubeček Václav (1603)7- OS, 6+ OS1044
75.Nebeský Jan (Nebe)7- OS, 6+ OS1044
78.Vaculová Lenka (Vacule)6 flash, 5+ OS, 6 AF994
78.Brich Milan (mibr)6b OS, 6- OS994
80.Šramota Míla (Melman)6- OS, 5 OS, 5- OS991
81.M. Vlada (Ladinek)5c+ OS, 5c AF, 4b OS988
82.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
82.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
82.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
82.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
86.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
87.Fiala Adam (fialka)9 RP910
88.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
88.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
90.Švec Martin (Martin.S)7C solo904
91.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
92.k. jakub (1785)9 AF894
92.Ondruška Jan (arny)7 OS, 4+ OS894
92.Růžičková Petra (P.)9 AF894
95.Drobek Jan (drobo)5+ OS, 5 OS, 4b OS891
96.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
96.homolka david (davidek)6a+ AF, 6a+ AF888
98.Novák Honzál (hans1996)7b+/7c PP881
99.Zedník Miloslav (Miláno Z)7a+ OS872
99.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
99.Kulheim David (davu)7a+ OS872
99.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
99.Kohout Honza (relic)7a+ OS, 8+/9- -872
99.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
105.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
105.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
107.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
107.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
107.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
110.Černý Tomáš (tomtom)5b OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS828
111.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
111.Šefl juráš (juras)7a OS822
111.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
111.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
111.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
111.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
117.Krútek Petr (Krocan)6+ OS, 5+ OS819
117.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
119.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
120.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
121.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
122.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
123.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
123.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
123.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
123.gospoš martin (gospa)8- OS772
123.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
123.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
123.Čepička Martin (cepec)8- OS772
123.Bartoš Michal (Bárty92)8- OS772
131.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
131.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
133.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
134.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
135.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
136.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
137.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
138.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
138.Hronek Karel (Karlito)7a+ AF744
138.Šimek Martin (orbit)7a+ AF744
138.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
138.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
138.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
138.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
138.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
138.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
138.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
138.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
138.Šebestíková Anča (garbina)7a+ AF744
150.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
150.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
150.Novotný Pavel (Bobr6)6c OS722
150.Obst Petr (Ptí)6c OS722
150.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
150.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
150.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
150.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
150.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
150.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
150.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
150.Nováček Jan (Cokin)6c OS722
150.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
163.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
163.Rotrekl Josef (galen)6- OS, 5+ OS719
165.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
166.Čiviš michal (cbl)7a RP710
166.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
168.Straka Jan (Stračena)6c+ flash703
168.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
170.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
171.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
172.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
172.Janata Marek (marek.j)8 AF694
172.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
172.Procházková Barča (barcza)8 AF694
172.Hladík David (david94)8 AF694
172.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
172.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
172.Pokorný Petr (foton)8 AF694
180.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
180.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
180.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
180.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
180.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
180.Nešťák Matěj (Maaty)7+ OS672
180.Holub Marek (Maara)7+ OS672
180.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
180. (brecka6)6b+ OS672
180.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
190.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
191.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
192.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
193.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
193.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
193.Elster Petr (Peťř)8- AF644
193.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
193.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
193.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
193.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
200.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
200.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
200.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
200.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
200.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
200.john martin (johnny)7 OS622
200.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
200.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
200.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
200.Šálek Jan (čaj)7 OS622
200.Liškutin David (Liškut)7 OS622
200.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
200.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
200.Macek Ondřej (om)6b OS622
200.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
200.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
200.Šauer Max (max)7 OS622
200.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
200.Chudoba David (hammen)6b OS622
200.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
200.Pail Leoš (enzo)6b OS622
200.Kral Mirek (laurot)6b OS622
200.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
200.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
200.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
200.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
200.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
200.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
200.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
200.Harašta Tomáš (HARY)7 OS622
230.Klimešová Alena (AK)6+ OS, 3- OS, 7 RC619
231.+ Marek (mnicky)5 OS, 4 OS, 2 flash, 3 RC, 2 RC, 4 -, 2 -, 3 -, 2 -, 5 -617
232.Hulín Radek (hulinrad)6 RP, 4+ OS, 2 solo606
233.mateju jakub (kubajs)6C solo604
234.Cibulka Pavel (Ciba)7-/7 OS597
235.Hron Adam (hadam)6c AF594
235.mareš mates (mates m.)6c AF594
235.Podmela Karel (Kara)6c AF594
235.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 4+ OS594
239.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
239.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
239.Mašek Petr (máša)7- OS572
239.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
239.H. Marek (trenér)7- OS572
239.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
239.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
239.Čech Peter (peco)6a+ OS572
239.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
239.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
239.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
239.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
239.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
239.Šauli Honza (Sup)7- OS572
239.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
239.K S (Merlin)7- OS572
239.Žofka Pavel (zofin)6a+ OS572
239.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
239.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
239.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
239.A P (Andy)6a+ OS572
239.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
239.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
239.Exner Radek (exak)6a+ OS572
239.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
239.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
239.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
239.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
239.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
239.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
239.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
239.Krejčí Václav (vašek k.)6a+ OS572
239.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
239.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
239.henych ondra (andy90)7- OS572
274.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
275.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
275.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
275.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
275.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
275.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
280.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
280.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
280.Holub Petr (hop)6a OS522
280.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
280.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
280.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
280.Vít Honza (Honzís)6a OS522
280.Kruliš Jiří (Krulda)6a OS522
280.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
280.Strnad Michal (raster)6a OS522
280.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
280.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
280.Vávra (Ramir)6a OS522
280.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
280.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
280.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
280.motl dalibor (moták)6a OS522
280.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
280.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
280.Pražák David (dejvi)6a OS522
280.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
280.Maňourová Anna (annis)6a OS522
280.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
303.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
303.Šťastný Jiří (Happy)5- OS, 4 OS519
303.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
306.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
306.Holec Standa (Standa)6b RP510
308.Podušková Barča (Baru96)6b PP506
308.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
308.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
311.Holeček Michal (mikina)7- flash503
312.křížek petr (crosby)7 PP500
313.Kasa Jan (kasa)6b AF494
313.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
313.X. Tomáš (filosof)6b AF494
313.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
317.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
318.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
319.S. Petr (pesm)5c+ OS472
319.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
319.Pipiska Rastislav (eRPe)6+ OS, 6c+ -472
319.gerčák michal (gero)6+ OS472
319.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
319.Černička Martin (dedo)6+ OS472
319.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
319.Cottage George (tasmansky.cert)5c+ OS472
319.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
319.Farský Aleš (farda)6+ OS472
319.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
319.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
319.jester v (v.jester)6+ OS472
319.Švec Michal (Michal)6+ OS472
319.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
319.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
319.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
319.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
319.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
319.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
319.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
319.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
319.Surda (Paluch)6+ OS472
319.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
319.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
319.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
319.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
319.Er David (David Eret)6+ OS472
319.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS472
319.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
319.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
319.belas jan (belina)6+ OS472
319.H A (A-d-a-m)6+ OS472
319.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
319.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
319.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
319.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
319.Pintar David (badboy)6+ OS472
319.Melich Marián (majoo)6+ OS472
319.Černý Adam (blacks)6+ OS472
319.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
360.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
361.Ch. Juro (François)7- RP460
361.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
361.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
361.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
361.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
361.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
367.Horský Vojtěch (horskyv)5- OS, 3 OS449
367.Ludvik O (ludes)6b RK449
367. Tatuš (Tatuss)6b RK449
370.S R (Rschneider)6a+ AF444
370.rigelsky martin (rigi)7- AF444
370.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
370.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
374.C Jirka (jiricz)6 OS422
374.Jandík Petr (skritek)5c OS422
374.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
374.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
374.Burian Michal (MichalB)6 OS422
374.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
374.H. Roman (ropman)6 OS422
374.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
374.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
374.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
374.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
374.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
374.Novotný Petr (petasn)6 OS422
374.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
374.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
374.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
374.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
374.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
374.orac maros (maclimber)6 OS422
374.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
374.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
374.Berry Loukast (loukast)6 OS422
374.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
374.lajos lajos (lajos)6 OS422
374.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
374.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
374.Janek Ondrej (janes)6 OS422
374.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
374.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
374.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
374.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
374.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
374.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
374.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
374.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
374.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
374.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
374.Herodes Martin (herodes)6 OS422
374.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
374.Čapek Filip (Filip)6 OS422
374.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
374.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
374.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
374.Barak Michal (ripp)6 OS422
374.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
374.Polák Robert (r0bin)5c OS422
374.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
374.Skřivan Filip (observer)5c OS422
374.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
374.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
374.Čuma Honza (Mek)5c OS422
374.Šanca Marek (maaara)6 OS422
374.Došla Jan (Došlík)6 OS422
374.jansa petr (jansen)5c OS422
374.Petrouš František (Freson)6 OS422
374.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
374.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
374.Nývltová Veronika (v.erca)5c OS422
374.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
374.Mazanec Daniel (n0x)6 OS422
374.Koza Olda (ziege)6 OS422
374.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
374.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
374.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
374.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)6 OS422
374.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
374.B Honza (oual)6 OS422
441.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
441.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
443.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
444.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
445.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
445.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
447.Vrána Miloslav (havran)4+ OS, 4 RP382
448.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
449.Vacek Ondra (vaca34)6+ AF, III solo373
450.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
450.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
450.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
450.L Jano (flying)5b OS372
450.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
450.Malá Níla (Neluše)5b OS372
450.zemap dia (diazemap)5b OS372
450.Flögel Tadeáš (Tade)6- OS372
450.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
450.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
450.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
450.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
450.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
450.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
450.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
450.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
450.Suchopár Martin (suchoš)6- OS372
450.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
468.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
468.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
470.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
471.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
471.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
471.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
471.Šajgal Štefan (Stewo)6 flash353
471.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
476.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
477.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
477.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
477.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
477.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
477.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
477.P V (hidden)5+ OS347
477.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
477.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
477.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
477.kimi (kimi)5+ OS347
477.Posekaný Lukáš (Lukýno)5+ OS347
477.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
477.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
477.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
477.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
477.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
477.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
477.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
477.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
477.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
477.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
477.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
477.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
477.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
477.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
477.Polanský Štěpán (KrTTeK)5+ OS347
477.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
477.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
477.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
477.Mothejzík Ondřej (mothy)5+ OS347
507.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
507.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
507.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
507.Kulajta Martin (Artie)6+ AF344
507.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
507.Trčka Vojta (mag)6+ AF344
513.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
513.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
515.Buček Dalibor (Bukr)5 OS322
515.Smatana Martin (vircor)5 OS322
515.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
515.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
515.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
515.Havel David (dhavel)5a OS322
515.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
515.kraťas petr (krta)5a OS322
515.... Peta (prr)5a OS322
515.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
515.Sokol Filip (sóča)5 OS322
515.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
515.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
515.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
515.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
515.Bednár Filip (béďo)5 OS322
515.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
515.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
515.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
515.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
515.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
515.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
515.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
515.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
515.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
515.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
515.Čermák Martin (Čermy)5 OS322
515.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
515.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
515.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
515.bures vojta (atjoV)5 OS322
515.Sedlář Petr (Rybízek)5 OS322
515.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
515.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
515.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
515.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
515.Daněk Petr (arsike)5 OS322
515.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
515.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
515.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
515.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
515.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
515.F Radim (Kwikwi)5 OS322
558.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
558.Holas David (David Holas)4a OS, 2 OS314
560.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
561.Noname Radek (radek)5c RP310
561.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
561.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
561.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
561.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
561.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
567.Procházka Jan (easy)5C solo304
567.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
567.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
570.D David (DavidD)5- OS297
570.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
570.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
570.R. Venda (:-))5- OS297
570.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
570.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
570.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
570.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
570.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
570. (Žebřík)5- OS297
570.Snopko David (Kojak)5- OS297
570.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
570.Plhák Marek (marda)5- OS297
570.(šamony)5- OS297
570.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
570.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
570.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
570.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
570.Hošek Jan (Hoša)5- OS297
570.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
570.L J (georgeino)5- OS297
570.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
570.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
570.Češpivo Jan (beer)5- OS297
570.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
595.Kubeček Jeňa (tatka)6 AF294
595.Petula Libor (Libi)6 AF294
595.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
595.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
595.M P (Uzlar)6 AF294
595.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
595.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
595.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
603.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
604.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
604.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
604.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
604.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
604.macek kuba (8410045325)V OS272
604.Briza Michal (mick)V OS272
604.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
604.Krysta Michal (mishan)V OS272
604.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
604.Hranička Jan (janek)4c OS272
604.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
604.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
604.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
604.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
604.Belas Martin (mbe)4+ OS272
604.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
604.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
604.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
604.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
604.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
604.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
604.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
604.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
604.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
604.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
604.Straka Ondřej (str.o)V OS272
604.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
604.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
604.rorschach (rorschach)4+ OS272
604.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
604.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS272
635.Hampejs David (Dejv)6- RP260
635.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
637.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
637.Bartak Karel (karelb)5a flash253
637.hanak pavel (hanny)5a flash253
640.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
641.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
641.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
643.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
643.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
643.Požár Michal (mifo)5- flash228
643.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
647.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
647.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
647.Havliš (JardaH)4 OS222
647.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
647.rupert marian (elmar)IV OS222
647.Růta Honza (RutaH)IV OS222
647.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
647.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
647.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
647.Masinsky Petr (masha)4 OS222
647.Dostal Radek (dasty)4 OS222
647.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
647.Marášek Jakub (majak8000)IV OS222
647.Šedý Martin (seda)4 OS222
647.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
647.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
647.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
647.Nešveta Jakub (Kuba86)4 OS222
647. (K0Lc0)4 OS222
647.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
647.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
647.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
647.Spálenka Miloš (Smáža)4 OS222
647.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
671.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
671.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
673.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
673.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
675.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
675.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
675.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
675.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
675.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
675.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
675.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
682.Dobias Filip (pip)5 PP200
683.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
683.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
683.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5 AF194
683.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
687.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
688.Tučka Martin (martan)5- RP185
689.Jursa Petr (berťa)4- OS172
689.Cap David (becquerel)4a OS172
689.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
689.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
689.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
689.Glivický Petr (glivi)4- OS172
689.Gygal Radek (gyga)4- OS172
689.Mašková Eva (Evík)4- OS172
689.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
689.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
689.Baryl Jan (Honz)4- OS172
700.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
701.Kotrč Matěj (peacman)3+ OS157
701.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
701.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
701.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
701.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
701.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
701.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
701.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
701.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
701.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
701.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
701.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
701.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
714.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
715.Mayer Standa (stanely)4 flash153
716.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
716.Olson (Olson.vs)3 OS152
716.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
716.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
716.Preisler Eda (Exus)3 OS152
716.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
716.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
716.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
716.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
716.Mikloš Martin (basama)3 OS152
716. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
716.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
716.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
716.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
716.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
716.Kolomazník Vít (Rezo)3 OS152
716.Škrobák Jakub (jakubs)3 OS152
716.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
716.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
716.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
716.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
716.Samková Růža (Růža)3 OS152
716.Janda Petr (Jandee)3 OS152
716.Kapitán Zdenek (Zalud)3 OS152
740.Jedlička Marek (tulak)III OS147
740.Janků Tomáš (zip)3- OS147
742.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
742.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
742.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
742.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
742.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
742.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
742.Horský Baron (M@ra)2 OS142
749.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
749.Jong Un Kim (Kim Jong Un)I OS132
751.Plšek Martin (Plch)4 RP110
751.Klega Honza (Hanz)4 RP110
751.Novotný Vašek (letec)4 RP110
754.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
754.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
756.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
757.Kovář Martin (MaM)2 flash73
758.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
759.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
759.Zámečník Pavel (Pájos)3+ RP45
761.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
762.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
762.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
762.Girg Petr (girgp)3 RP40
762.šléza J (sleza)3 RP40
766.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
767.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
768.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
768.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
768.Švecová Kača (svecova)3 solo34
768.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
768.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
768.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
768.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
775.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
775.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
777.Burian Jarda (buracek)III AF19
778.Chudoba David (Bída)1 AF4
779.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
779.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
779.Dub Petr (petrdub)6+ -0
779.Konečný David (orlík)4+ -0
779.Hekela Josef (josefek)6 -0
779.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
779.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
779.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
779.Malina Michal (Malča)1 -0
779.Novák Aleš (alesak)7- -0
779.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
779.Brabec Michael (sluniq)5- -0
779.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
779.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
779.Olša Petr (rafan)6+ -0
779.cho ri (Piškot)6c+ OS0
779.lienerth radek (zoban)6b+ -0
779.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
779.Kasse Tomas (sotek)8- -0
779.Kuta Jan (Kutik)6a -0
779.Koníček Jakub (Konev)7 -0
779.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
779.trvaj m (javrt)6+ -0
779.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
779. (dk)6b -0
779.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
779.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
779.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
779.M. Wolfová Jitka (Jí)5+ -0
779.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
779.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
779.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
779.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
779.Červinková Romča (ianire.el)V -0
779.Payne Pavel (pól)6 -0
779.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
779.Machů Jana (janycka)V RC0
779.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
779.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
779.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
779.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
779.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
779.Novotný David (novotny.david)6 -0
779.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
779.Müllerová Zdeňka (aramela)3 RC0
779.Kohn Ivo (Huron)4 -0
779.Kus Marek (kuck97)2 -0
779.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
779.Mika Pavel (butcher)7+ -0
779.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
779.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
779.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
779.Cinková Helena (Helik)III RC0
779.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
779.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
779.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
779.Mansbart Tom (Číča)3 -0
779.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
779.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
779.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
779.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
779.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
779.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
779.Laňková Sabina (Sabinalanka)5 -0
779.Mašek Jan (JanMasek)6+ -, 8- -0
779.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
779.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
779.Da climber Tom (glin)7- -, 6- RC, 7- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Geißleinwand
Das Beate Uhse Vergnügungsset, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (126789)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Del Bar 7A+ El Escorial
Alocao 7A El Escorial
El Vendedor De Humo 7A Alcañiz
La Jota Loca 7B Alcañiz
La Motolengua 7A Alcañiz
Nově komentované:
Rapl IXb Labák - Levý Břeh
Rapl IXb Labák - Levý Břeh
Rapl IXb Labák - Levý Břeh
Vzpoura Deprivantů IXb Labák - Pravý Břeh
Relikvie Smrti 8A+/8B Krkonoše

 Nově v diskusi:
Re: štand | Re: štand | Re: štand | Re: štand | Re: štand | štand | Re: Wesshorn | Re: Material | Re: Material | ubytování v okolí Losensteinu |

 Nové komentáře:
Re: Prosba obyvatel | Re: škoda | Re: pozdrav | Re: RIP | Re: pozdrav | Re: pozdrav | Re: Prosba obyvatel | Re: Prosba obyvatel | Re: Holky do toho | RIP |

 Kde to vře:
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (112)
Tetín (62)
Rozsudek za smrt 12letého Tita Traversy: 2 roky pro instruktora (18)
Český pohár v lezení na obtížnost 2018 v Písku (16)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (15)
Adam Ondra v Rumunsku: (15)
Mára Holeček vyráží do Nepálu dokončit výstup na šestitisícovku (10)
ČHS vypověděl spolku ČSL smlouvu o bouldrových závodech (8)
Pád horolezce ze skály u Ostrova skončil zraněním (7)
Drama pod Pigne d'Arolla ve Švýcarsku: 7 mrtvých skialpinistů (7)

 Nově v inzerci:
materiál ferraty,ledovec | Tilak Raptor kalhoty velikost XL | Nové lezečky La Sportiva Katana, vel. 38,5 | Nové lezečky Scarpa Furia S | Ferraty Rakousko | Partnerka | Lezečky La Sportiva Python 37,5 a 39 | La Sportiva G2 44 | sanace | Karabina na Rovišti |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 299 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 269 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 280 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 275 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 282 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 274 
 7 všechny tři díly 
 359 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.