LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první
Nové průvodce světových oblastí na Lezci

Závody
SP v boulderingu Meiringen, SUI (05.04)
2. kolo Slánské pohody (29.05)
3. kolo Slánské pohody (16.10)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13613
2.Konečný 13075
3.Vopat 11896
Bouldry:
1.Stráník 11575
2.Jungling 11050
3.Novák 10878
Hory:
1.Zaoral 6019
2.Švihálek 5970
3.Coubal 5489

Výsledky
SP v ledolezení Francie (07.02)
SP v ledolezení Itálie (01.02)
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)

Deníčky
4624 lezců
739029 cest
Nové přelezy:
Liebe Ohne 9
Enya 9/9+
Disneyland 7c
Zelda 7c
Herr Kules 9/9+
Männer Unt 9-
Beach Boys 7b
A Beautifu 7c
Life In Ba 9-
Choucatine 7c+

Stěny
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště
ZŠ Planá - Planá
Eset Centrum - Praha 2

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Praha 9

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Zaoral Filip (zaoralf)8+/9- OS, 7a+ OS, 9- RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 6 OS, 6 OS, 6 RP6019
2.Švihálek Jiří (svihalek)6c+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5970
3.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c+ flash, 8- RP, 7/7+ flash, 7- RP5489
4.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c+ RP, 8- RP, 7/7+ flash, 7- RP5446
5.Novák Honzál (hans1996)7b+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ flash, 4c OS, 4 OS5416
6.Skopec Václav (VS)9 AF, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8+ RK, 7+ OS, 6a+ OS5253
7.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS4870
8.Neuwirth Petr (Inža)8- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP4840
9.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 6b+ OS4419
10.Podškubka Radek (podskubkar)7+/8- OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 5b OS4377
11.Tichý Aleš (Sumec)8-/8 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS4048
12.Hlaváč Michal (stromolezec)6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS3854
13.Fajkoš Lumír (Lumir9)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP3806
14.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- RK3499
15.Souček Jakub (Kubys88)6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a flash, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS3316
16.rorschach (rorschach)7-/7 RP, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 5 -3116
17.Polák Marek (marena)6b+ OS, 7 OS, 7 AF, 6 OS, 6 OS, 5+ OS2979
18.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
19.Nehasil Michal (tenis)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS2660
20.Poulding Leo (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
21.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
22.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2360
23.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6b+ AF, 6a OS, 5+ OS, 5a OS2357
24.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 7 OS, 7- OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo2186
25.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 5- RP2120
26.čáp Lukáš (čápik)6c+ AF, 6a OS, 6 OS, 6 OS2010
27.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
28.Harašta Tomáš (HARY)6b+ OS, 7 OS, 7 OS1916
29.Kočvara Petr ("Pítr")6b OS, 6b AF, 6a+ RP, VII RP1894
30.Kubalová Jana (JanKub)6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS1888
31.Bernard Michal (berny)8- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP1840
32.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
33.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 4b OS, 3 OS, IV -1787
34.Chomová Mária (Majušidlo)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 2 OS1665
35.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS1616
36.motl dalibor (moták)6b OS, 6c AF, 5b OS1588
37.Spálenka Miloš (Smáža)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
38.Horský Baron (M@ra)5 OS, 5 OS, 5 RP, 3 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 3+ flash, 2 RP1530
39.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
39.B. Kuba (KubaB)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
41.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
42.Nešťák Matěj (Maaty)7+ OS, 6 OS, 5 OS1416
43.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
43.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
45.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
46.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
47.Groš Ján (Grošák)7- OS, 7- OS, 3+ OS1301
48.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
49.Novotný Pavel (Bobr6)7- OS, 7- flash, 4 OS1297
50.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
51.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
52.Píchal Miroslav (Hvězdář)7 OS, 7 OS1244
53.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
54.Štalmach Jan (jan2)7+/8- OS, 6+ OS1194
55.Valenta Lukáš (Atmelavza)5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS1190
56.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
57.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
58.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
59.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
60.Němý Miloš (milo)8b PP1100
61.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
61.Barak Michal (ripp)6b+ OS, 5c OS1094
63.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
64.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
65.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6b+ OS, 5+ OS, 3+ RP1064
66.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
66.Kubeček Václav (1603)7- OS, 6+ OS1044
66.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
66.Laňková Sabina (Sabinalanka)6c OS, 5a OS1044
70.Kožíšek Matěj (MaKo)6- OS, 5+ OS, 5a OS1041
71.Podušková Barča (Baru96)7+ AF, 7 AF1038
72.Ryba Tomas (t.ryba)5+ OS, 6+ AF, 5 OS1013
73.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
73.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
75.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
75.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
75.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
75.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
79.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
80.Procházková Barča (barcza)7- OS, 6- OS, 7- -, 5+ -944
80.Nešvera Jakub (Kuba86)6a OS, 5c OS944
82.Hodeček Mirek (drtiMIR)5+ OS, 5 OS, 4+ OS941
83.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
84.Fiala Adam (fialka)9 RP910
85.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
85.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
87.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
88.k. jakub (1785)9 AF894
88.Růžičková Petra (P.)9 AF894
88.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
91.Příjmení Jméno (ajislav)5+ OS, 6+ RK, 6- AF, 7 RC890
92.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
93.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
93.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
93.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
93.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
93.Kulheim David (davu)7a+ OS872
93.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
99.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
99.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
101.Pavlu Petr (speed)7b flash853
102.M. Vlada (Ladinek)5c+ OS, 4b OS, 3+ OS851
103.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
103.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
103.Marek Jakub (Fly)6 OS, 6 OS844
103.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
107.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
107.Šefl juráš (juras)7a OS822
107.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
107.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
107.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
107.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
113.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
114.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
115.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
116.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
117.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
118.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
119.Kratěna Pavel (Scare)6a+ RP, 5 OS782
120.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
120.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
120.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
120.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
120.gospoš martin (gospa)8- OS772
120.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
120.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
120.Čepička Martin (cepec)8- OS772
120.Abt Lukáš (asu)8- OS772
129.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
129.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
129.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 5+ OS769
129.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
129.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
129.Petrůj Jaroslav (Kopei)6 OS, 5+ OS769
135.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
136.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
137.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
138.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
139.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
140.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
140.Šimek Martin (orbit)7a+ AF744
140.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
140.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
140.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
140.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
140.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
140.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
140.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
140.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
140.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
151.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
151.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
151.Obst Petr (Ptí)6c OS722
151.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
151.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
151.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
151.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
151.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
151.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
151.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
151.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
151.Domanský Jiří (dom)6c OS722
163.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
163.Rotrekl Josef (galen)6- OS, 5+ OS719
165.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
166.Čiviš michal (cbl)7a RP710
166.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
168.Ondruška Jan (arny)5 OS, 4 OS, 4+ RP704
169.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
170.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
171.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
172.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
172.Janata Marek (marek.j)8 AF694
172.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
172.Hladík David (david94)8 AF694
172.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
172.Pokorný Petr (foton)8 AF694
172.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
172.Vejvoda Ludvík (Budík01)6- OS, 5 OS694
172.Straka Jan (Stračena)8 AF694
172.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
182.Daněk Radek (R.Daněk)5c AF, 5b AF, 4+ AF682
183.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
183.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
183.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
183.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
183.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
183.Holub Marek (Maara)7+ OS672
183.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
183.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
183.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
183.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
183.M Ondra (Bat)6b+ OS672
183.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
183.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
196.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
196.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
196.Šajgal Štefan (Stewo)8-/8 AF669
199.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
200.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
201.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
201.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
201.Elster Petr (Peťř)8- AF644
201.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
201.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
201.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
201.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
201.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS, 4- OS644
201.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS, 5 OS644
201.Klimešová Alena (AK)6- OS, 4+ OS, 6 RC644
201.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
212.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
212.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
212.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
212.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
212.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
212.john martin (johnny)7 OS622
212.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
212.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
212.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
212.Šálek Jan (čaj)7 OS622
212.Liškutin David (Liškut)7 OS622
212.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
212.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
212.Macek Ondřej (om)6b OS622
212.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
212.Šauer Max (max)7 OS622
212.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
212.Chudoba David (hammen)6b OS622
212.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
212.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
212.Špás David (Spasik)6b OS622
212.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
212.Pail Leoš (enzo)6b OS622
212.Kral Mirek (laurot)6b OS622
212.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
212.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
212.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
212.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
212.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
212.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
212.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
212.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
212.Brich Milan (mibr)6b OS622
212.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
212.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
212.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
248.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS619
248.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
250.Hron Adam (hadam)6c AF594
250.mareš mates (mates m.)6c AF594
250.Podmela Karel (Kara)6c AF594
253.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
253.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
253.Mašek Petr (máša)7- OS572
253.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
253.H. Marek (trenér)7- OS572
253.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
253.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
253.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
253.Čech Peter (peco)6a+ OS572
253.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
253.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
253.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
253.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
253.Šauli Honza (Sup)7- OS572
253.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
253.K S (Merlin)7- OS572
253.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
253.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
253.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
253.A P (Andy)6a+ OS572
253.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
253.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
253.Exner Radek (exak)6a+ OS572
253.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
253.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
253.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
253.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
253.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
253.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
253.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
253.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
253.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
253.henych ondra (andy90)7- OS572
253.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
253.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
288.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
289.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
289.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
289.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
289.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
289.Bílý Michael (Doom312)5a OS, 4 OS544
289.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
289.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
296.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
296.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
296.Holub Petr (hop)6a OS522
296.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
296.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
296.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
296.Vít Honza (Honzís)6a OS522
296.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
296.Strnad Michal (raster)6a OS522
296.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
296.Zach Michael (misakcz)6a OS522
296.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
296.Vávra (Ramir)6a OS522
296.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
296.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
296.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
296.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
296.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
296.Pražák David (dejvi)6a OS522
296.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
296.Maňourová Anna (annis)6a OS522
296.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
296.Lazar Petr (Petricek)6a OS522
296.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
320.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
320.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
322.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
322.Holec Standa (Standa)6b RP510
324.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
324.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
326.Holeček Michal (mikina)7- flash503
327.křížek petr (crosby)7 PP500
328.Kasa Jan (kasa)6b AF494
328.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
328.X. Tomáš (filosof)6b AF494
328.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
332.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
333.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
334.S. Petr (pesm)5c+ OS472
334.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
334.gerčák michal (gero)6+ OS472
334.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
334.Černička Martin (dedo)6+ OS472
334.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
334.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
334.Farský Aleš (farda)6+ OS472
334.Tesárek Jan (tesil)6+ OS472
334.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
334.jester v (v.jester)6+ OS472
334.Švec Michal (Michal)6+ OS472
334.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
334.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
334.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
334.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
334.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
334.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
334.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
334.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
334.Surda (Paluch)6+ OS472
334.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
334.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
334.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
334.Pintar David (badboy)6+ OS472
334.Er David (David Eret)6+ OS472
334.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
334.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
334.belas jan (belina)6+ OS472
334.H A (A-d-a-m)6+ OS472
334.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
334.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
334.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
334.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
334.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
334.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
334.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
334.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
334.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
334.Melich Marián (majoo)6+ OS472
334.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
334.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
334.Černý Adam (blacks)6+ OS472
334.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
334.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS472
379.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
380.Ch. Juro (François)7- RP460
380.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
380.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
380.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
380.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
380.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
386.Ludvik O (ludes)6b RK449
386. Tatuš (Tatuss)6b RK449
386.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
389.S R (Rschneider)6a+ AF444
389.rigelsky martin (rigi)7- AF444
389.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
389.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
393.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
394.C Jirka (jiricz)6 OS422
394.Jandík Petr (skritek)5c OS422
394.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
394.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
394.Burian Michal (MichalB)6 OS422
394.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
394.H. Roman (ropman)6 OS422
394.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
394.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
394.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
394.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
394.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
394.Novotný Petr (petasn)6 OS422
394.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
394.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
394.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
394.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
394.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
394.orac maros (maclimber)6 OS422
394.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
394.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
394.Berry Loukast (loukast)6 OS422
394.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
394.lajos lajos (lajos)6 OS422
394.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
394.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
394.Janek Ondrej (janes)6 OS422
394.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
394.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
394.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
394.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
394.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
394.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
394.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
394.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
394.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
394.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
394.Herodes Martin (herodes)6 OS422
394.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
394.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
394.Čapek Filip (Filip)6 OS422
394.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
394.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
394.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
394.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
394.Polák Robert (r0bin)5c OS422
394.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
394.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
394.Skřivan Filip (observer)5c OS422
394.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
394.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
394.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
394.Čuma Honza (Mek)5c OS422
394.Šanca Marek (maaara)6 OS422
394.Fliegl Ondřej (fondra)6 OS422
394.Došla Jan (Došlík)6 OS422
394.Zámečník Pavel (Pájos)6 OS422
394.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
394.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
394.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
394.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
394.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
394.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
394.Mazanec Daniel (n0x)6 OS422
394.Koza Olda (ziege)6 OS422
394.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
394.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6 OS422
394.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
394.B Honza (oual)6 OS422
394.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
394.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
465.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
465.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
467.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
468.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
469.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
469.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
471.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
472.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
472.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
472.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
472.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
472.L Jano (flying)5b OS372
472.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
472.Malá Níla (Neluše)5b OS372
472.zemap dia (diazemap)5b OS372
472.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
472.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
472.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
472.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
472.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
472.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
472.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
472.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
472.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
472.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
472.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
472.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
472.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS372
493.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
493.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
495.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
496.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
496.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
496.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
496.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
500.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
501.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
501.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
501.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
501.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
501.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5+ OS347
501.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
501.P V (hidden)5+ OS347
501.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
501.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
501.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
501.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
501.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
501.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
501.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
501.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
501.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
501.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
501.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
501.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
501.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
501.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
501.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
501.Mothejzík Ondřej (mothy)5+ OS347
501.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
501.Polanský Štěpán (KrTTeK)5+ OS347
501.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
501.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
501.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
501.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
501.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS347
501.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
501.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
501.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
534.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
534.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
534.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
534.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
538.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
538.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
540.Smatana Martin (vircor)5 OS322
540.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
540.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
540.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
540.Havel David (dhavel)5a OS322
540.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
540.... Peta (prr)5a OS322
540.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
540.Sokol Filip (sóča)5 OS322
540.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
540.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
540.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
540.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
540.Bednár Filip (béďo)5 OS322
540.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
540.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
540.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
540.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
540.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
540.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
540.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
540.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
540.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
540.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
540.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
540.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
540.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
540.Sedlář Petr (Rybízek)5 OS322
540.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
540.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
540.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
540.Novotný Matěj (snilard)5a OS322
540.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
540.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
540.Daněk Petr (arsike)5 OS322
540.kraťas petr (krta)5a OS322
540.Trčka Vojta (mag)5 OS322
540.Boček (bocin)5 OS322
540.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
540.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
540.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
540.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
540.Štefan Honza (stefic)5 OS322
540.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
584.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
584.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
586.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
587.Noname Radek (radek)5c RP310
587.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
587.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
587.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
587.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
587.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
587. (brecka6)6 RP310
594.kimi (kimi)5C solo304
594.Procházka Jan (easy)5C solo304
594.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)5C solo304
594.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
594.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
594.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
594.Černý Tomáš (tomtom)3 OS, 3 OS304
601.L J (georgeino)5- OS297
601.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
601.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
601.R. Venda (:-))5- OS297
601.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
601.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
601.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
601.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
601.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
601. (Žebřík)5- OS297
601.Snopko David (Kojak)5- OS297
601.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
601.Plhák Marek (marda)5- OS297
601.(šamony)5- OS297
601.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
601.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
601.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
601.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
601.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
601.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
601.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
601.Češpivo Jan (beer)5- OS297
601.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
601.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
601.Májsky Michal (Majcolo)5- OS297
626.Petula Libor (Libi)6 AF294
626.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
626.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
626.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
626.M P (Uzlar)6 AF294
626.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
626.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
626.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
626.Kubeček Jeňa (tatka)6 AF294
626.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
636.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
637.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
637.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
637.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
637.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
637.macek kuba (8410045325)V OS272
637.Briza Michal (mick)V OS272
637.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
637.Krysta Michal (mishan)V OS272
637.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
637.Hranička Jan (janek)4c OS272
637.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
637.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
637.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
637.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
637.Belas Martin (mbe)4+ OS272
637.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
637.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
637.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
637.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
637.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
637.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
637.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
637.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
637.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
637.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
637.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS272
637.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
637.Straka Ondřej (str.o)V OS272
637.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
637.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
637.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
637.Petrouš František (Freson)4+ OS272
669.Da climber Tom (glin)6- RP, 7- -, 6- RC, 7- RC, 5- RC264
670.Hampejs David (Dejv)6- RP260
670.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
672.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
672.Bartak Karel (karelb)5a flash253
672.hanak pavel (hanny)5a flash253
672.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
676.D David (DavidD)4 OS, 2 RP252
677.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
678.Najman Karel (najmankm)4 OS, 2 solo246
679.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
679.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
681.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
682.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
682.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
682.Požár Michal (mifo)5- flash228
682.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
686.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
686.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
686.Havliš (JardaH)4 OS222
686.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
686.rupert marian (elmar)IV OS222
686.Růta Honza (RutaH)IV OS222
686.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
686.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
686.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
686.Masinsky Petr (masha)4 OS222
686.Dostal Radek (dasty)4 OS222
686.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
686.Šedý Martin (seda)4 OS222
686.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
686.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
686.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
686.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
686.Drobek Jan (drobo)4b OS222
686.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
686.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
686. (K0Lc0)4 OS222
686.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
686.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
686.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
686.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
686.Bayer Honza (bayer.honza)4 OS222
712.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
712.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
714.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
714.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
716.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
716.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
716.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
716.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
716.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
716.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
716.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
723.Dobias Filip (pip)5 PP200
724.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
724.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
724.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
724.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5 AF194
728.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
729.Tučka Martin (martan)5- RP185
730.Jursa Petr (berťa)4- OS172
730.Cap David (becquerel)4a OS172
730.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
730.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
730.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
730.Glivický Petr (glivi)4- OS172
730.Gygal Radek (gyga)4- OS172
730.Mašková Eva (Evík)4- OS172
730.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
730.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
730.Baryl Jan (Honz)4- OS172
730.Holas David (David Holas)4- OS172
742.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
743.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
743.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
743.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
743.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
743.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
743.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
743.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
743.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
743.Vaněček Michael (Michael)3+ OS157
743.Vaněčková Běla (Běla)3+ OS157
743.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
743.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
743.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
743.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
757.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
758.Mayer Standa (stanely)4 flash153
759.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
759.Olson (Olson.vs)3 OS152
759.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
759.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
759.Preisler Eda (Exus)3 OS152
759.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
759.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
759.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
759.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
759.Mikloš Martin (basama)3 OS152
759. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
759.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
759.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
759.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
759.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
759.Kolomazník Vít (Rezo)3 OS152
759.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
759.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
759.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
759.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
759.Samková Růža (Růža)3 OS152
780.Jedlička Marek (tulak)III OS147
780.Janků Tomáš (zip)3- OS147
782.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
782.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
782.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
782.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
782.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
782.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
788.Čermák Martin (Čermy)1 OS132
788.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
788. (Kim Jong Un)I OS132
791.Plšek Martin (Plch)4 RP110
791.Klega Honza (Hanz)4 RP110
791.Novotný Vašek (letec)4 RP110
794.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
794.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
796.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
797.Kovář Martin (MaM)2 flash73
798.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
799.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
800.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
801.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
801.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
801.Girg Petr (girgp)3 RP40
801.šléza J (sleza)3 RP40
805.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
806.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
807.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
807.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
807.Švecová Kača (svecova)3 solo34
807.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
807.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
807.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
807.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
814.Vacek Ondra (vaca34)III solo29
815.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
815.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
817.Burian Jarda (buracek)III AF19
818.Chudoba David (Bída)1 AF4
819.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
819.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
819.Dub Petr (petrdub)6+ -0
819.Konečný David (orlík)4+ -0
819.Hekela Josef (josefek)6 -0
819.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
819.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
819.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
819.Malina Michal (Malča)1 -0
819.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
819.Brabec Michael (sluniq)5- -0
819.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
819.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
819.Olša Petr (rafan)6+ -0
819.cho ri (Piškot)6c+ OS0
819.lienerth radek (zoban)6b+ -0
819.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
819.Kasse Tomas (sotek)8- -0
819.Kuta Jan (Kutik)6a -0
819.Koníček Jakub (Konev)7 -0
819.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
819.trvaj m (javrt)6+ -0
819.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
819. (dk)6b -0
819.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
819.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
819.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
819.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
819.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
819.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
819.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
819.Červinková Romča (ianire.el)V -0
819.Payne Pavel (pól)6 -0
819.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
819.Machů Jana (janycka)V RC0
819.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
819.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
819.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
819.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
819.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
819.Novotný David (novotny.david)6 -0
819.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
819.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
819.Kohn Ivo (Huron)4 -0
819.Kus Marek (kuck97)2 -0
819.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
819.Mika Pavel (butcher)7+ -0
819.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
819.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
819.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
819.Cinková Helena (Helik)III RC0
819.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
819.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
819.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
819.+ Marek (mnicky)3 -, 5 -0
819.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
819.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
819.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
819.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
819.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
819.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
819.Mansbart Tom (Číča)3 -0
819.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
819.Novák Aleš (alesak)7- -0
819.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
819.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
819.Fíla Jan (jfila)6- RC, 5+ RC, 5+ RC0
819.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Cukrárna, Sklárna Jih
Indiánek, 6A
 Databáze cest:
Všechny cesty (133693)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Jihovýchodní žebro III Rájec - Ptačí Stěny
Zvonivé Údery VIIa Rájec - Ptačí Stěny
Kuna Chtelnická 6C+ Chtelnica
Atari 6A+ Chtelnica
Sen O Ničnerobení 4 Chtelnica
Nově komentované:
1994 6a+ Los Vados
Pies De Gatto Left 7A+ Zillertal
Marder Bord 7A Zillertal
Kotvičník 8 Lomy Nad Velkou
Evička Bez Trička 7 Hlubočepské Plotny

 Nově v diskusi:
Re: Štand spojený řetězem | Re: Štand spojený řetězem | Re: PO VLASTNÍM | Re: Štand spojený řetězem | Re: Štand spojený řetězem | Re: průvodce Korsika | Re: Štand spojený řetězem | Re: Štand spojený řetězem | Re: Štand spojený řetězem | Re: Štand spojený řetězem |

 Nové komentáře:
Mašina | Holky jedou | Re: Proc? | Stranikovi kraťasy | Jako v dávné diskuzi | Skoda jich... | Re: Informačně neúplné | Re: Everest | Re: Google z němčiny | Re: Google z němčiny |

 Kde to vře:
Boulder Výstaviště (51)
SP v boulderingu Meiringen (SUI) (48)
SP v boulderingu Moskva (RUS) (32)
Boulder Výstaviště (28)
Varování (22)
Hnízdění na Vysočině (12)
Jak zapisovat bouldery do databáze? (11)
Petrohradské padání 2019 (10)
Šéfredaktor lidé&HORY se chystá na závod Race Across America (8)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 8 (8)

 Nově v inzerci:
Já 48 pohodovej chlap. | Shanim KneePad | Praha | Termoobal Deuter | Lano Tendon Master 7,8 Complete Shield 50 metrů | Vařič MSR Whisperlite International | holku na vylety Skandinavie a CR | montáže - Most | Prodam Malarone | BRNO |

 Anketa:
Se kterou lezeckou legendou byste nejraději zašli na pivo?
 Alex Honold 
 1028 
 Adam Ondra 
 896 
 Chris Sharma 
 861 
 Lynn Hill 
 1034 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.